Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

nebulos.net

breakingls.eu


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sa-mpi listis pole mitte yhtegi?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praeguse seisuga ei olegi ühte korraliku SAMP serverit, mis oleks Eesti RP. Kõik need on ära kadunud. Ma nii väga tahaks ühte, kus saaks pelada, oleks mõnus meeskond, keegi ei whine ega lame. Kus oleks ka unikaalsed süsteemid ja väga väga reaalne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Countrys vähe rahvast. :S


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestis tõepoolest ei ole ühtegi serverit, kus mängijad saaksid teha alati sellist RP -d, millist nad ise sooviksid.

Põhjused on palju.. Distsipliin, mängijaskond, administratiiv meeskond, reeglid, mis takistavad kõrgtasemeliste mängijate RP -d ning muidugi GM -d, mis on täis vigu(LARP ja muud edit -ed, millest on tehtud praegused eesti serverid) ja arendajad, kes vahetuvad iga natukese aja tagant ning kokkuvõttes ei oska 70% neist(arendajatest) parandada tõsiseid vigu & luua uusi süsteeme.

 

Mina tean ainult kaht tõsiselt "head" eesti serverit, mis on tulekul. Ühe serveri omanikest olen mina(Tsoots) ning nendeks serveriteks on:

CC-RP, mille omanikeks olen mina(Tsoots) ja Andrus99 - http://www.cc-rp.eu/

Smoke's & Jack's, mille omanikeks on Caupo ja Timo - http://www.caupo.surnuaed.net/testimine/test1/Upload/

 

Need kaks serverit on minu silmaringis ainukesed, millel ei ole omanikud n.ö amatööri tasemetel(Väga head & kogenud(professionaalsed) scripterid ja omanikud).

Muudetud liikme Tsoots'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.