Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Bull3t Gaming

Soovitatud postitused

Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Ok, andsin siis "omaniku" töö Taur0len kätte, tema tegeleb serveriga niikaua kui ma ise uuesti csi hakkan mängima. Senikaua kavatsen vb amxmodxi ära õppida ja endale ise uuendusi ja värke tegema hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Lõpuks tuleb meil siis üks korralik kampaania ka. Kampaaniast räägin ma lähemalt siin postituses:

Kampaania NR1:

Kampaania seisneb siis selles, et kes teeb korraliku reklaam video meie serverist. Kõik videod tuleb postitada siia teemasse, mis on uploaditud youtubesse.

Reeglid: Reklaam peab sisaldama siis proffessionaalseid mängijaid ja peab olema videos ka IP koos serveri nimega.

Tiim: Soovitatavalt tuleks teha tiim, kõigile tiimi liikmetele antakse 7 päevane BM ja VIP. (Tiim peab koosnema vähemalt 2. Filmijast ja 4. mängjast)

Valime välja 5 parimat videot, kelle tiimi pea saab 2 kuuse Immu+admin+vip ja nende tiimi liikmete vahel jagatakse välja 1 Admin+VIP, 1 BM+immu, 1 admin ja üks Immunity.

 

Kui vajate rohkem informatsiooni selle kohta siis küsige msnist üle olari9@hotmail.com või saatke mulle üks sõnum.

Igatahes edu

 

Siin ka siis väikene tabelike:

Võitjad:

1.

2.

3.

4.

5.

Parimad tiimid:

1.

2.

3.

4.

5.

Inimesed kes võitsid midagi eraldi:

1.

2.

3.

4.

5.

...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bump! Superhero server taasavatud.

 

Bump!

Meil on kampaania.

Jagame välja inimestele bme.

Peate ehitama ühe raja, kas newgames või kellegi teise serveris ja siis saatma sellest mulle pildid, oled küllalt hea ehitaja siis koht on sinu.

BM kestab 30 päeva mu HnS serveris.

Edu.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Superheroga ei viitsi tegeleda keegi, mängijaid ka seal ei olnud.

Avasime superhero asemel GabenModi, mille ip on 46.22.208.78:27018

Otsin HnS'i ja ZM'i jaoks haldajaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

Lisatud esimesele lehele siis ZM ja Gabenmodi serveri ip'd ja informatsiooni (PS: nende kohta hetkel gametrackeri andmed puuduvad, pole jõudnud ära lisada).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

HideNSeek Server on ametlikult kinni pandud, sest crashis pidevalt segmentatsiooni vea tõttu ja kuna ma ei saanud kellegilt reaalselt abi kuna keegi ei viitsi aidata ja ma ka põhjust ei tea, siis ma ka ei viitsi seda igapäev startida ja panin kinni ära. Alles jäid siis ZombiePlague ja GabenMod, millele lisandub varsti ka tavaline surf.

ZM uuendused:

Muutsin natukene zombieplague4.3 sma faile, et muuta ilusamaks seda. Varsti lisan ka daredevili poolt tehtud effektid frostile ja fire granale.

Lisatud 2 uut zombie classi, eemaldasime originaal classid ära, kuna nendel puuduvad mingid abilityd. Lisandusid ka mõned extra itemid. Varsti tulekul armor ja unlimited clip, mille hindadeks oleks siis 15 ap ja 50 ap.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

ZM siis avatud 100%.

Lisan tasapisi extra itemeid ja asju, et teha gameplay natukene põnevamaks. Siiamaani on olemas gameplays infection delay, mida reaalselt hetkel peatada ei saa aga ma arvan, et sellest teeb ühe vip eelise, et saab osta näiteks anti infection antidote 5 rounds use, mida saab kasutada siis 5 korda. Lisandub veel ka vanadest aegadest jetpack, mis mõndade arvates rikub gameplay ära, meil on aga kõik see ballanssis, et seda eriti keegi osta ei saaks ega tahaks ka, hind siis 150ap, sellega on garanteeritud pikka aegne eluspüsimine, kui näiteks 28 sloti täis ja oled viimane inimene siis ju päris tore kuskil ringi lennata ja zombisid tappa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

Üritasin siis ära fixida hns pidevad crashid, ma ebaõnnestusin. Pluginatest tuleb mul vist alles jätta ainult kõige vajalikumad pluginad, mis käivad nii modiga kui ka tähtsate asjade hulka.

ZMi lisasin siis ära jetpacki aga unustasin hinna ära muuta.

Unlimited clip ja armor ka lisatud.

 

Ma ei tea, kas tõesti on mu serverite maine, siis nii alla läinud või? Kui küsida tohib, siis miks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

sain siis testides teada, et segmentatsiooni viga ei tekita ükski plugin mul, kuna ma võtsin need kõik maha ja jätsin alles amxx originaal pluginad ja amxbans pluginad, server jätkas aga crashimist segmentatsiooni veaga. Mis kõige imelikum, server crashib ainult siis, kui serveris on 0 mängijat. Mängjad sees, siis ta võib mitu päeva ka lahti olla, kohe mängjad ära lähevad paneb server segmentatsiooni veaga crashi.

 

ZM uudised:

Lisan zmi siis paar uut classi, näiteks Witch, mis mul eelnevalt oli ja siis CSO'st ghost ja hunter zombie.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Et see siis nagu parandab selle vea ära jah? Ok, suured tänud sulle.

Muidu ma lugesin sult seal välja, et see peaks olema minu poolne viga. Kui ma küsida tohin, siis kuidas saab see olla minu poolne viga, kui siiamaani 2 kuud tagasi polnud server kordagi crashinud, vaid oli 24/7 online. Crashima hakkas ta siis, kui ma hostile ei olnud jõudnud ära maksta seda summat ja nad korraks mu serveri maha võtsid, siis maksin ära ja server hakkas pidevalt seg faultidega crashima, kuigi ma polnud midagi reaalselt lisanud ega ära võtnud.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, aga kui võtaksid metamodi üldse maha oleks ju kõik okei. See ei paranda viga ära, aga käivitab serveri uuesti automaatselt seg. fault korral..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Noojah seda küll, muidu lugesin su selle värgelduse läbi, tegin nii nagu seal kirjas oli ja vot polegi crashinud siiamaani. Igatahes tänud jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.