Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere! Olen kaua mõelnud teha veel üks uus minecrafti server. Aga probleem selles, et ei saa pangakaarti kasutada, et hosti osta! Niisiis pakuks kellegile välja, et teha koos server. Mina ei saaks küll hosti osta, aga samas serveris ise olla ning hooldada ning ka pluginaid ja selliseid värke panna. Kui kellegil soovi koostööd teha, siis ootan huviga!

 

Karistaja (postitage ainult need kasutajad, kes tõeliselt ikka TAHAVAD teha serverit!)

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eestis niipalju mc servereid palju te teete neid?

 

// lisa: tanelrist@windowslive.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eestis niipalju mc servereid palju te teete neid?

 

// lisa: tanelrist@windowslive.com

tideman ytlen sama sinule, mitu offical csi pubi sa teed? neid eestis piisavalt.

 

võin olla abiks sulle minecrafti serveriga "karistaja"

 

msn: jorx@rps.ee

 

1 kysimus, kui sina serveri hosti eest ei maksa miks peaks keegi tegema sind abi omanikuks?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tideman ytlen sama sinule, mitu offical csi pubi sa teed? neid eestis piisavalt.

 

võin olla abiks sulle minecrafti serveriga "karistaja"

 

msn: jorx@rps.ee

 

1 kysimus, kui sina serveri hosti eest ei maksa miks peaks keegi tegema sind abi omanikuks?

 

Üks inimene maksab hosti ning saab kasumi vipide pealt (mul pole raha vaja :P) ning mina lihtsalt paneks pluginaid peale ja hooldaks serverit jne. Et oleksime mõlemad omanikud nagu.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

karistaja on 12a, niiet sellest võib vaatada millised pluginit ta peale paneb ;:D;D;D;D;D;DDD


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
karistaja on 12a, niiet sellest võib vaatada millised pluginit ta peale paneb ;:D;D;D;D;D;DDD

 

Ise oled mingi...9? (Normid kirjavead) Pluginate kohta niipalju, et panen ainult "normaased" pluginad :). Don't ya worry about me :)


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahest on 12 aastane targem ning kaine mõistusega kui mõni muu täiskasvanud inimene.

 

Vaidlen vastu... Pmst, teen serveri, kõik saavad siis omanik jne... Pointless ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise oled mingi...9?

 

sorry ma olen 16, eksa tule ela ise 8-9a soomes ja proovi siis eesti keelt perfectosti kirjutada

 

ma tean neid teie "normaalseid" pluginaid :D (sorry trege) kunagi tregega sai tehtud server, ja kui ma ta plugin listi nägin hohhoh, milline lagii bomm see oli :D

btw ta on sust suht vanem, ja tegi laggi bommi, huvitav mis sa teed siis :D

 

Vaidlen vastu... Pmst, teen serveri, kõik saavad siis omanik jne... Pointless ..

 

lisan veel, et enamus teevad serveri just sellepärast et raha saada :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaidlen vastu... Pmst, teen serveri, kõik saavad siis omanik jne... Pointless ..

 

Arvad, et panen kõik omanikuks? Arvad valesti siis.. Võibolla sa panid, kui sa 12 olid, kust mina seda tead, aga servu 1-2 adminit, paar mode ja kõik :P. Niiet ära tule siis rääkima, mida sa ei tea


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.