Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

On Task Manageris selline fail/protsess, mille nimi on svchost. Nimelt jääb kripeldama see asi, et see protsess on kuidagi suure mahuga.

Varem on olnud see kuskil 2000 kb suur ainult ja seda olnud seal 1 protsses, aga nüüd on seda terve Task Manager täis seda.

 

Mingeid lahendusi?

 

viga.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Having that many svchost.exe processes running is perfectly normal.

 

Pole ju raske googlesse panna. Eksisin oma arvamusega.

 

 

Note: Don't stop those svchost.exe processes because they are important.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Svchost.exe protsess ei pruugi olla seotud viirus(t)ega, võib olla süsteemne fail. Hiljuti oli foorumis Cmxz1 sarnane probleem, kuid ma kahtlen, kas svchost.exe protsessidest tingitud.

 

Task manageril svchost.exe protsessil parem click ja Go to service(s) viib sind teenuste juurde, kes seda protsessi kasutavad. Sealt saab manuaalselt neid teenuseid sulgeda, kuid nende sulgemisega võid sa sulgeda süsteemse faili ja su arvuti vajab restarti. Seal on kirjas, mis on süsteemsed ja mis mitte, kuid ma ei soovita neid lihtsalt teadmatusest näppida.

 

Mine Start, kirjuta otsingureale services.msc ja enter. Tuleb sulle ette teenusteliides Services, kust saad konfigureerida neid. Otsi üles Automatic Updates / Windows Update, parem click Properties. Tuleb ette uus aken, kus saad valida Startup tüüpi, vali Disabled ja seejärel alt Stop ning Apply. Tee arvutile restart ja vaata kas olukord paranes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Mul ka ja pole ka midagi häda, aga jõudlus väheneb järjest sellega.

 

@Soul - ei aidanud.

 

Mul on umbes sama palju neid svchost.exe protsesse kui sul ja umbes sama mälu kasutusega. Ei näe midagi ebanormaalset selles.

 

Palju sul mälu on kokku? 2GB?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

ei taha uut teemat teha aga miks neid mul niipalju on, mingi kymneid neid svhost.exe'sid


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ei taha uut teemat teha aga miks neid mul niipalju on, mingi kymneid neid svhost.exe'sid

 

Processes, User Name - kui seal svnchost.exe protsesse sinu arvuti kasutajanimega pole (va system, local), siis ei tohiks probleemi olla. Mul endal 8.

 

Automatic Updates, Windows Firewall, Windows Themes...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Processes, User Name - kui seal svnchost.exe protsesse sinu arvuti kasutajanimega pole (va system, local), siis ei tohiks probleemi olla. Mul endal 8.

 

Automatic Updates, Windows Firewall, Windows Themes...

 

just minu nime all ei ole aga muidu neid kokku 12 :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mul on umbes sama palju neid svchost.exe protsesse kui sul ja umbes sama mälu kasutusega. Ei näe midagi ebanormaalset selles.

 

Palju sul mälu on kokku? 2GB?

 

 

Jah, mul 2 GB RAMi. See ongi just häiriv, et rammi hulk on väike ja ma teen kõik, et seda säästa mingi pasa eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.