Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

22 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Disk Cleanup, More Options, System Restore / Shadow Copies Clean up..., Delete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

äkki laadisid samal midagi?, utorrent ehk?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Noh, ja kui tõmbabki täis? osta uus kõvaketas, 80GB HDD kõvaketta saab juba 10€ eest. windows xp plaat saad igast kolkapoest 5euriga. ja kui ei siis torrentiga win 7..

 

Kust võtad, et see kõvaketta viga?

 

Ei aita. :/

 

Manuaalselt proovisid?

 

Parem click My Computer (Computer), System protection, Protection Settings Configure..., Disk Space Usage (sinu andmeid vaadates on see umbes 5%). Mul on seal näiteks Current Usage 5,59GB, Max Usage 2% (10GB) aga mul HDD 500GB. Sa saad sealt seda protsenti vähendada ja delete kustutab sul need restore poindid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kust võtad, et see kõvaketta viga?

 

 

 

Manuaalselt proovisid?

 

Parem click My Computer (Computer), System protection, Protection Settings Configure..., Disk Space Usage (sinu andmeid vaadates on see umbes 5%). Mul on seal näiteks Current Usage 5,59GB, Max Usage 2% (10GB) aga mul HDD 500GB. Sa saad sealt seda protsenti vähendada ja delete kustutab sul need restore poindid ära.

 

Hmmmm... Mul on siiski Windows 7, kuid see 98 skin on performance jaoks. Nii Stardist computeri peale klikkides, kui ka desktopilt klikkides ei ole sellist asja.

 

// E: Ja kui sinult kerge update tuleb, et kas sellist asja Windows 7l on üldse? Ja kui suureks peaksin selle protsendi panema sinu vaatenurgast.

Muudetud liikme Pants'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Hmmmm... Mul on siiski Windows 7, kuid see 98 skin on performance jaoks. Nii Stardist computeri peale klikkides, kui ka desktopilt klikkides ei ole sellist asja.

 

// E: Ja kui sinult kerge update tuleb, et kas sellist asja Windows 7l on üldse? Ja kui suureks peaksin selle protsendi panema sinu vaatenurgast.

 

Mul on samuti Windows 7, seega samast kohast peaksid leidma üles selle. Ise tead palju paned, mul on vaikimis see 2% (500GB HDD ja 10GB kasutab restore pointide jaoks).

 

Vajutasid ikka My Computer peal properties?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mul on samuti Windows 7, seega samast kohast peaksid leidma üles selle. Ise tead palju paned, mul on vaikimis see 2% (500GB HDD ja 10GB kasutab restore pointide jaoks).

 

Vajutasid ikka My Computer peal properties?

 

Jah, taipasin ise ka. Oleks võinud ise ka ennem öelda, et tuleb Propeties ka vajutada. :D

 

// E: Ei aidanud ikka.

 

//E2: Ma tegin hoopis D: kettale ennem seda. Nüüd tegin C:le, kustutasin restore pointid ja panin 2% peale. Sain sama tulemuse mis ennem (alguses oli), aga kas nüüd võin teha defragmenti ka nii, et midagi maha enam ei lähe+

Muudetud liikme Pants'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Jah, taipasin ise ka. Oleks võinud ise ka ennem öelda, et tuleb Propeties ka vajutada. :D

 

// E: Ei aidanud mitte midagi.

 

Mis mahus sul neid restore pointe oli? Ma ise tegin delete ja sain 6GB hetkel juurde. Local Disk vaba maht suurenes ka 6GB võrra, võid Local Disk, Properties, Disk Cleanup teha.

 

Kui midagi ei muutu, siis sul ongi reaalselt 64GB vabamahtu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mis mahus sul neid restore pointe oli? Ma ise tegin delete ja sain 6GB hetkel juurde. Local Disk GB free maht suurenes ka 6GB võrra, võid Local Disk, Properties, Disk Cleanup teha.

 

Kui midagi ei muutu, siis sul ongi reaalselt 64GB mahtu.

 

Hetkel on 67.8, sain samale tulemusele tagasi nagu alguses oli. Restore pointe oli 2.47 GB ulatuses.

 

Kas võin defgramenti teha nüüd nii, et enam GB seal ei lange? Tavaliselt mul on ikka defragmenti käigus kõvaketta maht tõusnud vms.

 

// E: Kas mul õnnestub saada sinu MSN? Saaks lähemalt rääkida. Ehki see foorumis rääkimine pole hea. Oleks kurta ka teinegi probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Hetkel on 67.8, sain samale tulemusele tagasi nagu alguses oli. Restore pointe oli 2.47 GB ulatuses.

 

Kas võin defgramenti teha nüüd nii, et enam GB seal ei lange? Tavaliselt mul on ikka defragmenti käigus kõvaketta maht tõusnud vms.

