Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Xbox360/720 või PS3?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Xbox kindlalt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ps3,kuna sellega on parem mängida.Ise just hiljuti ostsin ka ja väga hea on mängida ralli mänge ja sõja omasi.

Kui hinna poolest,siis võtta xbox,kuna nende odavamad mängud aga konsooli hind on sama mis ps3.

Ja mängude poolest võtta ps3 ja kokkuvõttes võtta ikkagi ps3:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
millepoolest parem =)?

 

Soovitan külastada SEDA SAITI! sealt saad hulgaliselt infot!

 

Endal on xbox täiesti olemas!

 

  • Mugavam pult
  • Ilusam disain
  • Menüü on ilusam kui PS3

 

Kui su sõbradel/sugulastel on xbox siis võta see!

 

ps3,kuna sellega on parem mängida.Ise just hiljuti ostsin ka ja väga hea on mängida ralli mänge ja sõja omasi.

Kui hinna poolest,siis võtta xbox,kuna nende odavamad mängud aga konsooli hind on sama mis ps3.

Ja mängude poolest võtta ps3 ja kokkuvõttes võtta ikkagi ps3:D

 

Palun seleta mulle kuidas on konsoolide hinnad samad? Xboxi saab kätte juba 189€ kui ma ei eksi? PS3 oli täna 269€ soodukas!

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu mina valiks Xbox. PS3 pead m2nge ostma juurde koguaeg, Xbox modid 2ra ja m2ngi piraatm2nge palju tahad.

 

PS3-e saab kah modida.

Ise muidu ei oska soovitada, mida sebida, kuna pole konsooli-inimene. Aga kui tal juba PS2 olemas on, siis oleks tal kergem vast PS3-ga kohanduda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
PS3-e saab kah modida.

Ise muidu ei oska soovitada, mida sebida, kuna pole konsooli-inimene. Aga kui tal juba PS2 olemas on, siis oleks tal kergem vast PS3-ga kohanduda.

 

ma arvan ka :P ise olen ka ps2 ja ps3 pelanud ja usun et pelaks temaga koos vahel ehk vb parem see siiski osta. aga thx soovituste eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PS3-e saab kah modida.

Ise muidu ei oska soovitada, mida sebida, kuna pole konsooli-inimene. Aga kui tal juba PS2 olemas on, siis oleks tal kergem vast PS3-ga kohanduda.

 

Endal on ka ps2, kohandumine xboxile polnud küll raske? Ise olen siiski xboxi poolt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ps3 kõige parem :D Ise oman ka seda.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi on maitses, seda et xbox on halb ja ps3 parem või vastupidi võib öelda see, kes reaalselt on omanud mõlemat konsooli ja vahet tunnetanud, niisama lahmida pole mõtet!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen mänginud ka xboxiga. Ei meeldi pult, ega see, et maksma peab, et olla onlines.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.