Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

Soovitatud postitused

Tundub suhteliselt korralik töö olevat, kuid liiga tühi on hetkel, aga eks sinna lisandub tulevikus veel asju. Ehk oleks paremat kujundust vaja, kuid see jääb juba sinu otsustada. Igatahes, edu ning ootame uuendusi! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enda arendamiseks on selline projekt igati abiks. Proovi luua lahendusi, millega arvad, et hakkama ei saa, õpid kõige rohkem ning see on tõsine motivatsioon kui asjaga hakkama saad. Keep up the good work :thumbup:


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tundub suhteliselt korralik töö olevat, kuid liiga tühi on hetkel, aga eks sinna lisandub tulevikus veel asju. Ehk oleks paremat kujundust vaja, kuid see jääb juba sinu otsustada. Igatahes, edu ning ootame uuendusi! :)

 

Hetkel ju ainult login page. Esimeses postis mainisin ka, et otsin inimest kes teeks disaini. Tänud :smile:

 

Edu mänguga, ootan huviga :smile:

 

Tänud ning hea kuulda :smile:

 

Enda arendamiseks on selline projekt igati abiks. Proovi luua lahendusi, millega arvad, et hakkama ei saa, õpid kõige rohkem ning see on tõsine motivatsioon kui asjaga hakkama saad. Keep up the good work :thumbup:

 

Võtan Sinu sõnu kuulda ning mul on küll selliseid ideid väga palju, millega arvatavasti väga hästi hakkama ei saa. Tänud :smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist! Küsin siis, et kas kellegil pole soovi teha disaini? Kindlasti aitan kaasa natukene.

Andke veel ideid mängu stoori kohapealt. Ise ka lasen mõtteid peast läbi ja saan üsnagi huvitavaid ideid. Paluks mitte selliseid tavalisi ideid soovitada, mis igal mängul on põhimõtteliselt. Rõhutan veel, et mäng ei tule mingite maffiatega seotud. Sellegi poolest on ideed teretulnud.

Järgmine nädal saan üpriski vähe tegeleda sellega, sest lähen paariks päevaks välismaale tripile :smile:

 

Päikest (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tervist! Küsin siis, et kas kellegil pole soovi teha disaini? Kindlasti aitan kaasa natukene.

Andke veel ideid mängu stoori kohapealt. Ise ka lasen mõtteid peast läbi ja saan üsnagi huvitavaid ideid. Paluks mitte selliseid tavalisi ideid soovitada, mis igal mängul on põhimõtteliselt. Rõhutan veel, et mäng ei tule mingite maffiatega seotud. Sellegi poolest on ideed teretulnud.

Järgmine nädal saan üpriski vähe tegeleda sellega, sest lähen paariks päevaks välismaale tripile :smile:

 

Päikest (H)

 

Homsest mind siis pole :smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere! Mulle meeldib su mõtte soovib edu sulle. Lööks ka kampa. Ma olen ka tahtnud teha veebipõhilise mängu, aga ma ei oska teha seda.Ma v'in disainiga nadukene aitada(kui soovid). Olen rõõmuga ootamas mängu. Loodan saan sind aitada. Kas sul on mingi blog ka? Kus saan su sealt uudiseid vaatada. Ootan vastut! Soovin edu sulle.

 

Päikest!

Siimult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sul on mingi blog ka?

See ongi tema blogi.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tere! Mul hakkas nüüd vaheajal veidike igav ja mõtlesin PHP teadmisi lihvida ja arendada edasi. Tegin kõik uuesti ja disainile ei viitsinud tähelepanu pöörata. 99% on minu tehtud, ma ei hakka midagi tasuta mängudest otsima ja toppima (siiski mu enda arendamiseks on see). Suured tänud ka kõigile, kes mind natukenegi aitasid ning edaspidi ka.

 

Demo: http://mo.pepzwee.eu/econ/

 

Andke ideid ja asju ;) See on Alpha versioon alles, nii et. Väga palju vigu on veel parandamata, paluks mitte reostada teemat postitustega, "see ei tööta, see ei tööta ja see ei tööta".

 

Tegemisel:

Turg (ostmisel paar viga)

Ladu (paar müümis viga sees)

Profiil

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa võiks teha mingi rottimise värgi et saad teistele kallale minna :D Ja siis mingi kaitse level ka et pead seda arendama et keegi sinuga plõksima ei tuleks, ja kui tuleb saab kolakat nt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa võiks teha mingi rottimise värgi et saad teistele kallale minna :D Ja siis mingi kaitse level ka et pead seda arendama et keegi sinuga plõksima ei tuleks, ja kui tuleb saab kolakat nt.

