Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere. Mul tekkis siis küsimus et sooviksin teha ise ühe mängu või kuidagi selle oma kodulehele saada ja kuu vOimalik siis oma server teha ka

Mäng : http://farmer.goodgamestudios.com/

 

Minuarust peaks see võimalik olema kudagi saada.. Nagu vanasti rate.ee lisas kuskikt mänge ja tegi.oma serveri vou et kuidagi ainult rate kasutajad olid koos nagu ; Õnnelik farm, Kalalkäiks jne.. Need on ka juu kuidagi lisatud..

 

Aga kas keegi oskaks aidata või ültse kas oleks võimalik.

Tegin aasta tagasi ka video sellest : http://www.youtube.com/watch?v=3EKV7b7fPss&feature=youtube_gdata_player

 

Jään tagasisidet ootama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aam... Mida?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selgita palun, praegu suur küsimärk

 

Nuu eks ma proovin.

Nimelt tahaksin oma alamdomeenile thedubstep.rps.ee-le lisada selle Goodgame Farmi mängu.

Minuteada pole nemad seda teinud vms..

Aga endaarust mõtlesin nii et lisan kuidagi selle mängu alamdomeenile ja ilma kasutajateta et pead uuesti regama ja saad pelama.

 

Loodan et keegi oskab mind aidata & sai nyyd natuke rohkem aru .)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nuu eks ma proovin.

Nimelt tahaksin oma alamdomeenile thedubstep.rps.ee-le lisada selle Goodgame Farmi mängu.

Minuteada pole nemad seda teinud vms..

Aga endaarust mõtlesin nii et lisan kuidagi selle mängu alamdomeenile ja ilma kasutajateta et pead uuesti regama ja saad pelama.

 

Loodan et keegi oskab mind aidata & sai nyyd natuke rohkem aru .)

 

Minu teada on ikka küll see nende tehtud :).

Ainuke viis kui kusagilt leiad download lingi (kuid ma kahtlustan, et protsent on 0.00000000...1), hackid sisse või ostad neilt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvan seda isegi, nagu facebook / rate on need ostnud (võin eksida) või siis kuskilt x kohast saanud ning ümber tõlkinud / muutnud

Arvan ka et rate, facebook vms on ostnud selle mängu.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.