Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist foorumlased,

ma teen teema siia, kuna ma tahan kuulda foorumlaste arvamust ja nende soovitused.. Minul on vaja ideid või mingeid soovitused, et kuidas muuta lehe paremaks.

 

To-Do list

  • Kujundus paremaks muuta (MartL andis paar ideid, et kuidas saaks kujunduse paremaks muuta)
  • Pollisüsteem
  • "Minecraft" mänguserver
  • Otsingusüsteem

 

Tracker aga asub aadressil: http://tracker.prica.ee/index.php

 

Seal saaks lisada mänguservereid (Varsti lisan selle võimaluse) ja anda serveritele oma hääle. (Positiivne või negatiivne)

Serverite informatsioonid uuendatakse iga minuti tagant.

Ma tean, et sellised eksiteerivad ka, aga Eestis pole. (Nt serveripank ning teised läksid kinni)

 

Praegu võite omale kasutaja teha, nagu eespool öeldud, et hetkel kasutajad ei saa lisada mänguserver(id) andmebaasi, aga kohe saab. ;)

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kujundus pole just "see", kuid ei oska ka midagi soovitada :/ Muidu tundub korralik ja lihtne asi, võiks olla veel et saad valida mis servereid vaatad (SA-MP või CS 1.6) või siis vastavalt neid panna nt SAMP ees ja CS taga ja vastupidi. Good luck muidu!

Hetkel on see nn algeline kujundus. Kui saan paar süsteemid valmis, siis hakkan kujunduse kallal tegelema. Tänan soovituse eest.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kujundus võiks olla nagu kuidagi suurem ja ümaram vms, näiteks tabeli header võiks olla mitu korda paksem ning terve tabeli font vb veidi suurem ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal oli sama idee sellist asja teha, kuid jäi pooleli! Asi läheb liiga pikaks, ning ei usu et ma oleks jõudnud selle ära lõpetada.

Tore et oled otsustanud Eesti peale jääda, ega vast välismaa Tracker site-idele konkurenti ei ole jah võimalik pakkuda. Muidu soovin kindlasti edu Teile ja loodan et asi seisma ei jää, ning tulevikus näeb korralikku jooksvat lehte :)


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kujundus ei meeldi mulle üldse.

 

Annan soovituse, et lisa Minecraft serverid ka

 

Aga edu sulle :thumbsup:

 

Tänan, edu läheb vaja. Eks ikka Minecraft tuleb. ;) Küll ma muudan kujunduse ümber, kui saan ühe asja valmis.

 

Kujundus võiks olla nagu kuidagi suurem ja ümaram vms, näiteks tabeli header võiks olla mitu korda paksem ning terve tabeli font vb veidi suurem ?

 

Praegune kujundus on algeline. Varsti muudetakse ümber.

 

Endal oli sama idee sellist asja teha, kuid jäi pooleli! Asi läheb liiga pikaks, ning ei usu et ma oleks jõudnud selle ära lõpetada.

Tore et oled otsustanud Eesti peale jääda, ega vast välismaa Tracker site-idele konkurenti ei ole jah võimalik pakkuda. Muidu soovin kindlasti edu Teile ja loodan et asi seisma ei jää, ning tulevikus näeb korralikku jooksvat lehte :)

 

Tänan.

 

Ootan endiselt ideid & soovitused. :thumbup:

 

// Sain profiili lehe valmis, saate parooli muuta nüüdsest.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Registreerumise formile lisada kindlasti security hash.

 

// Hint (input type hidden ja php funktsioonid mt_rand, uniqid ja md5)

 

Panin reCaptcha registreerumiselehele. ;)

 

// Keegi heatahtlik võiks teha trackeri jaoks serveribännerit. (Taust) Suurus: 450px × 100px ning 450px × 40px

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

edu, ainult edu! :thumbsup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Progress

» Kujundus tehtud ja peale lastud (Hetkel ei pruugi sobida, aga võite jagada oma arvamust & soovitused, et mida tuleks kujundusel muuta jms)

» Filtreerimissüsteem on tehtud (Saab kuvada filtri(te) järgi serverid)

 

Hetkel üritan pollisüsteemi valmis saada. :smile:

 

Ootan endiselt ideid & soovitused.

 

Kujundus toimib isegi IE'ga & Firefox'iga ning Chrome'ga. Kujundusel on kasutusel ainult ÜKS pilt ehk logo. :D

 

// Muideks lisasin ka, et serveri informatsioonil on kirjas, et millal viimati serveri andmed uuendati.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minu meelest super asi, ma ise olen ka poolt ,et keegi teeb eestile ka midagi sellist

Loodan ,et jääb püsima

Edu sulle

 

Tänan.

 

Edu sulle selle arendamisega.

Võiksid profiili kohta rohkem lisada, näiteks: Saad muuta oma emaili, uue parooli panemiseks pead vana parooli ka sisestama.

 

Tänan soovituste eest, kindlasti teostan need ära. :smile:

 

Praeguseks filtreerimissüsteem on tehtud ja korrigeeritud ning pollisüsteem toimib korralikult. Viimaseks aga teile, et te saate nüüdsest serverid lisada andmebaasi! :smile:

 

// Serverite informatsioonide alt näeb ka, et kes lisas mänguserveri andmebaasi. :smile:

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea projekt. Kindlasti lisa veel mänge sinna, nt MC.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tahtsin ka enda servereid panna, panin ip cs.cactus.ee port 27015 ja ütles "Mänguserveri IP aadress peab olema õige!". Mul ongi ju :O Võiks selle ära parandada jap. Muidu asi edeneb.

 

Nö hostname ei saagi kasutada, sest ma ei oska veel ümber teha, et süsteem suudaks lugeda hostname pealt IP välja. :D

 

Igatahes kõik põhilised asjad on juba tehtud.

 

Headeris näitab ka, et mitu mängijad jms. (Kogu andmebaasis serverite pealt loetakse kokku)

Serverite informatsiooni alt on bännerid olemas, mille te saaksite kasutada niiöelda signatuuriks jms.

 

banner.php?id=4&p=1

 

Filtreerimissüsteem sai ka veidike korrigeeritud. (Järjekord, jms)

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Pole sul vaja mingit IP valideerimist. Kui serverit andmebaasi lisama hakatakse, siis kontrolli, kas saad sellelt mingi vastuse. Kui jah, siis on ilmselgelt sellisel aadressil mänguserver jooksmas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole sul vaja mingit IP valideerimist. Kui serverit andmebaasi lisama hakatakse, siis kontrolli, kas saad sellelt mingi vastuse. Kui jah, siis on ilmselgelt sellisel aadressil mänguserver jooksmas.

Sul on ilmselt õigus. :smile: Eks ma eemaldan IP valideerimise ära, sest pärast IP valideerimist kontrollitakse samuti, et kas mänguserver jookseb või mitte.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.