Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Valter, nüüd tuntud kui ALMIGHTY JESUS

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

2 inimest lähevad sõjaväkke ning ma ei saa kahjuks väga hästi asju organiseerida sealt.

Selle aasta tulemustega võib rahule jääda. Kaks korda võitisme Eesti Lannid ära, saime online turniiridel häid kohti, Eurocup 3rd place 300€ + 5x kõrvaklapid ning RP punktide turnasid samuti. Saime heade tiimide vastu mängida ning võitsime ka väga tugevaid tiime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii, Kaitsevägi ammu juba seljataga, TTÜ lan tulemas, hakkasin ka uuesti mängima. Kuna sain hiljuti ka uue sülearvuti, millega kannatab streamida, siis streamin ka vahepeal(Kvaliteet on 480p), kuna sellega mu nett ei lääga väga palju, tean, et see ei ole kõige parem, aga mis teha, loodetavasti meeldib. Streami aadress on http://www.twitch.tv/valtu

 

Kasutaja nimi on taaskord muudetud, nüüdsest olen tuntud nimega VALTERRRRRRRRRR ning asun hetkel Platinum I liigas.

 

 

Oleks tore, kui keegi kellel on õigusi, saaks muuta topicu pealkirjask VALTERRRRRRRRRRR

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võitsime TTÜ 2013 Suve ürituse MayaM gamingu vastu, tulles Loser Bracketist 2:1

nägin sind ka, 1 mäng oli sona? siis oli sul tegelt paar errorit aga võit tuli ikka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wait what... mis valemiga te võitsite? Saite MayaMilt kaks mängu pähe, aga ülejäänud mängud mis olid võitsite ja otsustavas mängus panite ära?

 

Btw Valter, miks sul nii lame nimi on? :D

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mängisin Sonat jah, meil olidki probleeme early gamedga enamustel mängudes. Alguses saime MayaMilt 0:2 ning langesime loserbracketisse, sealt võitsime ära ning kohtusime uuesti Superfinaalis, kus võitsime neid 2:1. Superfinaalis oli skoor 0:0, ei antud winner bracketi omale eelist, võeti eeskuju teistest lannidest, mis nüüd seda kasutanud on nagu näiteks TI.

 

Erroreid oli meil palju jah, aga tule väga ilusaid playsi ka. Kassadin baron steal, amumu toss smite laternaga välja ning nocture q'ga samuti üks dragoni stiil. Ning kes suudaks unustada minu imelist päästmist. http://www.twitch.tv/couchcasters/c/2772080?t=60m00s

 

Mina seda nime oma kasutajale ei pannud, aga viga tal nagu pole küll midagi.

 

Sama twitch channeli viimases videos vastan mina küsimustele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.