Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei foorumlased,

 

Tuli pähe pöörane idee, nimelt võiks avada embleemi poe, kust foorumlane saab osta endale sümboolse hinna eest enda nime või mõne sõnaga embleemi. Hind võiks olla mingi 3-5€. Põhjus miks idee lagedale ladusin on see, et paljud on endale embleemi soovinud.

Näide, tellin endale embleemi sisuga "Hea Skiller"

Embleem: scaled.php?server=716&filename=hskiller.png&res=landing

 

NB! Ei saaks tellida embleeme sisuga; Admin,Mode,Omanik,Ropu sisuga või usaldusväärse embleemi.

 

Vaatasin, et foorumis oli uus embleem "Lammas", neid embleeme mille saamiseks pead endast kostuumis pilti tegema võiks juurde lisada. Näiteks "Peoloom" (Saamiseks pead peol endast pilti tegema) vms..

 

Ma tean, et see võib olla ajuvaba, aga mõte on iseenesest hea :razz:

 

 

Päikest teie päevadesse, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lamba embleemi saamiseks ei pidanud lamba kostüümis pilti tegema. :D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lamba embleemi saamiseks ei pidanud lamba kostüümis pilti tegema. :D:D

 

See oli Henry nali(I guess so atleast), mida võeti tõsiselt ning ka 1 Lammas saatis pildi. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimasel ajal on kõik kuidagi "embleeminäljas". Tehakse kõikvõimalik, et omale embleeme saada. Mina siiski arvan, et sellel ei ole mõtet, kui just foorumil raha vaja pole. Sest praegu on tõesti embleemid niiöelda eliidil, aga siis muutuksid need praegused embleemid peaaegu et väärtusetuks. See on minu arvamus.

Muudetud liikme Taavi'i poolt

b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Viimasel ajal on kõik kuidagi "embleeminäljas". Tehakse kõikvõimalik, et omale embleeme saada. Mina siiski arvan, et sellel ei ole mõtet, kui just foorumil raha vaja pole. :)

 

Nõustun sinuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Viimasel ajal on kõik kuidagi "embleeminäljas". Tehakse kõikvõimalik, et omale embleeme saada. Mina siiski arvan, et sellel ei ole mõtet, kui just foorumil raha vaja pole. :)

 

Aga siin oleks foorumil võimalik nende samade embleeminäljas foorumlaste pealt väikest niiöelda "taskuraha" teenida. Kui pixlite eest raha jagatakse, siis miks mitte neile embleeme anda :rolleyes:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teie päralt on Signatuur ja Avatar pange sinna mistahes embleem(täpselt nagu Loom-al on)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga siin oleks foorumil võimalik nende samade embleeminäljas foorumlaste pealt väikest niiöelda "taskuraha" teenida. Kui pixlite eest raha jagatakse, siis miks mitte neile embleeme anda :rolleyes:

Mul oligi kirjas: Kui just foorumil raha vaja pole. ;)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teie päralt on Signatuur ja Avatar pange sinna mistahes embleem(täpselt nagu Loom-al on)

 

Loomal ei ole ühtegi embleemi signatuuri ega Avatari all(H)

 

Mul oligi kirjas: Kui just foorumil raha vaja pole. ;)

 

Väike lisaraha ei teeks paha :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loomal ei ole ühtegi embleemi signatuuri ega Avatari all(H)

On ju "Härra Loom"


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loomal ei ole ühtegi embleemi signatuuri ega Avatari all(H)

 

Tegelikult signatuuris on mu enda tehtud embleem, kuid tingituna http://www.upload.ee andmebaasi maasolekust, ei näe seda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelikult signatuuris on mu enda tehtud embleem, kuid tingituna http://www.upload.ee andmebaasi maasolekust, ei näe seda.

Mina küll näen. :O


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina küll näen. :O

Mina ka :w00t:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ajuvaba.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sowhati mõtte poolt olen. Nimed võiksid tuusemad olla, nagu sythes.

 

Selle embleemi ostmise teemal olen vastu. Kui tõesti keegi soovib endale embleemi nii väga, siis annetagu ja saagu annetaja embleem.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht mõttetu, kuid samas ka hea foorumi arendamise jaoks, kuna siis saab foorum raha ju.

Kuid jah... Väga kirjuks läheb see asi muidu.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimasel ajal on kõik kuidagi "embleeminäljas". Tehakse kõikvõimalik, et omale embleeme saada. Mina siiski arvan, et sellel ei ole mõtet, kui just foorumil raha vaja pole. Sest praegu on tõesti embleemid niiöelda eliidil, aga siis muutuksid need praegused embleemid peaaegu et väärtusetuks. See on minu arvamus.

 

Aeg mil embleemid eliidil olid on juba kaugel möödas. Aga muidu nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingisugust tsirkust ei ole vaja nüüd ka korraldada. Pole vaja sellist asja, et igal teisel on mingisugune embleem, kui tahad embleemi, siis anneta. Foorum läheks liiga kirjuks, lõpptulemuseks oleks lihtsalt lasteaed.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.