Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hea server, alustasin samuti seal mängimist. Soovitan soojalt!


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Umbes kell 17.00 oli mänguserver ajutiselt maas, kuna mänguserver viidi paremale serverimasinale üle.

Ainult IP muutus, kuid tuleks kasutada: mc.prica.ee

Kellel see "mc.prica.ee" ikka ei toimi, siis proovige võtta see meetod kasutusele:


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mänguserver läks 1.6.1 versioonile (1.5.2'lt).

 

Cracked Minecraft 1.6.1 launcher :: http://foorum.prica.ee/showthread.php?576-Cracked-Minecraft-1-6-1-launcher

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tulge mängima! :)

 

http://foorum.prica.ee/showthread.php?576-Cracked-Minecraft-1-6-1-launcher&p=4558&viewfull=1#post4558 (Sellelt lingilt leiab, kuidas saada Minecraft 1.6.1 cracked launcheri)

Või siis...


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server on siiamaani üleval (+2a), aga juhtkond on ebaaktiivne & minul vähe aega. Sellepärast otsin peaadministraatori juurde. Tulevane peaadministraator saab juhtkonna ja serveriga tegeleda. Kui arvad, et sina oled sobiv kandidaat, siis võta ühendust ja otsustan, kas saad selle koha endale.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hei!

Prica Minecraft mänguserver avatakse taas! Jah, sa lugesid õigesti, Prica avatakse taas!

Server on uuendatud 1.8 versioonile ning avamine toimub juba lähinädalatel, kindlat kuupäeva paika veel ei ole pandud.

Hoia foorumil ja sellel samal teemal siin pilk peal, et teada saada, millal server avatakse!

IP: mc.prica.ee

Foorum: http://foorum.prica.ee/index.php


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks ma sain sellest serverist bani lampi? Omanikul pole mingit külma närvi kui mängija temaga räägib. Mängisime sõbraga, algul ta istub meie juures ja segab meid. Ropendab meie peale. Server jooksis kokku ja tema lükkas süü minu peale, et ma jooksutasin kokku. Nagu mida asja? Hiljem sain ban selle eest, et jooksutasin serveri tahtlikult kokku. Kuhu selline asi kõlbab? See kes usaldas Prica sellele inimesele hakkab kahetsema sest see omanik on 13 aastane ja rikub selle nime maine niisama ära. Mul on pildid olemas kuidas sain lampi ban ja omanik ropendas meie peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead, ma ei viitsi sinuga enam tegeleda. Te tulite kolmekesi serverisse, hakkasid kohe jamad pihta, tekkis lag, server jooksis kokku ja tps langes. Bannisin teid ära, kustutasin teie ploti tps tõusis ja server ei jooksnud enam kokku. Ma ei ole 13aastane :)


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas mina jooksutasin serveri kokku? Ma ehitasin farmi samal ajal kui server pani kokku. Palun ärge tehke süüdi inimesi kui teie server ei võimalda kannatada midagi. Ajasid korduvalt meid minema, et me ei tohi seal olla. Sellel serveril nimi müüb. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ajanud teid sealt kordagi ära. Soovitasin sul ainult enda serverisse minna, kui sulle siin ei meeldi. Ma ütlesin, sinu plot tühjendatakse niivõinaa, sa ehitasid ikka edasi, ma ei saa aru miks sa üldse vaeva nägid.

Algul jooksutasite serveri kokku villageritega, kui spawnisite neid, pärast panite laavat/vett/villagere/seede jms.