 

Sa just ütlesid, et su maht muutus tagasi esialgsele kujule. Milles probleem on siis? Ega defragment mahtu ei suurenda, vaid organiseerib failid su arvutis (sellega võib kaasneda väike muutus, uuemad OS juba piisavalt täpselt oskavad arvutada seda mahtu, et see defragment ei aita väga midagi, vanasti võis see aidata) ja sul arvatavasti nii, et defragmentil tehakse restore pointe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Sa just ütlesid, et su maht muutus tagasi esialgsele kujule. Milles probleem on siis? Ega defragment mahtu ei suurenda, vaid organiseerib failid su arvutis (sellega võib kaasneda väike muutus, uuemad OS juba piisavalt täpselt oskavad arvutada seda mahtu, et see defragment ei aita väga midagi, vanasti võis see aidata) ja sul arvatavasti nii, et defragmentil tehakse restore pointe.

 

Ma tõin välja esimeses postis, et algul oli mul 68 GB mahtu, aga defragmenti tehes muutus see arv 64 peale. Ehk siis muutus esialgsele tagasi (68 gb peale).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ma tõin välja esimeses postis, et algul oli mul 68 GB mahtu, aga defragmenti tehes muutus see arv 64 peale. Ehk siis muutus esialgsele tagasi (68 gb peale).

 

15-20 aastat tagasi olid arvutid alla ühe GB kõvakettaga. Siis jah aitas defragment, oli näha MB muutust. Tänapäeval on defragment suhteliselt mõttetu tegevus (systerm startup jaoks rohkem) ja üle 64MB faile ei saagi automaatselt defragmenteerida.

 

Tahtsid veel midagi küsida? Olen 10 minutit online.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Tahtsid veel midagi küsida? Olen 10 minutit online.

 

msconfigi kohta. Eile tõmbasin seal asetsevates Service kataloogist ära kõikidelt linnukesed. Täna panin absoluutselt kõikidele teenustele linnukesed, kuigi eile olid ainult pooltel ja arvuti jõudlus vähenes ja arvuti ise ka aeglenes.

 

Oskad sa öelda, mis teenuste ette on seal vaja linnukene panna? Netist lugedes ei saanud midagi aru, kuid lugesin seda, et sealt mõned teenused üldse mitte vajalikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
msconfigi kohta. Eile tõmbasin seal asetsevates Service kataloogist ära kõikidelt linnukesed. Täna panin absoluutselt kõikidele teenustele linnukesed, kuigi eile olid ainult pooltel ja arvuti jõudlus vähenes ja arvuti ise ka aeglenes.

 

Oskad sa öelda, mis teenuste ette on seal vaja linnukene panna? Netist lugedes ei saanud midagi aru, kuid lugesin seda, et sealt mõned teenused üldse mitte vajalikud.

 

Ma proovisin ka seda kunagi, ei tea mis mõttega. Igatahes ma panin endal General, Selective startup, Load system services. Services alt näitas mul ikka, et kõigi ees on linnuke ja all nupul Hide all MS services vajutades jäid ette mõned protsessid (osad eemaldasin sealt lihtsalt manuaalselt, need mida vaja polnud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ma proovisin ka seda kunagi, ei tea mis mõttega. Igatahes ma panin endal General, Selective startup, Load system services. Services alt näitas mul ikka, et kõigi ees on linnuke ja all nupul Hide all MS services vajutades jäid ette mõned protsessid (osad eemaldasin sealt lihtsalt manuaalselt, need mida vaja polnud).

 

Tänan!

 

Igal juhul oli sinust väga palju abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tänan!

 

Igal juhul oli sinust väga palju abi.

 

Seda ka, et kui sa valisid n. General, Normal startup, siis see enables sul kõik Startup programmid (viga ei pruugi olla Services). Mul need kõik disabled (see võis su kiirust mõjutada), kuid arvuteid on erinevaid, võid proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Seda ka, et kui sa valisid n. General, Normal startup, siis see enables sul kõik Startup programmid (viga ei pruugi olla Services). Mul need kõik disabled (see võis su kiirust mõjutada), kuid arvuteid on erinevaid, võid proovida.

 

Kasutan Selective Startupi ja kahel esimesel on linnuke. Teine linnuke valitud, aga Startup programmides on ikkagi kõik maha kriipsutatud niiet vahet ei ole kas sellel on linnuke või ei. Nii kui nii ta ei ava midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kasutan Selective Startupi ja kahel esimesel on linnuke. Teine linnuke valitud, aga Startup programmides on ikkagi kõik maha kriipsutatud niiet vahet ei ole kas sellel on linnuke või ei. Nii kui nii ta ei ava midagi.

 

Mul Load startup items ees linnukest pole ja arvatavasti pead restardi tegema, et vahet märgata.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.