Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti jalgpallikoondis & Kohtumised

Soovitatud postitused

VIP

Eilne mäng oli super. Ojamaa tegi head tööd ja esimene poolaeg oli Eesti mäng väga hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TYS0N ma ei kahtlegi, et ma tean jalkas sinust rohkem, aga minu postitus oli mõeldud ühele inimesele, kes postitas, et Kink kõige mõtetum platsil olev tüüp. Sinu enamus postitused ongi seotud sellega, et sa kedagi maha teed, et nad postitavad. Kui sul järgmine kord midagi öelda on, palun PM ja ma võin sinuga sellel teemal pikemalt vestelda. Muidu sa lihtsalt risustad igalpool alustades kasvõi minu Ajaloo eksami teemast, kus sina asjaga ei olnud üldse seotud! Palun ära vasta enam siia midagi ja mõtle natukene, et äkki võiks vähe rahulikumalt teiste postitusi võtta, kui sa ise postitad pidevalt täiesti tühje poste. Tänan tähelepanu eest! :smile:

 

luba naerda :D:D

 

Aga mis siin ikka. Ojamaa oli hea, kuid yksi seal ees on raske midagi teha. Kui nyyd Zenjov ka kunagi terveks saab, siis Ojamaa-Zenjov saab olema v2ga ohtlik duo ryndes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tulevik paistab olevat tõesti hea. Mind häirib rohkem see, et me Soomlastelt pähe saime. Teist poolaega kahjuks enam ei näinud, sest pidin sõbra sünnale minema :/


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna Eesti jalgpallikoondise järgmine mäng ei ole enam mägede taga, siis otsustasin teema taas päevakorda tuua. Järgmine kohtumine leiab aset juba kolmapäeval, mil minnakse vastamisi Poolaga, olgu veel mainitud, et tegu on sõpruskohtumisega. Ise ennustan tulevat viiki, aga mida teie arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna Eesti jalgpallikoondise järgmine mäng ei ole enam mägede taga, siis otsustasin teema taas päevakorda tuua. Järgmine kohtumine leiab aset juba kolmapäeval, mil minnakse vastamisi Poolaga, olgu veel mainitud, et tegu on sõpruskohtumisega. Ise ennustan tulevat viiki, aga mida teie arvate?

 

nii nagu senistes sõpruskohtumistes Poolas tavaks saanud, võtab ka Poola seekord kindla võidu, kui jäävad peale 3:1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eilne jalka oli ikka üle prahi. Vaatasin praegu värvavat ja külmavärinad tulid peale. Kõva! Rumeenlastele tõmbame ka koti pähe.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mulle jääb mõistetamatuks Saagi väärtus, miks tuua see mees pidevalt mängu kui ta ei suuda olukordi luua, ega lahendada. Ehk olen liiga kriitiline tema suhtes, kuid sellise mulje ta paraku on jätnud. Ojamaa & Oper olid suurepärased, nagu ikka. Ei mõista mina, kas Ojamaa ei ole veel end tõestanud Rüütli silmis või oli see lihtsalt selline taktika, et las rapsivad 45 minutit. Igatahes väga kena mäng sinisärkide poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Visake link väravast palun:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yeah värav oli ilus ja veel lisaminutitel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Juba reedel seisab sinisärkidel ees kohtumine rumeenlastega! Ennustan tulevat viiki, kuid loodan võitu. Arvan, et kodupublik teeb oma töö, eeldatakse tulevat täismaja!

 

[video=youtube;JWDDC-1dLeY]

 

Koosseis esimesteks valikmängudeks

Väravavahid

 

• Artur Kotenko

• Sergei Lepmets

• Sergei Pareiko

 

Kaitsjad

 

• Alo Bärengrub

• Enar Jääger

• Ragnar Klavan

• Dmitri Kruglov

• Igor Morozov

• Taavi Rähn

• Tihhon Šišov

• Taijo Teniste

 

Poolkaitsjad

 

• Aleksandr Dmitrijev

• Tarmo Kink

• Joel Lindpere

• Sergei Mošnikov

• Sander Puri

• Ats Purje

• Konstantin Vassiljev

• Martin Vunk

 

Ründajad

 

• Henrik Ojamaa

• Andres Oper

• Kaimar Saag

• Vladimir Voskoboinikov

 

// Eesti koondislastel uued vormid, kalevipojad valmis! :D Väravavahi vorm on vähe veider, muidu on isegi normaalsed.

 

309130_10151139321343815_656271442_n.jpg

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellest mängust julgen küll võitu loota.Rumeenia umbes samal tasemel kui Eesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.