Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HÄÄLETUS: Nädala Parim Signatuur - #16 - (23.06.12 - 25.06.12)

Selle nädala võitja?  

74 liiget on hääletanud

  1. 1. Selle nädala võitja?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Minu hääl läheb Arkade FX-le

Muudetud liikme Hundikutsu'i poolt

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hääletus lõppenud, palju õnne võitjatele!

Ot: Veits naeruväärne millised signad siin võitjateks tulevad, aga mis seal ikka - see pole ju graafika foorum, mille tõttu hääletajateks on inimesed kes ei tea fx'ist absoluutselt mitte kui midagi. Ütlen seda lihtsalt seepärast, et natukene kahju nendest kelle tööd on ilmselgelt teistest kordades üle, seda enam kui võitjad saavad punktide tulemusena endale kunstniku embleemi, mille tulemus sõltub hääletajatest.

Lõpptulemusena võib juhtuda nii, et üks inimene saab foorumis kunstnikuks ning teine kes on sellel alal märgatavalt parem jääb ilma, seda kõike seepärast, et hääletajad hääletavad töö poolt mis neile meeldib, mitte kui töö poolt mis on tehniliselt parem.

 

See natukene häirib küll jah, kuid kahjuks ei tule mul hetkel midagi pähe mis võiks seda olukorda siin parandada. Aga see selleks, sellist aktiivsust siin võistluste alal pole kunagi varem olnud, ning selle üle on hea meel :smile:

Keep up the good work, järgmise nädala teema tuleb veidikene veider, aga loodetavasti sujub kõik hästi.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehke nagu Eurovisioonil on, et pool tulemust sõltub mingist züriist vms.

 

Näiteks nii, et neli inimest on züriis ja igaüks neist hääletab kolme enim hääle saanud osavõtja poolt? Umbes midagi sellist? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, zürii paneb ise paika milline on kõige parem töö fx-i mõistes ja siis ntx rahvahääletuse tulemus jagatakse 10-ga ja zürii värgiga liidetakse punktid kokku ja siis see kes kõige enam "punkte" sai see võitja vms.

 

 

/Nagu ntx TTÜ-sse sisseastumine, et matemaatika eksamipunktid jagatakse 20ga ja eesti keele omad 10-ga ning liidetakse siis kokku punktid ja selle järgi saab nagu pingerida paika panna...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu meelest võiks ikka stocki ette anda, muidu võidab see kes leiab parema pildi. (nt morche, pole eriti midagi teinud, ainult leidnud netist pildi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest võiks ikka stocki ette anda, muidu võidab see kes leiab parema pildi. (nt morche, pole eriti midagi teinud, ainult leidnud netist pildi)

 

Martin, ega sina ka väga midagi oma pildil teinud pole, seega ei ole sina see õige inimene siia jutustama tulema.

Kui stock ette anda siis jääb võistlus igavaks ja kõikide tõõd on sarnased.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Martin, are you fucking kidding me ?

 

/ http://www.upload.ee/files/2462405/spidermansotw.psd.html Vaata mu psd-d ja saad ehk ise aru mitu tundi oma aega ma sellele kulutasin...

 

Häbene enda rumalust.

 

// Samas tänan komplimendi eest, võin sellest järeldada, et olen suutnud teha väga reaalse stockpildi.

Muudetud liikme MORCHE'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu meelest võiks ikka stocki ette anda, muidu võidab see kes leiab parema pildi. (nt morche, pole eriti midagi teinud, ainult leidnud netist pildi)

 

haha tra sa peaks hetkel kõige rohkem taha poole hoidma ennast.

Ja need inimesed kes vaatavad stocki mitte signatuuri ennast (effekte, tulemust, ideed, loomingulisust jne), on ilmselgelt vales alafoorumis. ehk siis stocki valik loeb kõige vähem (kui just mingisugust 20 aastat vana seebikarbiga tehtud perepilti ei valita). loevad oskused ja fantaasiamaailm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha tra sa peaks hetkel kõige rohkem taha poole hoidma ennast.

Ja need inimesed kes vaatavad stocki mitte signatuuri ennast (effekte, tulemust, ideed, loomingulisust jne), on ilmselgelt vales alafoorumis. ehk siis stocki valik loeb kõige vähem (kui just mingisugust 20 aastat vana seebikarbiga tehtud perepilti ei valita). loevad oskused ja fantaasiamaailm.

 

Kuule sina mees võta võistlusest osa, siis tule siia seletama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule sina mees võta võistlusest osa, siis tule siia seletama.

Kuule mees, sunday on 1 parim gfxer siin praegu ja sina oma stockile kirja lisamisega peaks lõuad vapsee koos hoidma ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.