 

Aii, et nii vägivaldne :D Ei tegelt, ma ei viitsi teha mingit tüüpilist röövimis mängu :) Aga midagi pisikest võibolla mõtlen ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Majanduslik mäng ja sellised asjad, ei sobi kokku eriti vist.

 

Kellegi majanduslik sissetulek olenebki kellegi rottimisest :D

This project is sponsored by pepzwee.eu and now on the broadcast Psy Gangnam Style.

 

Ei tegelt, edu.. väike juunior õpib mu kõrvalt nii palju kui ma õpetada viitsin või oskan. Pole mõnda

aega juba php-ga kokku tõsiselt puutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänane progress:

 

    Turg
      Parandatud
      Võtab sisestatud osetukoguse vähemaks.

      Lisatud
      Kontrollib, et sisestatud kogus ei ületa müügil oleva koguse.
      Eemaldab automaatselt 0 kogusega tooted.

      Tulekul
      Eraldi kategooria, kus saab valida toodete vahel: toitained, relvad, ettevõtted jne.

    Ajalugu
      Lisatud
      Logimise kellaaeg ja kuupäev, logija IP, edukus (õnnestus/ebaõnnestus).
      Näitab ainult 20 viimast tähtsamat tegevust.

      Tulekul
      Näeb, kas sellise IP-ga kasutaja on andmebaasis olemas.

    Ladu
      Parandatud
      Enne uue toote lisamist peab eelmise eemaldama.

      Tulekul
      Palju erinevaid asju (toorained jne).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma väga loodan, et sa spagetikoodi ei kirjuta.

 

Mis asi see on? Kui mõtled, et mingi äärest-äärde on koodid, siis ei, täitsa ilusti trepitud.

 

Oh see on see projekt mida kunagi soovisin endale ju.

Jube kena asi ning edu sulle!

 

Noja :D Aitäh. Sulle samad sõnad mänguga :)

 

//

 

    Turg
      Lisatud
      Toodete sorteerimine - peab valima kategooria (toit, relvad jne) ja sealt edasi toote.

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Spagetikood on selline kood, mida kirjutades tundub kõik lihtne ja loogiline, kuid hiljem on koodi haldamine keeruline. Näiteks kood, mis on HTMLiga segamini, kõik asjad on ühes failis vmt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Spagetikood on selline kood, mida kirjutades tundub kõik lihtne ja loogiline, kuid hiljem on koodi haldamine keeruline. Näiteks kood, mis on HTMLiga segamini, kõik asjad on ühes failis vmt.

 

Mul ikka kõik ühes failis pole :D Miks sa üldse arvad seda?

 

See aitab mul meeles pidada, kui süsteem on pikk ja keerukas.

// See A jaoks
function abc(){
if(){ // see on B jaoks

}
}
abc(); // close whatever

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

    Töötamine
      Tehtud
      Saab tööd teha iga 2h tagant
      Lisab töötasu 150€

      Parandatud
      Kui läheb rohkem aega mööda, siis saab ikka ühe korra tööd teha (muidu sai rohkem, kui läks 2h mööda, sai 2 korda teha).

 

    Reisimine (enne edasi ei tee, kui saan vastuse allpool olevale küsimusele)
      Tehtud
      Kujundus

 

    Pank
      Tehtud
      Raha/kulla saatmine teistele.
      Endale ei saa raha/kulda saata.
      Kontrollib, et sisestatud summa ei ületa sinu rahast/kullast.

 

    Tehas
      Tehtud
      Saab teha erinevaid asju: toit (a1-a3), relvad (a1-a3), toorained (relva, toidu).
      Iga 12h tagant saab teha.

      Tulekul
      Mida suurem level, seda rohkem saab toodet valmistada.

 

Kõik, kes on huvitatud kasvõi natuke, siis öelge, kas teha ülemaailme reisimine või siin naaberriikidesse või ainult eesti-siseselt?

Muudetud liikme mhiku'i poolt
muudetud pank ja tehas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paari päevaga juba nii palju tehtud?

 

Muidu päris kena, egu ja jaksu ning kena uut aastat! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.