Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Ei usu oma silmi:D.. 1:0. 2 vaja veel lüüa ja ongi nii..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea nüüd võiks 2 värav ka tulla:smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline mäng noh, aga sisse ei sa:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hispaanlased üritavad sisse kõndida palliga vist. MA tean miks nad tegelt peale ei löö. Kui löövad peale, siis saab väravaht palli puutuda ja nende pallivaldamis % langeb liiga tuimalt. Võiksid kaugelt ka üllatada Iirlasi.

Kerge värav von123! 2:0

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2-0. Imelik, et silva veel sealt söötma ei hakkanud. Aga võib vist öelda, et mäng on tehtud kah.

3-0, hetkel selline skoor mida pakkusin loodan, et rohkem ei lööda saan oma 3 punkti :D.

4-0 ... no oli seda vaja nüüd ei saa 3 punkti :D.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
2-0. Imelik, et silva veel sealt söötma ei hakkanud. Aga võib vist öelda, et mäng on tehtud kah.

3-0, hetkel selline skoor mida pakkusin loodan, et rohkem ei lööda saan oma 3 punkti :D.

4-0 ... no oli seda vaja nüüd ei saa 3 punkti :D.

My story... Oleks võinud 3:0 ikka jääda:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tubli hispaania! 4:0


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen suur Hollandi fänn ja olen siiski tõsiselt pettunud selle Taani mängu pärast.Sealt oleks pidanud võtma 3 punkti ja nad pmst olekski edasi aga noh jah, mis seal enam.Mingi üüber väike võimalus siiski on, kui Saksamaa võidab Taanit ja nemad Porugali vähemalt 2-0. Kui Holland on väljas, siis olen Saksamaa poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan Inglismaalt võitu täna. Go England!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yeah olen ka inglismaa poolt chelsea...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inglismaa võidab Rootsit?Mis valemiga see peaks olema võimalik?44 aasta jooksul on Inglismaa võitnud Rootsit 2 korda, sedagi ainult sõprusmängudes, ülejäänud 11. mängust on 8 lõpenud viigiga ja 3 Rootsi võiduga. Inglismaa pole kunagi Rootsit võitnud valiksarjas ega finaalturniiril, seega miks nad peaks seda täna tegema ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inglismaa võidab Rootsit?Mis valemiga see peaks olema võimalik?44 aasta jooksul on Inglismaa võitnud Rootsit 2 korda, sedagi ainult sõprusmängudes, ülejäänud 11. mängust on 8 lõpenud viigiga ja 3 Rootsi võiduga. Inglismaa pole kunagi Rootsit võitnud valiksarjas ega finaalturniiril, seega miks nad peaks seda täna tegema ?

See on tühipaljas statistika mis on kuskil paberinutusu peal kirjas. Aga reaalsus on see, et Rootsi mängib täna agresiivsemalt, sest neil on vaja seda 3 punkti, aga Inglismaa on turniirile tulnud selgelt kaitsva mänguga niiet eks me näe mis sündima hakkab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ka ei taha uskuda, et inglastel Rootsi vastu mingeid erilisi võimalusi on. Väga mannetu meeskond praegu inglastel lihtsalt. Pargivad jälle bussi ja loodavad contrate peale..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ka ei taha uskuda, et inglastel Rootsi vastu mingeid erilisi võimalusi on. Väga mannetu meeskond praegu inglastel lihtsalt. Pargivad jälle bussi ja loodavad contrate peale..

Nojah, eks see Inglismaa jalgpall on juba selline olnud suht pikka aega ning sellepärast mulle see nende mängustiil ei meeldigi. Aga noh olgem ausad näha oli ju, et Rootsi pole mingi suurfavoriit siin grupis edasipääsule kandideerima kuna 2-1 Ukrainalt pähe saada on ikka väga mannetu saavutus.

Niiet usun, et Inglismaa võtab siiski oma võidu ära mida nad vajavad/tahavad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nojah, eks see Inglismaa jalgpall on juba selline olnud suht pikka aega ning sellepärast mulle see nende mängustiil ei meeldigi. Aga noh olgem ausad näha oli ju, et Rootsi pole mingi suurfavoriit siin grupis edasipääsule kandideerima kuna 2-1 Ukrainalt pähe saada on ikka väga mannetu saavutus.

Niiet usun, et Inglismaa võtab siiski oma võidu ära mida nad vajavad/tahavad.

Sinu arvates on Ukraina siis nii pas* meeskond või? Ukraina meeskond on minu arvates kogu aeg alahinnatud olnud. Nad ikka EM-iks väga korraliku satsi kokku ajanud+ korraldajad mängivad reeglina paremini kui muidu. Mängijate tase on ka parem kui Rootsil igatahes neil. Vaata või Ukraina klubijalgpalli, mis on Rootsi omast kordades gevam. AGa eks õhtul on sotid selged:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu arvates on Ukraina siis nii pas* meeskond või? Ukraina meeskond on minu arvates kogu aeg alahinnatud olnud. Nad ikka EM-iks väga korraliku satsi kokku ajanud+ korraldajad mängivad reeglina paremini kui muidu. Mängijate tase on ka parem kui Rootsil igatahes neil. Vaata või Ukraina klubijalgpalli, mis on Rootsi omast kordades gevam. AGa eks õhtul on sotid selged:D

Ei ma ei ütle, et Ukraina on pask vaid pigem tahtsin öelda seda, et Rootsit peeti liiga heaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnusalt lööb välku seal staadioni juures :D. Aga olen Ukraina poolt siin mängus.

Ma arvan, et mingil momendil tehakse paus selle vihma tõttu.

Ja peetigi kinni.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.