Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu csi video ! :)

Soovitatud postitused

VIP

Esiteks täiesti MÕTETU VIDEO MIDA SA MÄNGID KOKKU!?! Oleks veel botid ka vb isegi on lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol no nii haledat vidi natuke mark pole üless ajada? .... sa nagu lootsid et keegi seda jama uskuma ka jääb? ... ma arvan ka et jääks. jooksed deageliga uksest välja lased 1 venna maha teine ootab seljataga ja ei lase? + üleval on 3 venda keegi sulle isegi pihta ei lase ja lasevad omale grana näkku saata? gj nii sitta fake pole ma näinud.... gl in irl kuna vid makerina sa läbi ei löö....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

AJUKAD TATID !! See ongi movie !! KOKKUMÄNG !! Ega olen ma õelnud et need mu päris fragid ? Botid ostke elu m2ngige v2hem ruuni ajud :S:S:S Näiteks pange youtube otsingusse cs crazyness sealt essa video ja see on ka kokkum2ng see ongi movie nagu !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Möla maha tattid. CS on cs rune on rune. Kes mängivad runet mängigu runet mitte ärgu mölisegu siin kui ise ei mängi vms. :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No siis pole midagi öelda. Ma olen ainuke kes CS ei mängi niiet BYE :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See vid on nii "haruldane" tõesti . Terve youtube ja muud sarnased sarnased komuunid niukest crapi täis. No Offence plz.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan et sa suudad ''Paremat'' Kuna see oli tõesti kokkumäng :S


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma sellist vidi küll ei uploadiks ...

Väga haigelt tehtud ...

Esiteks olid sa koguaeg üksi,mis on tiba lame ...

Iga kord lasid samadvennad maha.

Ja kolmandaks polnud ühtegi ägedat fragi .

Mingi noa omad übermõtettud ja teised veeel lamedamad kui sprayd 100 kuuli , et mõni bot maha lasta ...


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle ull rahune maha tõesti nagu mida sa vihastad lihtsalt ühe video peale kui oled tema peale vihane lahenda see pmis...

 

Aga muidu kui kokkumäng pidi olema siis nati lahja veel oleks võind mingi ühe laksuga kaks headi vms :D

 

mis kuradi vihane... vaata mis pasaga see idioot meie foorumit reostab... see ka mõni movie mida siia toppida...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol calm down... kokkumäng aga pohh:D ahjaa. nats lagg oli kah.:D:D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neli venda tuli sulle korraga peale, sina v6tsid k6ik maha..:S see praktiliselt v6imatu mingi r2iged kooderid suudaks seda,kuid ma pole ka selles v2ga kindel

 

Ohhoo, n2ha on et sina oled Cs-is kyll p2ris kogenud m2ngija v6i mis? :biggrin:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haamer mottega mottega sa siia oma video postitad siin ongi koik rune ajud se on runescape foorum. mine ma ei tea kuhu ja arene edasi. cs moviedes pole kokku mängu mingi bullshit movie sul- OSTA SKILL ENDALE @ brain.ee


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haamer mottega mottega sa siia oma video postitad siin ongi koik rune ajud se on runescape foorum. mine ma ei tea kuhu ja arene edasi. cs moviedes pole kokku mängu mingi bullshit movie sul- OSTA SKILL ENDALE @ brain.ee

 

Olen täitsa nõus ,et ikkagi rs2foorum peaks jääma rs2 foorumiks.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.