Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Social Gaming on uus server, Mis on tehtud nullist! Ei ole mingi tõmmatud versioon.

Kuna server veel areneb seega mõtlesin juba vaikselt kuulutust üles panema.

Aga serveriga läheb veel aega:) Aga loodan, et olete kannatlikud

____________________________________________________________________

Social Gaming ei pruugi olla kõige parem server, aga sellest võib saama, vähemalt mulle meeldib seda küll mängida, kuigi ma ise tegin selle koos oma skripteritega.

Töökohti on siin palju.

Tavalised tööd mida leiate on järgmised:

*Prügivedaja

*Mehaanik

*Tänavapuhastaja [selle asemele tuleb uus töö, andke foorumis ideid ]

*Narkodiiler

Ja veel palju muid

__________________

Fraktsioonid:

*Politsei

*Päästeamet

*Transpordiamet

*Farm

*Meedia

*KaPo

__________________

Foorumis saate teada palju asju mida vaja.

Foorum: cae.comxa.com NB! See leht on ajutine, sest ei ole raatsinud veel hosti osta:)

UCP: Hetkel on nii, et saad logida mängus sisse kohe lambi kasutajaga. Aga topeltkontosi ei saa teha, sest sellevastu on tehtud vajalikud asjad. Aga lähiajal ühendan UCP ära ja ongi korras.

__________________

Loodan, et see server hakkab teile meeldima!

 

Paul

Social Gaming

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgu, kustutasin oma ebaviisaka postituse ära.. Nii, teil on Nebulose märgid, eemaldage need koheselt, teil on mingi imelik domeen + free host + PO Gm.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oota mis te tahate öelda ,et CESSIL on eestlane ?? Ja veel pealekauba tuleks ta mingi täiesti LAMBI eesti serverisse arendajaks no kutid mõelge midagi uut välja. Teiseks tahad öelda ,et sa-mp.com SPONSOREERIB teid no see on ka üks hea nali :D Ma olen hetkel ikka tõsiselt naerukates.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, tahate öelda, et see cessil on SA-MP.com foorumist? :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Algul tuli mõte mingi lambikas leech tõmmata ja sellest teha aga siis leidsin Ameerika Skripteri kes teeb minu jaoks skripte.

Noh ta pole ameeriklane aga skriptib seal.

Cessil on forum.sa-mp.com foorumi moderaator.

Server on sponsoritega kokku saanud juba 124,65 €.

 

Ütlen lihtsalt, et tegemist on idiootsusega.. Tema pole see päris, vaid mingisugune nicklamer.

 

Oota mis te tahate öelda ,et CESSIL on eestlane ?? Ja veel pealekauba tuleks ta mingi täiesti LAMBI eesti serverisse arendajaks no kutid mõelge midagi uut välja. Teiseks tahad öelda ,et sa-mp.com SPONSOREERIB teid no see on ka üks hea nali RpS_biggrin.gif Ma olen hetkel ikka tõsiselt naerukates.

 

+1 :D

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida see heelium siia puutub?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega mina tea mis on tõde, mis on vale.

Apresti asemel hoiaksin suu kinni, eriti siis kui ma sihuke heelium oleks.

[video=youtube;tVfwrhRnT-A]http://www.youtube.com/watch?v=tVfwrhRnT-A

 

Ok tule kuula nüüd mind ja võrdle 2 aastat tagasi. Kutt sa ikka vist pole midagi kuulnud ,et inimene areneb igatepidi ?

EDIT:: // Vähemalt ma oskan suruda erinevalt sinust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega mina tea mis on tõde, mis on vale.

Apresti asemel hoiaksin suu kinni, eriti siis kui ma sihuke heelium oleks.

[video=youtube;tVfwrhRnT-A]http://www.youtube.com/watch?v=tVfwrhRnT-A

 

Oota mida sa kutt surud siin? Ise te ei saa aru kui epic see teema siin on või? Vaadake esimest postitust. Kuttitel mingi kuulus vend arendaja siin aga ise ei tea mitte midagi... free domain jne. Ma olen kindel, et ükski välismaa vend ei tuleks skripteriks teile, kuna teil pole isegi normaalset GMi.

 

Kui sa tahad Apresti häält nüüd kuulda, ja äkki isegi VÕRRELDA enda omaga siis palun tule teamspeaki. Pole mõtet selle videoga kuidagi suruda siin eks, eriti kui ise äkki veel rohkem heelium oled.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hehee, GL muidu ei usu, et midagi tuleb

 

Ma ütlesin, et Aprest 10 aastane netihiiro

 

Kuuled wä tule ütle seda IRL näkku ja siis vaatame seda juttu.

