Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Bull3t Gaming

Soovitatud postitused

Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Seda jah, mul kõik serverid suhteliselt ära vajunud. Aasta tagasi sai põhimõtteliselt natukese ajaga serveri täis, nüüd reklaami palju tahad ja keegi nkn ei märka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

No ma ei tea, ma nagu enda arust näen reklaamiga suhteliselt palju vaeva. Ega IP saabki kuulsaks reklaami läbi ju.

 

Olen võtnud vastu otsuse, millega eemaldan ära sms admin ja BM teenused HideNSeek serveris.

ZombiePlagues mul sms teenuseid veel pole, aga sinna tulevad ainult sms VIP ja sms ap, 3.20 on 300 ap hinnaks nagu alati.

Tulekul on ka official server, kuhu ma samuti ei kavatse lasta SMS admine.

Admin kohad võtavad üle korrahoidjad, moderaatorid saavad endale eraldi koha.

VIP eelised HideNSeekis:

VIPMenüü, VIP Prefix chatis, /vipmenu.

VIP saab veel endale foorumis vastava embleemi VIP ja ka natukene rohkem õiguseid kui tava mängija.

Loodan, et see muudab keskkonda natukene paremaks.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

Jagame 30 kõige aktiivsema mängja vahel välja VIPid.

Panen siis aktiivsus topi peale ja /top30 commandi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas "Zombie Plague 4.3-l" ei peaks mitte olema AP-d? Või tegid ise ümber XP-deks? ja muidu Vip.ee on ka Zombie Plague 4.3 ja mõtetu kui tehtakse 101 tükki neid sarnaseid servereid.

 

Edu!


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea kas on sarnane (pole mänginund) ega ma eriti ei usu ka , et sarnane saaks see olla kuna VPS host võtaks sinu VPSi kohe ära kui paneksid samasi asju. Aga miks siis vahvlis on zombie teema all niimoodi kirjutatud "Bull3t Zombieplague [saveXP][slowXP]:"?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Attention:

Jagan HideNSeekis BM'e. Vaja peaaegu, et kõik mapid ümber teha või üleüldse ära ehitada. Listis on oma 30 mapi, mida ehitada tuleb. Kõigil soovijatel palun ühendust võtta olari9@hotmail.com emaili teel, või lisage mind sõbrakasse.

Sooviksin kogenuid ehitajaid peamiselt, kogenematud võivad ka tulla, aga loodan, et te siis õpite kiiresti ära selle ehitus kunsti.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

ZM'is võiks rohkem rahvast käia (Siis ma viitsiks seda ka uuendada :D)

Mu ZM pole üldse igav, seal võib mitu tundi järjest mängida ilma, et hakkaks igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul hakkas esimesel minutil igav. Kuna rahvast polnund ja lag oli tappev (ära ültse ütle , et lag on minu hea neti pärast).


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Mina ei tea, miks sul lag on, aga muidu sa oled esimene, kes selle kallal üleüldse vingub.

Mul on olnud ping tavaliselt 50-90 vahepeal, vahepeal oli seal servus umbes 10 mängjat ja kõigil olid korralikud pingid, keegi ei vingunud FPS dropide üle ega lagi üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olengi esimene vinguja kuna server inim tühi koguaeg ja 50-90 ongi suur ping. Tavaliselt on mul 10-25


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

50-90 ping minu neti juures ja suur? Ise ka usud?

See on hetkel inimtühi, 2 nädalat tagasi, kui ma seal ise viitsisin pelada sain ma kokku 10 mängjat, nagu ma ka enne kirjutasin, aga sina vist seda eriti ei näinud?

Anyways, see on ikkagi client side lag, sest mul ei lägganud server üldse 10 mängja juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.