Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitage ''Sülearvutit'' Hind umb. 450€

Soovitatud postitused

Tervist.

Plaan on soetada endale hea läpakas mis veaks mw3 puhtalt välja nolag 60+ fps.

Hind võiks piirduda 450€, ma arvan, et sellise rahasummaga peaks ikka läpaka kätte saama :)

Ette tänades: muNa`

Muudetud liikme muNa`'i poolt

Pealkirjata.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma nüüd ei saagi aru kas sa soovid osta läpaka umbes 650 või 450€ eest? Täpsusta ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ostsin näiteks ühe Samsa tutika, garantiiga, ühe eraisiku käest, 380€ ja vedas MW3 max graafikaga; 4x AA 20-30FPS ilusti välja, samas kui graafikat alla võtta saab lebolt 100FPS kätte.

 

Just sayin, et alla 500-550€ ei saa poest ühtegi gaming läpparit kahjuks, enamasti on kõik intel HD graafikaga, mis on väga juust mängimisel, kuid piisav 1080p videote taasesitamiseks.

E: Point oli selles, et vaata arvutitehnika foorumites ringi ja leiad kindlasti midagi. HVF on näiteks väga hää koht kust läppareid osta.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Delli soovitan kindlasti, endal

http://www.hinnavaatlus.ee/products/S%C3%BCle-%20ja%20tahvelarvutid/S%C3%BClearvutid/203272/ see, pole siiamaani alt vedanud

 

Dell ei tee mänguritele mõeldud sülearvuteid. Delli tütarfirma Alienware teeb ja need hinnad algavad 1000€.

 

Otsi Hinnavaatlusest enda soovide järgi. Kui videokaardi G3D hinnang jääb üle 800, siis sobib mängimiseks küll ja peaks kõiki kaasaegseid mänge mediumil välja vedama.

G3D hinnangut saad vaadata siit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.