Ütle mulle, miks ei jooksnud server ennem kokku, kui teie tulite hakkasid kohe jamad pihta, ja kui teid bannisin siis jamad kadusid? Arvad, et see on kokkusattumus? Palun ära mängi enam lolli ja lõpeta nüüd see hala.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellisel juhul tuleks tagada serveri stabiilsus, et ka mängijad kes soovivad suuremaid farme ehitada ei saaks serveri ebastabiilsuse tõttu bani. Olgugi et asi toimus eraldi plotworldis ning oli tahtlik.

http://www.downloadmoreram.com/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas tõesti ma ei tohi mängida kellegi teises serveris kui ma oman serverit? Sa ütlesid jah, et see eemaldatakse kuna see on ev ala. Ma olin sellega nõus, ütlesin, et ehitan igavusest endale sõbraga sinna torni kus oli farm ja mõned villagerid. Kui, sa oled omanik ja valetad, et sina ei kaotanud neid ära. Tp-sid minu sisse kui ma ehitasin. Rikud lihtsalt mängijate rahu. Läksid närvi, et su server jooksis kokku kuigi sa süüdistad selles mind/minu sõpru. Hakkasid ropendama meie peale. Mul on sellest pildid aga ma paluks sinult tõestust, et mina serveri kokku jooksutasin. Üks inimene oli minu kõrval kui ma farmi ehitasin ja server kokku jooksis. Peale seda logisin sisse küsisin mis juhtus. Sina kohe hakkasid ropendama ja ütlema, et mine enda serverisse ja ehita seal. Järgmine hetk sain banni, et jooksutasin sinu serveri tahtlikult kokku. Kui sa ei suuda tagada serverile piisavalt rami, et see server ei kannata 32x32 farmi ja torni, mis oli ilusti tehtud medival stiilis, nurkadest jooksis alla lava ja vesi. Mis selles halba oli, et 4 vett jooksis alla ja 4 lavat mis olid alt piiratud? Omanik peaks säilitama külma närvi. Ma ei tea vähemalt mind häiris see väga, et koguaeg istusid minu juures ja vahtisid mind. Keelasid meil kasutada xp pudeleid, telesid minu sisse ja kui tahtsin, et sa lahkuks või paneks vanish peale, siis ütlesid, et võid seal olla, et see vaba maa. Selline käitumine serveri omaniku poolt. Sõber küsis, et kas sulle ei kehti reeglid mitu korda ja sellele me ei saanud vastust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esiteks, ma ei vahtinud sind, ma afkisin seal lähedal, sest olen haige, pidin ennast kraadima, rohtu võtma jms. Teiseks, ma teleportisin sinu juurde ainult paar korda ja liikusin kohe sealt ära, nendel hetkedel sa ei ehitanud. Kolmandaks, milleks teil creative maailmas xp pudeleid vaja on? :D Et lagi tekitada? Neljandaks, kõigil ükskord lõppeb närv kui mõni mängib lolli, sinul endal oli ka varem siin sarnane juhtum, kus läksid ka närvi?

Sa ütlesid, et mina eemaldasin need villagerid, ei, mina ei eemaldanud neid.

Ja praegu, teie pole sees käinud, server pole kordagi enam kokku jooksnud, lagi ei ole jms. Karta on, et see oli teil tahtlik tegevus. Alguses tuli kinzzo serverisse, siis sina ja siis mingi shadow, mis tulite meid proovile panema vms? Te oleks võinud lihtsalt rahulikult ka seal olla, ehitada vms, mitte spawnida mingi ~400 villageri ja küsida pointless küsimusi (kinzzo).

Jah, mul ei ole tõestust, et te spawnisite need villagerid sinna, aga nii kui ma need eemaldasin ja sain aru, et te midagi teete, hakkasite ehitama, teil kahel olid isegi villageri need spawnegid vms käes, küsisin, miks teil need käes on ja siis vastasite, et ei ole jms.

 

Palun lõpeta nüüd, ma tean et see oli tahtlik teie poolt ning ma ei viitsi enam teiega vaielda.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma räägin sellest, et ehitasin ilusti farmi ja järsku server kinni. Kuidas ma selle taga olen ja Kinzzot polnud isegi serveris ja tal ka ban?

Hea omanik oled: http://prntscr.com/68vk86

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun lõpeta nüüd, ma tean et see oli tahtlik teie poolt ning ma ei viitsi enam teiega vaielda.

 

Teie plaan oli tekitada võimalikult palju itemeid, et tekitada lagi. Lava/vesi/villagerid jms.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tunnistasid enda foorumis, et panid lampi ban. http://prntscr.com/68vk86

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.