Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net Pokerstars klubi.

Soovitatud postitused

VIP

Täna kell 21.00 Vahvli pokkeriturnee!!! Ilmuge kõik kohale!!! Teeme ühe hea mängu!!!


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuli esimene koht tänasel turnal ;)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kolmas ainult:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3 min pärast mäng ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3 koht jälle:D

Ulmelised käed ikka,,,minnnakse 23 vs 85 all jne, põnev:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2. koht täna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna siis esimene:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Liitusin ka siis selle klubiga.. täna pela ka?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kell 21:00 on koguaeg:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kell 21:00 on koguaeg:D

 

okei, kui keegi mu vastu võtab siis saan ka pelida. :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loom saab seda teha ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
okei, kui keegi mu vastu võtab siis saan ka pelida. :D

 

Mida sa ajasid seal lauas`?

 

Kui mul on stäkk 2500, siis peaksin oma stäkist 2/3 raisima, et teine AK foldiks kui tal lauas pole mitte mingit tõmmet, midagi ja see oleks õigustatud.Saaks aru, kui sa räägid 2/3 botist, aga sina stäkist. Kuidas ma saaks üldse mängida turnat, kui ma nii palju peaks alati raisima.Mis siis kui keegi korra callib?on juba mäng läbi, sest 1/3 alles ja mida sa sellega enam teed?Sellist mängu mängivad ainult donkeyd, kes ei suuda oma kätt foldida.Okei, Kui sa mõtlesid ainult free playd,siis ok.

Aga kui sa mõtlesid seda ka money peale, siis sa oled ikka korralik vend ja ma ei sa aru kuidas sa üldse seda mängu biitida saad.

 

 

Ja ära arva, et ma mingi free play peale leili läksin jne, vaid sinu jutt ajas mul .......................

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa ajasid seal lauas`?

 

Kui mul on stäkk 2500, siis peaksin oma stäkist 2/3 raisima, et teine AK foldiks kui tal lauas pole mitte mingit tõmmet, midagi ja see oleks õigustatud.Saaks aru, kui sa räägid 2/3 botist, aga sina stäkist. Kuidas ma saaks üldse mängida turnat, kui ma nii palju peaks alati raisima.Mis siis kui keegi korra callib?on juba mäng läbi, sest 1/3 alles ja mida sa sellega enam teed?Sellist mängu mängivad ainult donkeyd, kes ei suuda oma kätt foldida.Okei, Kui sa mõtlesid ainult free playd,siis ok.

Aga kui sa mõtlesid seda ka money peale, siis sa oled ikka korralik vend ja ma ei sa aru kuidas sa üldse seda mängu biitida saad.

 

 

Ja ära arva, et ma mingi free play peale leili läksin jne, vaid sinu jutt ajas mul .......................

 

 

Tol hetkel rääkisin ma freeplayst. Ausaltöeldes ma ei viitsi seletada..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu alati oli ka täna afk mängus kes saab tiitli kohale(mmmmatu), järgmine kord võiksid kas õigeaegselt sisse tulla või siis üldse mitte tulla. Närvi ajavad kui tulevad alles siis kui turna laud ja 4 inimest lauas.

 

Mõnel kobistas ka suht vahepeal...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nagu alati oli ka täna afk mängus kes saab tiitli kohale(mmmmatu), järgmine kord võiksid kas õigeaegselt sisse tulla või siis üldse mitte tulla. Närvi ajavad kui tulevad alles siis kui turna laud ja 4 inimest lauas.

Umadbro? Nii lihtne oleks mind ära kuivatada olnud. Teil seal kõigil oli 5x suurem stack kui mul.

 

Vodkaga jäime siis headsup. Sain pm nii kaugele, et mul oli stack 22k, tal 3(?), mõtlesin et minu oma kah. Ja siis kobistas paarkorda, oli jälle tal suurem stack kui mul, siis ma enam ei viitsinud mängida ja lükkasin allin -> Muck. Well play.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umadbro? Nii lihtne oleks mind ära kuivatada olnud. Teil seal kõigil oli 5x suurem stack kui mul.

 

Vodkaga jäime siis headsup. Sain pm nii kaugele, et mul oli stack 22k, tal 3(?), mõtlesin et minu oma kah. Ja siis kobistas paarkorda, oli jälle tal suurem stack kui mul, siis ma enam ei viitsinud mängida ja lükkasin allin -> Muck. Well play.

 

Sul oligi mingi 800 alles ja siis tuli see turniirilaud ja siis sulle tuli ma ei tea kust kohast mingi 2k kokku ja kui sa mängu tulid siis oli sul alles ~1k, siis hakkasid jubedalt raha teenima ja rohkem ei vaadanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa sellega mõtled?

 

Seda kui sa mind oma AQ tühjaks tegid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.