Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

2-1 saime kotti nendelt. Sest ma pelasin ryze midi :D Skinnide alla on läinud ma arvan ,et selle aasta jooksul ~100€. Ei jaga midagi ;)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njahm, kristjan sai midis rape lihtsalt xD. Ei jõudnud lategame venitada mängu, oleks ryze + yorick combo olnud. But we will progress xD PSSSS.. DONT GIVE ME SHYVANA! :P

 

First ban orianna, second ban shyvana, third ban .... nautige ;)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

S3 algus minu jaoks super luks. Saime tiimiga teise koha " Friday Night Fun" il, võites 10€ RP ( iga mängija) ning sain ka s3 oma 1600 elo kätte. Lasen veel õhtu otsa täna.

 

Untitled.png

 

Skinne ega ruune pole juurde ostnud. Sain oma üheksakümnenda champi ka kätte.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
S3 algus minu jaoks super luks. Saime tiimiga teise koha " Friday Night Fun" il, võites 10€ RP ( iga mängija) ning sain ka s3 oma 1600 elo kätte. Lasen veel õhtu otsa täna.

 

 

Skinne ega ruune pole juurde ostnud. Sain oma üheksakümnenda champi ka kätte.

 

Saitegi võidu kätte :P Nice, ning elo ka superluks juba :D Ma hakkan vaikselta lla kukkuma -.-


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eloga siis nii, et sain vahepeal 1626 ja kukkusin ~1530 peale nüüd 1600 jälle.Leega suht hea carryda. Kataga on mängudperse läinud, Kataga mängud nii lollilt kaotatud, tiim läheb baronisse kui pole võimalust ja nii need mängud visataksegi, aga igatahes ei virise tiimide üle, muidugi on halbe tiime, aga on ka häid. Minu arvamus igatahes, et elohell ei eksisteeri. Hetkel olen 1.6k elo player, olen siin 1.6k-s juba päris pikemat aega passinud.Tahaksin 1.8 saada, aga see on alles kaugel. Normaleid väga ei pela, kuna pole viitsimist, kui pelan siis tuttavatega. Ainult rankedit/tiimiga.Untitled1.jpg

Untitled.jpg


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju sul RP on sa juba mitu mängu võitnud, rp saanud. :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, nice ezreal pela. Tiimiga võtate veel mingeid asju ette? Turniire jne. mõtlen just. Tahaks speccida, kui pelate võrdsete või tugevamate vastu.

 

Edu :P


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See nv on go4baltic,aga ei lähe sinna,sest ma tööle vb pyhap go4lolile. Nädala sees skrimmime ja teeme ranked5 , muidugi siis kui koigil aega. Streamiks pelasid,aga nett ei vea välja.Arvatavasti võite meile kaasa elada "Friday Night Fun" turniilil,soovitan teil isegi seal mängida,hea voimalus rp osta!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See nv on go4baltic,aga ei lähe sinna,sest ma tööle vb pyhap go4lolile. Nädala sees skrimmime ja teeme ranked5 , muidugi siis kui koigil aega. Streamiks pelasid,aga nett ei vea välja.Arvatavasti võite meile kaasa elada "Friday Night Fun" turniilil,soovitan teil isegi seal mängida,hea voimalus rp osta!

 

Saada RP-d siiski. Noo pole teami millega pelada, see millega teie vastu tegime oli ju for fun kokku pandud :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

1686. Pro singed olen. Suht perse läinud viimased pelad!Untitled.jpg

 

kas see flask + pots + ward start on hea nüüd or not? sa atleast ei ehita seda

ning isegi kui kaotad, ära ehita zhonyat tfile 1st item,

gl edaspidises

Ei oska õelda, sest midis pmst iga pela olnud selliste vastu kelle vastu bootse vaja, kellel mingisugused skill shotid võinii. No pmst lihtsalt bootsid, et skille parem dodgeda. Aga kui tahad passiivselt mängid asiis flask väga hea. Nt morgiga oleks flask hea äkki, luxiga kamh.

Tfile tahtsin lihtsalt proovida, me olime nii kui nii 4v5.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.