Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

Rääkides reaalsusest, siis.. Kreeka, kes oli ennist alagrupi viimane, pääses just edasi..

Ise olen sellega ka rahul, kui Saksamaa lihtsalt veerandfinaalist edasi ei saa. (a)

Muudetud liikme Kristiina'i poolt

Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No jokes please? See pole lihtsalt reaalne :P.

 

Tegu on jalgpalliga, kõik on võimalik.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saksamaa võidab EM-i.

Usun ka Saksamaasse.

Rääkides reaalsusest, siis.. Kreeka, kes oli ennist alagrupi viimane, pääses just edasi..

Ise olen sellega ka rahul, kui Sksm lihtsalt veerandfinaalist edasi ei saa. (a)

Saksamaa läheb tõenäoliselt kokku Kreekaga kui ta grupis esimeseks jääb. Aga kuna Kreeka pole eriti mingi vastane Saksamaale siis olen enamvähem kindel, et Saksamaa on suht kindlalt juba poolfinaalis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreeka just tõestas, et võib üllatada.. : D

Jah ainult ühes mängus.

2004 oli samamoodi keegi ei uskunud Kreekasse, aga võitsid. Aga tollel ajal olid ka Kreekal olemas mehed kes olid väga head mängijad.

Praegu puuduvad aga Kreekal just head mängijad niiet ei usu neisse eriti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Prantsusmaa poolt olen ja loodan, et nad finaale p22seks. V6imalused selleks on v2ga head.

 

Jah ainult ühes mängus.

2004 oli samamoodi keegi ei uskunud Kreekasse, aga võitsid. Aga tollel ajal olid ka Kreekal olemas mehed kes olid väga head mängijad.

Praegu puuduvad aga Kreekal just head mängijad niiet ei usu neisse eriti.

 

ei olnud seal h2id m2ngijaid. Jah, p2rast Eurot enamus l2ksid Euroopa top liigadesse, kuid enne seda olid k6ik suht tundmatud seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Prantsusmaa poolt olen ja loodan, et nad finaale p22seks. V6imalused selleks on v2ga head.

 

 

 

ei olnud seal h2id m2ngijaid. Jah, p2rast Eurot enamus l2ksid Euroopa top liigadesse, kuid enne seda olid k6ik suht tundmatud seal.

No oli ikka küll. Okei selliseid tehilisi ja kiireid väga ei olnud, aga jõuliseid ning peamängus väga häid mängijaid oli väga häid ning väga palju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et Portugal ja Saksamaa pääsevad edasi.

 

Oot pmst Venemaa ei pääsegi edasi? :D

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreeka just tõestas, et võib üllatada.. : D

Sakslastele neist vastast ei ole, kreeklased panid lihtsalt venelastel võimalused kinni, nad ei osanud enam midagi teha. Võimalusi oli, kuid õnn oli vastaste poolel. Ja selle mänguga ei saa rahule jääda lihtsalt, ehk ma ei vaadanud seda mängu piisavalt tähelepanelikult, kuid venelased olid nagu laiali... Lõpp läks vapsjee käest ära, tehti vigu jne. Minu 2 lemmikut on Saksamaa ning Prantsusmaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaieldamatu lemmik on Inglismaa, loodan, et nad jõuavad võimalikult kaugele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saksamaa läheb tõenäoliselt kokku Kreekaga kui ta grupis esimeseks jääb. Aga kuna Kreeka pole eriti mingi vastane Saksamaale siis olen enamvähem kindel, et Saksamaa on suht kindlalt juba poolfinaalis.

 

10 meest kasti ja juhtub sama mis Barcelonaga, kes armastas samuti lühikesi sööte mängida ja kaugelt eriti mitte pommitada..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10 meest kasti ja juhtub sama mis Barcelonaga, kes armastas samuti lühikesi sööte mängida ja kaugelt eriti mitte pommitada..

Kreeka mängibki ainult kaitsva taktikaga ja see mulle üldse ei istu, sest sellist mängu on igav ning tüütu vaadata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreeka mängibki ainult kaitsva taktikaga ja see mulle üldse ei istu, sest sellist mängu on igav ning tüütu vaadata.

Kellele see ikka meeldib, istuvad kaitses ning ootavad oma võimalust, üldjuhul kasutavad võimalused hästi ära kah. :glare:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellele see ikka meeldib, istuvad kaitses ning ootavad oma võimalust, üldjuhul kasutavad võimalused hästi ära kah. :glare:

Nojah sellised tiimid kes sellise taktikaga mängivad saavad oma väravad tavaliselt kontratest või vastase eksimusest. Seda oli eilses mängus väga hästi näha

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.