Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Kasutan alati Elisa Minti, see kõige odavam variant, hommikuti on hea umb 300-500KB/s, Kell 13.00 hakkab järjest halvemaks minema kuni kella 23.00 on nii öelda väga halb-23.00, mängudes telen, aga laagi pole nagu ülekoormus oleks veidi jookseb siis teleb vms. Pärast 23.00 on hea mängida, ei tele jne

 

Kas selle jaoks mingit lahendust pole?

 

Eelmine aasta sain veel korralikult mängitud, ei mingit telemist, nüüd on järjest hullemaks läinud.

 

Nagu keegi koormaks seda massiliselt, sest vahepeal pole telemist.

 

Kellegil esineb sellised probleeme veel?

 

telemise all mõtlen nagu laggimist sama põhimõttega, kuigi latency on stabiilne.

 

Tänades.

Muudetud liikme Kussaq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutan alati Elion Minti,,

:O ?

Ei tegelt sina ei saa sinna midagi teha, see ongi selline s*tt.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan soojalt Tele2 netipulka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal täpselt sama moodi! Täna on veel eriti s*tt! Ootan juba kuna elioni endale sisse saab!

 

13 päeva!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Võtaks ka elioni, aga ma elan suhteliselt metsas, ja siin sellist levi pole selle jaoks.

 

Mul on EMT-e ka kasutan seda linnas, toimib, aga sama jama maal.Kus preagu elan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna on veel eriti s*tt!

Kui on s*tt ilm on ka nett s*tt, alati on nii selle pulgaga :mad:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sul telefonis on internet parem siis soovitan panna telfal net tööle ja siis teha tethering (ainult nutikatel) ja siis connectida arvutiga wifit kasutades telfa juurde. Kui on lauaarvuti siis soovitan osta elioni internet (kaabel/juhe, mite pulk) ja vajadusel ka ruuter kui kodus mitu arvutit :)

 

Oot oot, 300-500kB/s?? Mul ikka elioniga on kuskil 1mB/s!!!

Muudetud liikme neku4'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kui sul telefonis on internet parem siis soovitan panna telfal net tööle ja siis teha tethering (ainult nutikatel) ja siis connectida arvutiga wifit kasutades telfa juurde. Kui on lauaarvuti siis soovitan osta elioni internet (kaabel/juhe, mite pulk) ja vajadusel ka ruuter kui kodus mitu arvutit :)

 

Oot oot, 300-500kb/s?? Mul ikka elioniga on kuskil 1mb/s!!!

 

Sorry, tegin vea, Elisa minti *

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka täna ikka väga haige selle Elisa pulgaga, paras PIIKS pista se pult-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL, minti ei kannata mitte millegiga võrrelda.

Maal kõu sellel upload 800-900kb/s pidevalt 24/7 ja download 2,8-3,1mbs/s

Mis siis et, kuutasu 20€ ikkagi parim nett minuarvates. MINT ON PASK. ebastabiilne, üliaeglane, kasutu, näeb rõve välja, hiinakas, ping mis netitester või speedtest.net näitab on täiesti mööda ,kakahunnik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Diili pulk suht hea, levib maal kah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui on s*tt ilm on ka nett s*tt, alati on nii selle pulgaga :mad:

 

Just mul ka elisa mint alati kui torm või vihma sajab kohe levi kadund lisaks kuumeneb veel üle ka:cursing:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusjuures kiirus oleneb ka kellaajast, oleneb mitu venda oma netipulgaga ühe levimasti küljes on. Öhtul umbes 6-10 ajal peaks eriti pask olema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

KÕIK PULGAD ON EBASTABIILSED NING MITTESOBILIKUD MÄNGIMISEKS !!!!

 

Aga noh, ei ei ole vaja süüdistada teenusepakkujaid, sest pulgad ikka mõeldud liikuva interneti eesmärgiga.

Kiiruse suhtes ei ole neil ka vahet, üks võib kiita emti, teine tele2-te, aga enamjaolt oleneb see ikka asukohast, ehk siis masti lähedusest. Kui pulk ainuke lahendus, siis tehke kindlaks, millise teenusepakkuja mast teile kõige lähemal ning võtke see.

 

Päikest.

Desteny


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kiiruse suhtes ei ole neil ka vahet, üks võib kiita emti, teine tele2-te, aga enamjaolt oleneb see ikka asukohast, ehk siis masti lähedusest.

Mul Tele2 pulk ja ka olin hädas, ei toimi, ostsin 10 eur eest selle lisaantenni juhtme, panin auto mobla antenni kapi otsa ja lausa ime sündis, praktiliselt ühtlane 1,2M jookseb kõigub vahel nii 0,2 piires. (neti kaart 2M piiranguga)

Ühes asjas pole selgusele jõudnud, kui hetkel 2M kaardiga tuleb 1,2M kas siis kui panen tugevama kaardi hakkab rohkem tulema või jääb ikkagi 1,2M kuna lihtsalt mastist rohkem ei tule?

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul Tele2 pulk ja ka olin hädas, ei toimi, ostsin 10 eur eest selle lisaantenni juhtme, panin auto mobla antenni kapi otsa ja lausa ime sündis, praktiliselt ühtlane 1,2M jookseb kõigub vahel nii 0,2 piires. (neti kaart 2M piiranguga)

Ühes asjas pole selgusele jõudnud, kui hetkel 2M kaardiga tuleb 1,2M kas siis kui panen tugevama kaardi hakkab rohkem tulema või jääb ikkagi 1,2M kuna lihtsalt mastist rohkem ei tule?

 

Kahjuks need "teenusepakkujate" lubadused ei püürgi enamus juhtudest lubatud kiiruseni. Sellest on ka palju artikleid ajakirjanduses.

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks need "teenusepakkujate" lubadused ei püürgi enamus juhtudest lubatud kiiruseni. Sellest on ka palju artikleid ajakirjanduses
Sellest saan aru, kuid kas siis on mingi mõte kiirem kaart sisse osta, kas läheb asi ka paremaks või on lihtsalt masti piir ja vahet pole kas on 2M või 4M kaart ikka tuleb 1,2M

Kui on vahe ja saan 4M kaardiga 3M kätte ja 2M 1,2M siis on asjal ikkagi mõte sees.

 

Kiirust läheb vaja just video vaatamisel. Uudiste lugemisel ja muul suht savi 1,2 on selline piir, kus peaaegu saab vaadata ilma et vahepeal järgi peaks ootama, kui ta oleks pidevalt, kuid kui kõigub ka allapoole siis peaks veidi kiirem olema, et ilma jamanuseta vaadata saaks.

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.