Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas osta Steamist endale vahetasuta mänge

Soovitatud postitused

Lisan siia ka selle, Moneybookersiga on 50/50 šansid, et kaotad kõik või saad oma paymenti edukalt tehtud.

 

Sest ma olen ise sinna auku raha kaotanud ja on ka teised, sealt see info pärineb.

 

Copy Steam foorumist:

Moneybookers is not accepted

 

The following forms of payments are accepted:

Credit/debit cards

Visa

Mastercard

Discover

American Express

JCB

PayPal

ClickandBuy

Visa Electron


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Turvalisem on esmalt Skrilli kontole laadida resurssid ja seejärel alles Steamis tellimus teha ja tasuda Skrilli walletist, kui raha on kindlalt juba kontol.

Muudetud liikme Caffe'i poolt
typo

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laadisin, tahtsin Just Cause 2 osta, järgmine päev tuli. GG ostsin Mirrors edge.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna sain siis kätte need 5€ mille kuu aega tagasi Swedbankist teele saatsin :D Ostsin läbi mängu (steam'i programmi). Keset verificatimist lõi 404 värgi ette.

Ootasin kaks nädalat, ei suutnud ära kannatada ja laadisin mitu korda papi kõigepealt Skrilli ja seejärel sealt steami. Nii jõudis ilusti kümne minutiga kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[h=1]Transaction failed[/h]Your payment of 7.99 EUR via Pangaülekanne internetis was unsuccessful. To try again, please click the button below.

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

 

Mis nüüd saab? saab raha tagasi, või mis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehke endale SEB Pildikaart ja ühendage see paypal-iga (saate ühendada isegi, kui olete alla 18) ja saategi osta turvaliselt ja vahetasuta steamist mänge


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

24 tunni jooksul peaks raha arvele tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Transaction failed

 

Your payment of 7.99 EUR via Pangaülekanne internetis was unsuccessful. To try again, please click the button below.

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

 

Mis nüüd saab? saab raha tagasi, või mis ?

 

Kui sul pole Swedbanki kontot, siis võib nii juhtuda. Kui ongi nii, et muu panga kontolt saatsid raha, siis pead kauem ootama jhm.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yeah, tundub, et mitmed teevad siin erinevate meetoditega.

 

Ise olen teinud nii, ja on töötanud ka (3 korda hetkel):

 

Lasen Swedbankist raha Skrilli ja Skrillist steam walleti. Parim aeg tundub olevat 9-10 õhtul, ja see meetod justkui on kõige turvalisem ka, sest ajasäästmine ostes pole esimene eesmärk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nädal aega tagasi sai CS go ostetud, tundus, et on hea koht kus saab läbi pangaülekande maksta aga võta näpust, eile mõtlesin osta omale Tropico 4, tegin pangaülekande ära, tundus, et nüüd saan kohe mängima hakata aga siis lõi moneybookers sellise kirja -

ransaction failed

 

Your payment of **** EUR via Pangaülekanne internetis was unsuccessful. To try again, please click the button below.

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

 

 

Pangast näitas küll, et ma olen raha üle kandnud.

Nüüd täna proovisin kanda lihtsalt prooviks 2.00 Euri Skrilli kontole aga EI. Raha ei ole siiamaani minu kontole laekunud kuigi, SwedBank näitab, et raha on arvelt läinud.

 

Nüüd ei julge enam mänge osta läbi Moneybookersi. Mõtlesin, et ostan Arma 2 CO ja Grand Thef Auto IV.

Lihtsalt väga kettase ajab selline saast.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2358029']Nädal aega tagasi sai CS go ostetud' date=' tundus, et on hea koht kus saab läbi pangaülekande maksta aga võta näpust, eile mõtlesin osta omale Tropico 4, tegin pangaülekande ära, tundus, et nüüd saan kohe mängima hakata aga siis lõi moneybookers sellise kirja - [/i']

ransaction failed

 

Your payment of **** EUR via Pangaülekanne internetis was unsuccessful. To try again, please click the button below.

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

 

 

Pangast näitas küll, et ma olen raha üle kandnud.

Nüüd täna proovisin kanda lihtsalt prooviks 2.00 Euri Skrilli kontole aga EI. Raha ei ole siiamaani minu kontole laekunud kuigi, SwedBank näitab, et raha on arvelt läinud.

 

Nüüd ei julge enam mänge osta läbi Moneybookersi. Mõtlesin, et ostan Arma 2 CO ja Grand Thef Auto IV.

Lihtsalt väga kettase ajab selline saast.

Vaidlusta see tehing swedbankgast ja kui küsivad, et miks, siis kirjutagi, et raha pole Monybookersi jõudnud ja mänge pole.


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin veelkord osta soodukaga mängu ja täpselt sama sit*.

 

Transaction failed

 

Your payment of 3.99 EUR via Pangaülekanne internetis was unsuccessful. To try again, please click the button below.

 

If you have actually completed the payment successfully, this means that we have not received confirmation from our processor. In that case we will debit the upload into your balance within 24 hours of the next bank working day.

 

Ja jälle olen 4 euri võrra vaesem.

 

Petukaup ausõna, ei soovitaks kellegil seda kasutada.

Ei tea kas ma saan raha tagasi või ei?

Muudetud liikme [C]oo[K]i[E]'i poolt

YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal oli samamoodi, mõni päev hiljem tuli raha kontole ja vabandati, et süsteemi viga oli..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raha lisasin kõigepealt Skrilli kontole. EI SOOVITA teha sellises järjekorras, nagu siin õpetuses on. Olen siin eelnevalt ka vist maininud, et esmalt laed Skrilli, siis alles ostad mängu.. ärge tellige otse, enda turvalisuse huvides see vaid..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisasin jep, see on vajalik muidu ainult selleks, kui sul on kontol raha ja soovid enda pangakontole tagasi raha kanda (sealt läks üsna kopsakas teenustasu ka maha vist, mingi 1-3EUR vahemikus).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.