Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida arvad homodest?  

98 liiget on hääletanud

  1. 1. Mida arvad homodest?

    • Pooldan homoabielu ja lapsendamist
      10
    • Pooldan ainult homoabielu
      5
    • Ei poolda homosid
      57
    • Mujal OK, aga mitte Eestis - las teevad oma saare!
      26


Soovitatud postitused

VIP

Nagu teada, siis osad riigid lubavad homoabielu, mõned ka laste adopteerimist sellisesse perekonda.

Niisiis, milline on teie arvamus homoabieludest ja kas nad peaksid saama ka lapsendusõiguse? Kas Eestis peaks see lubatav olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei,ei,ei ja veelkord ei.

Mul hakkab lihtsalt nendest lastest kahju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otseselt homode vastu mul ei ole midagi, kuid nende poolt ma samuti ei ole. Tegelikult ikka suhteliselt haiged inimesed minu silmis. Ei saa aru miks nad neid paraade peavad korraldama. Homoabielud ei tohiks olla Eestis lubatud ning kohe kindlasti ei tohiks neil olla lapsendamisõigust, rikuvad veel lapse ära.

http://www.vahvel.net/showthread.php?133701-Mida-arvate-Gaydest&highlight=homod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

 

Jep, aga mul on hääletustulemusi vaja;) ,värsket materjali:)

 

-

 

Ma arvan, et kui neil oleks lapsendusõigus, siis nad ei mõtleks selle lapse tuleviku peale. Karta on, et sellisest lapsest saaks koolis peksukott ja narrimisobjekt.

 

-

 

Muide, eriti närvi ajab mind veel see, et nüüd on populaarne osade meelest ju homode poolt olla ja jumala lahe, kui sõpruskonnas veel homo on. Mingi moeteema? Väga kettasse ajab imo.

Muudetud liikme zxcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et homoseksuaalsus pole isiksuse eripära, see on vaimne puue. Nii nagu ei reguleerita eraldi teiste vaimuhaigete kooselu, ei peaks erandit tegema ka siin. Eestis on partnerlusseadus, mis peaks vabaabielu jms. suhete puhul abiks olema, kasutagu siis seda.

Lapsendamisõigusele ütlen raudkindla EI!

Homoseksuaalsus tekib elukeskkonna ja päriliku eelsoodumuse kombinatsioonina. Antud juhul suurendataks lapse orientatsiooni kujunemisel keskkonna osa märkimisväärselt (seda mitte paremuse poole). Teiseks ei tahaks ise küll selle lapse nahas olla, kellel on isa ja... isa?? Koolikiusamine oleks igapäevane reaalsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otseselt homode vastu mul ei ole midagi, kuid nende poolt ma samuti ei ole. Tegelikult ikka suhteliselt haiged inimesed minu silmis. Ei saa aru miks nad neid paraade peavad korraldama. Homoabielud ei tohiks olla Eestis lubatud ning kohe kindlasti ei tohiks neil olla lapsendamisõigust, rikuvad veel lapse ära.

 

Jarmo ütles juba kõik ära. Mulle tõesti ei mahu pähe milleks on vaja korraldada paraade, elage vaikselt oma elu ja keegi teid ei torgi. Pole vaja avalikult esineda.

 

Ei poolda homosi ja , et nad nahhui neid paraade teevad.

ei või siis vaikselt kodus passida ja üksteist perse seal keppida.

 

Vali sõnu.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida rohkem neid sallitakse, seda rohkem neid tekib.
Õige tähelepanek.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul suva kui keegi on homo. Aga lõpetagu oma "õiguste" nõudmine juba ära. Mingit propagandat ei tohi kindlasti lubada. MA saan aru, et oma orientatsiooni vastu ei saa. Kui ikka tuss ei istu ja pulk vastu pulka meeldib, siis midagi teha ei ole. Häiribki just see, et nad on uhked selle üle, et nad homod on( ei mõistagi kuidas saab uhke olla selle üle, mida sa ise valinud ei ole? Ma olen uhke, et mul 43 jalg on?). Mingist lapsendamisese ei saa juttu ollagi. Õnneks Eesti rahvas selles küsimuses suht nõukogude ajas veel kinni.

Valige Mart Helme :P. Tema ütleb kohe otse vähemalt välja, mitte nagu need teised poliitikud, kes orienteeruvad Brüsseli järgi. Amichie ütles väga õigesti. Lapsendamise ja abiellumise vastu lõpuni välja!!!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Statistika jaoks oleks veel hääli vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otseselt homode vastu mul ei ole midagi, kuid nende poolt ma samuti ei ole. Tegelikult ikka suhteliselt haiged inimesed minu silmis. Ei saa aru miks nad neid paraade peavad korraldama. Homoabielud ei tohiks olla Eestis lubatud ning kohe kindlasti ei tohiks neil olla lapsendamisõigust, rikuvad veel lapse ära.

http://www.vahvel.net/showthread.php?133701-Mida-arvate-Gaydest&highlight=homod

 

What the fuck?

 

Mida need homoabielud sul rikuvad? Nagu iga teinegi abielu ju, ega sellest mingi maailmasõda ei hakka vms.

 

892711_700b.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
What the fuck?

Mida need homoabielud sul rikuvad? Nagu iga teinegi abielu ju, ega sellest mingi maailmasõda ei hakka vms.

Lause viimane osa käis eelkõige lapsendamise kohta, see ei ole lihtsalt normaalne minu arvates. Esimene asi on juba see, et seda last hakatakse suure tõenäosusega koolis narrima ning kui see lapsendatav peaks olema poiss, siis sellest võib samasugune tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
What the fuck?

 

Mida need homoabielud sul rikuvad? Nagu iga teinegi abielu ju, ega sellest mingi maailmasõda ei hakka vms.

 

892711_700b.jpg

Seda last mõnitataks iga päev koolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.