Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

"Windowsi teenuste hostprotsessid"

Küsimus

Tervist!

 

 

Mure on järgmine:

 

Kui ma võtan lahti Task Manageri ja sealt Jõudluse ülevalt, siis ma alati vaatan, et jõudlus arvutil on tõusnud kuidagi.

Protsesside alt olen vaadanud, et on juurde tekkinud selliseid asju nagu "Windowsi teenuste hostprotsesse." Koguni mitu tükki neid seal.

 

Minu küsimus olekski selline, et kuidas neid task manageris vähendada, et arvuti jõudlust kokku hoida? Varem oli jõudlus normis, kuskil 600-700 mb peal, aga nüüd on nende hostprotsesside pärast tõusnud kuskil 1.02 gb peale.

 

Väikene pildikene (PS: ALLA POOLE KERIDES ON NEID VEEL!):

 

aaaa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

http://www.brighthub.com/computing/windows-platform/articles/45450.aspx#

 

Seal lehel on kõik kirjas mis asi see on ja miks need on.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ausalt öeldes ei saa ma inglise keelest eriti midagi aru. Ehk oleks mingisugune eesti keelne seletus sellele?

 

Need on tulnud just viimasel ajal, kuna varem neid olnud ei ole. Programmid ja kaustad on hakanud viimasel ajal aeglaselt lahti tulema jne.

 

 

// E: Ise ma arvan, et asi võib-olla selles, et ma muutsin System Configurationist, Service alt asju, et panin kõikidele ette linnukese, kuid varem oli ainult osadel ja nüüd ei oska ma neid eelmisi määrata sinna.

 

sc.png

Muudetud liikme Pants'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.