Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Team Codeline otsib liikmeid

Soovitatud postitused

VIP

Teeme nii, et ei hakka siin spammima.

 

Soovin edu ka teile. Ei tea midagi LoL scenest, niiet ei oska kommenteerida :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

colour sai teami.

 

Hetkene lineup siis.

 

Kristjan1337 ( support/Jungle )

sHx ( Mid )

Blindbone ( support )

bouhN ( Top )

Colourized ( AD carry )

 

Backup

 

NuubGoesProMaybe ( Solotop/AD carry )


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

blindbone krdi troll :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2gt9is5.png TEAM CODELINE AD CARRY!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2gt9is5.png TEAM CODELINE AD CARRY!

 

 

vb vaatad uuesti? btw see mäng kestis 20- minutit ja see ei olnud 5x5 ranked(team). On probleem? kade?

 

Btw early game on parem dodgida kui sul on movement speed kõrge ja oleneb kelle vastu mängid ka , greavside vastu hiljem välja vahetada pole mingi probleem.

 

 

Ahjaa sa see vend kes pidi EU nordic #1 carry olema , ise väitsid nii. Ma küll nii ei arva , miks nii low elo oled siis.

 

 

Muide Tomatochips , ma vaatasin et sul oli üks mäng Kog´maw-iga 2x berserker greaves :D mis see mingi uus meta v ja dmg ei olnud üldse :D skoor 6/13 vms , kui sa parim carry oled miks nii kehvasti pelad?

Muudetud liikme Colour'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:l0l0l0l0l0l0:


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vb vaatad uuesti? btw see mäng kestis 20- minutit ja see ei olnud 5x5 ranked(team). On probleem? kade?

 

Btw early game on parem dodgida kui sul on movement speed kõrge ja oleneb kelle vastu mängid ka , greavside vastu hiljem välja vahetada pole mingi probleem.

 

 

Ahjaa sa see vend kes pidi EU nordic #1 carry olema , ise väitsid nii. Ma küll nii ei arva , miks nii low elo oled siis.

 

 

Muide Tomatochips , ma vaatasin et sul oli üks mäng Kog´maw-iga 2x berserker greaves :D mis see mingi uus meta v ja dmg ei olnud üldse :D skoor 6/13 vms , kui sa parim carry oled miks nii kehvasti pelad?

kuule ööbik, ma trollisin see pela. Sul oli 5 pela tehtud ashega ja täpselt sama build oli sul, btw mine vaata uuesti match historyt puupakk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ööbik, puupakk.. sa selle boweri poeg v?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Summoner name: Xayler

Vanus: 13

Mängukogemus: Normal wins 440, elo suht väike ~800 aga proovin paremaks saada, ma hakkasin 2010 suvel suht mängima

Millises rollis kõige parem: Kui aus olla siis ma oskan igat lane,(kuid MID on kõige parem).

 

Ma olen suht juba mängid teiega :D, aga ikkagi panin oma andmed üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tiimi pole enam võite teema lukku panna, aga killz0er kui sa see tomatochips siis ma sinu asemel ei seletaks ültse. Te olete selle Warden skilliga väga noobid ikka.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule ööbik, ma trollisin see pela. Sul oli 5 pela tehtud ashega ja täpselt sama build oli sul, btw mine vaata uuesti match historyt puupakk

 

mine pela oma kog´mawi 6 berserker greavsiga , proskill :D wannabe #1 carry.

 

Ofc trollisid , mis krdi vabandus see veel on? Pealegi mul pole ainult flat ruunid , tol korral lihtsalt mängisin flatiga . Aga jaa näha on et sa troll oled , tuled siia teemat reostama.

Muudetud liikme Colour'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mine pela oma kog´mawi 6 berserker greavsiga , proskill :D wannabe #1 carry.

 

Ofc trollisid , mis krdi vabandus see veel on? Pealegi mul pole ainult flat ruunid , tol korral lihtsalt mängisin flatiga . Aga jaa näha on et sa troll oled , tuled siia teemat reostama.

 

Sa mängid tavaliselt "Per level" ruunidega? Kui jah siis on see veel hullem ju.

Ei näe põhjust, miks sa ei peaks mängima flat ruunidega.

Pealegi ma pole väga kindel, kas sa üldse tead mis "flat" on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.