Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas osta Steamist endale vahetasuta mänge

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mul oli nii, et transaction oli unsucsessful vms ja seda oli 2 korda ja iga kord olen nii teinud, et saadan moneybookerisse kirja, nad saadavad pmst koheselt vastu omapoolse kirja ja vea vms, siis avan ticketi steam suppordis ja siis on see juba nende viga kuidas nad mulle mängu kätte toimetavad, aega läheb aga asja saab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli nii, et transaction oli unsucsessful vms ja seda oli 2 korda ja iga kord olen nii teinud, et saadan moneybookerisse kirja, nad saadavad pmst koheselt vastu omapoolse kirja ja vea vms, siis avan ticketi steam suppordis ja siis on see juba nende viga kuidas nad mulle mängu kätte toimetavad, aega läheb aga asja saab.

Tehkse endale SEB pildikaart, ühendage paypal-iga ja ostke steamist mänge, paypal võtab SEB kontolt raha ja saate mängu hetkega kätte, siis ei pea selliste "jamadega" jändama


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehkse endale SEB pildikaart, ühendage paypal-iga ja ostke steamist mänge, paypal võtab SEB kontolt raha ja saate mängu hetkega kätte, siis ei pea selliste "jamadega" jändama

 

Siinkohal tuletaks meelde, et SEB ei ole ainuke pangateenuste pakkuja Eestis..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tehkse endale SEB pildikaart, ühendage paypal-iga ja ostke steamist mänge, paypal võtab SEB kontolt raha ja saate mängu hetkega kätte, siis ei pea selliste "jamadega" jändama

 

Ma arvan, et kõik inimesed ei ole 18+? :D. Ei maini ''Caffe'' vaanust!


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

keera oma kaart teistpidi (musta riba poolt vaata) ja vaata kas sa leiad sealt 3 turvanumbrit kuskilt kui on olemas siis saab kasutada nagu krediitkaarti :)

(steamist vali billing alla credit card seal läheb tiba infi vaja ja olemas)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jup, nii see on. Lähen varsti tegema endale lisakaarti. Saan siis krediitkaardi ning isic-u

Ma ei räägi ISIC kaardist, vaid pildikaardist. Ma proovisin sellega osta steamist, kui maksmis meetodiks võtsin credit card, aga siis see ei tööta. Te peate tegema paypal-i kasutaja kasutades SEB Pildikaardi andmeid ja selleks ei pea te olema 18+. Ja kui paypal-i kasutaja ära tehtud, siis steamist ostes valite maksmis meetodiks paypal ja see suunab teid edasi paypal-i lehele, kus te logite sisse ja teete makse ära ja mäng koheselt käes.

 

http://seb.ee/igapaevapangandus/deebetkaardid/pildikaart , see on SEB kaart, millest räägin


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga väga suur üllatus oli mul täna, nädal aega tagasi sai 2 soodukaga mängu tellitud läbi moneybookersi, ütles, et minu tehing failis, raha kadus ka kõik kontolt aga mängu pole ise steamile saanud, nüüd täna vaatan, et holy mother of god, et mul mängud steami peal.

 

Ma hüppan pommi nüüd.

Ehh, moneybookers ei olegi mingi petukaup, lihtsalt tuleb vaja natukene ootada. Läheb siis vähem aega või kauem.

Väga ''COOL''.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehke lihtsalt PayPal kasutaja, skippige krediit kaardi koht, lehelt kus näete enda raha seisu seal üleval tulbas on TopUp valite sealt instant payment vms. ning saate valida kuidas maksate nende kontole (eesti panga kaudu muidugi) ning maksate siis pangast neile ja päev, kaks ning voilaa, paypalil teie soovitud summa, kui omate Swedbanka peate maksma pankade vahelise tasu (38 senti vist). Pärast saate ükskõik kust kus on võimalik paypal-ga maksta osta mida tahate, stiimist saate koheselt enda mängu kätte kui ostate ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui loeksid veidi eelmiseid lehekülgi ka, siis saaksid aru, et paljud Vahvli liikmed ei ole veel 18-aastased ning ei saa endale SEB Virtuaalkaart teha. Kuid enda arust on kõige lihtsam siduda krediitkaart/deebetkaart(internetis maksmise võimalusega) Paypaliga ning läbi selle asju ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui loeksid veidi eelmiseid lehekülgi ka, siis saaksid aru, et paljud Vahvli liikmed ei ole veel 18-aastased ning ei saa endale SEB Virtuaalkaart teha. Kuid enda arust on kõige lihtsam siduda krediitkaart/deebetkaart(internetis maksmise võimalusega) Paypaliga ning läbi selle asju ajada.

 

Kõige lihtsam on ikka lihtsalt krediitkaarti/debeet kaarti kasutada ilma paypali vahenduseta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda küll, aga näiteks sellesamuse pildikaardiga saad otse ka ju steamist osta. Paned, et maksa Visaga ( pildikaart peaks olema visa ) viskad krediitkaardi numbri eest ja tagand cvv ( 3 täheline kood ), kaardikehtuvs aeg ja voilaa - ongi olemas.

 

On tõepoolest Visa, kuid seda just silmas peangi, et Steam ei aksepteeri seda liiki kaarti, pangast öeldi samuti vastu, et "kõik veebipoed selle kaardiga ei toimi".

Enam ei mäleta ka, mis veateate ta täpsemalt ette andis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.