Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ITmaailm - Infotehnoloogia foorum, abi, küsimused, õpetused jms.

Soovitatud postitused

title_image.png

 

 

 

ITmaailm foorum on loodud selleks, et inimesed saaksid kiirelt ja vaevata vajalikku teavet infotehnoloogia kohta. Probleemid, küsimused, õpetused jpm.

 

Tuleb palju juttu, et neid foorumeid on juba palju ja pla pla pla.. aga siiski. Need, kes ütlesid, et foorum peab max kuu vastu, on juba eksinud. Foorum eksisteerib juba üle poole aasta ja informatsiooni/õpetusi koguneb aeg-ajalt juurde.

 

 

Miks ma tegin selle teema siia?

 

- Kui lisandub foorumisse mõni põnev õpetus vms. siis postitan selle ka siia, seega niisama ma ei spammi ega bumpi, foorum põhineb heategevusel, ei taha midagi saada, vaid üritab aidata ja pakkuda vajalikku infot. :)

 

 

 

http://www.ITmaailm.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Tiba olen jälginud teie programmeerimise kategooriat, päris kaua pole seal midagi uut juhtunud. Õpetused pole eriti kiiduväärt, kõik on üpris algelised, kehvasti seletatud ning nii mõnigi on lisaks kõigele veel kehvapoolse koodigagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan väga halvustava kommentaari eest. :D

Millised õpetused on halvasti seletatud? Minu arust vägagi hästi tehtud enamus õpetusi ja seni kõik aru saanud, aga igal ühel oma arvamus.

 

Preyproject - Vargusvastane tarkvara sinu läptopile!

 

http://itmaailm.eu/showthread.php?600-Preyproject-Vargusvastane-tarkvara-sinu-l%E4ptopile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Esimesed 4 on algaja, kes ka mainis ühes teemas seda enda kohta, good work! Aga mine ja tee parem õpetus siis.

Tõesti need natuke segased, aga ei saanud aru, et mõtled programmeerimise alamfoorumit. Mina olen suure osa õpetusi koostanud ja arvan, et olen päris hästi seletanud.

 

Kui aus olla, siis on "foorumis" hängivaid programmeerijaid eestis vähe, on olemas küll, aga tegelevad suurte projektidega ja ei jää selliste asjade jaoks lihtsalt aega. Sellepärast ongi foorum loodud, et oleks ühine koht, kus olla ja õpetusi teha, seega ootame tegijaid inimesi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui näed, et midagi on halvasti-valesti, siis ole aktiivne abistama või paremini tegema. Teemat ei oska kahjuks öelda, sest ei ole nii pädev programmeerimise alal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas teil on legaalne vBulletin? Vastasel juhul teatan kõigepealt vBulletinile ja siis saadan kirja teie hostile ja teie foorumiga on kõik.

 

Ma ei vaevu isehakanud politseile isegi vastama selles osas.

 

Mobiilne kujundus ka tulekul isegi vist. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.