Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

VIP

tuleks väga pingeline mäng ja lõpuks penaltid, super:D

 

Millal üldse finnal on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen vist erapooletu, kuna mõlemad suht lemmik meeskonnad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand kui taun sa oled,ma võin igast tiimist loetleda mõne sellise kuju,kes näidelda oskab,fakt on see,et selle aasta emil pole näitlemist olnud.

 

vaata uuesti siis mängude videod üle. vähemalt 2 tükki pead kindlasti leidma kui sa just pime ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga tuim oli lihtsalt, Ma ennustasin et Saksamaa võidab 2:1, kuid pöialt hoidsin siiski Itaaliale, Balotelli tegi nii peened kollid, et paha hakkab, Selle turniiri Parim playa, 110%


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma räägin sulle seda,et Hispaania ega ükski teine meeskond pole mingit hollywoody see aasta teinud -.-

 

lol, ega see et nad pole see aasta teinud ei tähenda et selliseid nimesid ei või kasutada nende kohta. Kui juba kord tehtud siis nimed jäävad igaveseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Suht idiootne vaidlus minu meelest. Realist lihtsalt norib ja ei anna järgi kah. Loodan, et Itaalia teeb finaalis siis Hispaaniale pähe ära:p


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht idiootne vaidlus minu meelest. Realist lihtsalt norib ja ei anna järgi kah. Loodan, et Itaalia teeb finaalis siis Hispaaniale pähe ära:p

 

norib, ei anna järgi?Palun mine Leetu või kuhu iganes sa läksid, tagasi ning ära enam siia tule.

 

Muidu aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.