Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti jalgpallikoondis & Kohtumised

Soovitatud postitused

Ei no mina arvan, et Eesti paneb 2:1 ära siin.

 

Jalgpalli yldse kunagi vaatanud oled?

 

3-0 v6i 4-0 kindlalt.

 

Kui optimistlikult mõelda, siis pakun, et 1:1 viik tuleb. Võit on liiga optimistlik, prantslased tulevad kindlalt ründava taktikaga, mehed peavad sel korral keskenduma ning sööduvigu vältima. Oleks super kui Kostja, Kruglov või Kink lööks kaugelt värava! :D Pranstlased peavad Kinki kõige ohtlikumaks ka.

 

// Ojamaa pidavat algkoosseisus olema, eks näeb, mis ta head ära teha suudab.

 

Stop jokes plz. Eesti kaitse on puhas pask ja seda on t6estanud viimased 2-3 m2ngu. Prantslased l66vad 3 tykki kindlalt 2ra.

Muudetud liikme TYS0N'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jalgpalli yldse kunagi vaatanud oled?

 

3-0 v6i 4-0 kindlalt.

 

 

 

Stop jokes plz. Eesti kaitse on puhas pask ja seda on t6estanud viimased 2-3 m2ngu. Prantslased l66vad 3 tykki kindlalt 2ra.

Ja davai, kui 3:0 või 4:0 ei tule, siis tõmbad siit foorumist leebet hr. Pendlimees. Ma arvan, et olen jalgpalliga rohkem kursis kui sina. Ennustan lihtsalt Eesti poolt kui tahan. Oleks asi raha peale, oleks jutt teine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja davai, kui 3:0 või 4:0 ei tule, siis tõmbad siit foorumist leebet hr. Pendlimees. Ma arvan, et olen jalgpalliga rohkem kursis kui sina. Ennustan lihtsalt Eesti poolt kui tahan. Oleks asi raha peale, oleks jutt teine.

 

No ainukene lootus, et Prantsusmaa enne EUROt ei hakka eriti pingitama. Aga ikkagi arvata, et Eesti v6idab on suht imelik :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängib suht hästi Eesti aga jah. Prantsuse staarid on oma nime väärt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5:0 oleks soliidne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3:0 for France.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TYS0N ma ei kahtlegi, et ma tean jalkas sinust rohkem, aga minu postitus oli mõeldud ühele inimesele, kes postitas, et Kink kõige mõtetum platsil olev tüüp. Sinu enamus postitused ongi seotud sellega, et sa kedagi maha teed, et nad postitavad. Kui sul järgmine kord midagi öelda on, palun PM ja ma võin sinuga sellel teemal pikemalt vestelda. Muidu sa lihtsalt risustad igalpool alustades kasvõi minu Ajaloo eksami teemast, kus sina asjaga ei olnud üldse seotud! Palun ära vasta enam siia midagi ja mõtle natukene, et äkki võiks vähe rahulikumalt teiste postitusi võtta, kui sa ise postitad pidevalt täiesti tühje poste. Tänan tähelepanu eest! :smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kink tegi täna, võrreldes eelmiste mängudega, normaalselt tööd. Ei näe erilist põhjust tema kiitmiseks, mees lahmib liiga optimistlikult peale. Tõsi, mõnel korral on sellel ka tulemust, kuid enamus lähevad ikkagi mööda. Kostja oli suhteliselt nähtamatu, standardolukordade lahendamine läks nüüd küll metsa. Ojamaa ning Teniste tegid väga head tööd, ei mõista miks nad välja vahetati. Saagist meil küll kasu ei ole, ausalt, ma ei mõista seda vahetust. Klassivahe andis tunda, isegi pingipoisid naersid meie rahvuskoondise üle. Üldjoontes võib tulemusega rahule jääda!

 

// Voskoboinikov tuleks ka ära mainida, sai küll vähe mänguaega, kuid ta väärib kohta platsil. Jääger tegi samuti head tööd.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.