BTW ja eelmised teemad mis sa seletanud oled siis kui ma arendada ei oska siis:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=309653 - Ja sa näed seal minu GMi mis ma olen pannud ülesse ning võin tuua ka välja paar teemat kus on küsitud abi ning on minu tehtud GM neil aluseks

EDIT:: Ma lähen 9andasse muidu kui sa ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuled wä tule ütle seda IRL näkku ja siis vaatame seda juttu.

BTW ja eelmised teemad mis sa seletanud oled siis kui ma arendada ei oska siis:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=309653 - Ja sa näed seal minu GMi mis ma olen pannud ülesse ning võin tuua ka välja paar teemat kus on küsitud abi ning on minu tehtud GM neil aluseks

EDIT:: Ma lähen 9andasse muidu kui sa ei tea.

 

 

Kuule igaüks võib oma larpe kokkupanna samuti võin ma kurat siin teha mingise mõtetu GMi võtan POst süsteemid panen oma gmi lõpuks muudan paar asja sealt (tõlgin teist suguseks, muudan värve jms).Seda oskab igaüks ja sa tead üldse, et se GM pole sinu tehtud se on teise GMi alusel mau*ik -.- Huj sa lähed 9-ndasse, ma lähen 9ndass, ajutukää*ik sinu häälest aru saada, et sa lähed 4-ndasse või 5-ndasse.Ära siin valeta nshit kui IRL pilti näeks tuleb vastu üks suur ümar prillidega poiss.

 

Kuuled wä tule ütle seda IRL näkku ja siis vaatame seda juttu.

BTW ja eelmised teemad mis sa seletanud oled siis kui ma arendada ei oska siis:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=309653 - Ja sa näed seal minu GMi mis ma olen pannud ülesse ning võin tuua ka välja paar teemat kus on küsitud abi ning on minu tehtud GM neil aluseks

EDIT:: Ma lähen 9andasse muidu kui sa ei tea.

 

Aga palun, kus elad? Tartus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule igaüks võib oma larpe kokkupanna samuti võin ma kurat siin teha mingise mõtetu GMi võtan POst süsteemid panen oma gmi lõpuks muudan paar asja sealt (tõlgin teist suguseks, muudan värve jms).Seda oskab igaüks ja sa tead üldse, et se GM pole sinu tehtud se on teise GMi alusel mau*ik -.- Huj sa lähed 9-ndasse, ma lähen 9ndass, ajutukää*ik sinu häälest aru saada, et sa lähed 4-ndasse või 5-ndasse.Ära siin valeta nshit kui IRL pilti näeks tuleb vastu üks suur ümar prillidega poiss.

 

Aga palun, kus elad? Tartus?

 

Kui sa midagi ei tea siis palun OLE VAIT. Tõsiselt.. kas sa oled mingi ajupuudega? Õigekiri on küll Aprestil parem 9ndasse klassi mineja kohta. Sinu puhul seda küll õelda ei saaks ja äkki lased enda häält ka meile?

 

Paljud võivad õelda, et APREST LÕPETAS 8NDA KLASSI.

 

Ma ei saa aru mis sul Delicate viga on, igas teemas paned sa tarka. Palun ole tasa ajaviiteks.

 

E/: Ma olen kindel, et sa ei julge minna Aprestile külla.. Netis oled kõva vend lihtsalt.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule igaüks võib oma larpe kokkupanna samuti võin ma kurat siin teha mingise mõtetu GMi võtan POst süsteemid panen oma gmi lõpuks muudan paar asja sealt (tõlgin teist suguseks, muudan värve jms).Seda oskab igaüks ja sa tead üldse, et se GM pole sinu tehtud se on teise GMi alusel mau*ik -.- Huj sa lähed 9-ndasse, ma lähen 9ndass, ajutukää*ik sinu häälest aru saada, et sa lähed 4-ndasse või 5-ndasse.Ära siin valeta nshit kui IRL pilti näeks tuleb vastu üks suur ümar prillidega poiss.

 

 

 

Aga palun, kus elad? Tartus?

 

Millega sa mõtled temajuurde minna ja molli kütta? Varastad naabrimehelt jalgratta? Ma ei saa aru, mida sa ähvardad siin IRL kokkusaamisega... Sa ju tead, et sa ei lähe ise nvn kohalel. Ja ma ei saa üldse aru, et mida sa inised siin. Sa oled mingi imelik poiss ju. See teema on üldse mingi saast... Copy GM, idiootsed omanikud jne... Lihtsalt ole vait ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.upload.ee/image/2435742/cessil.png

See pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna..

 

Lihtsalt ütlen, et sellest serverist ei tule midagi välja ehk selle teema võib panna lukku. :D

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.