Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiida / laida juhtkonda!

Soovitatud postitused

Minu kohutav õigekri seisneb selles, et ma kirjutan vahest väikse algustähega, ss panen küsimärgi ette tühiku ja koma ette olin ka tühiku pannud:DMilline kohutab grammatika, jubeeeeeeeeee

 

Krt, ma vist ei julge enam kirjutada:D

 

Ma lihtsalt ütlen ja sa kargad tuimalt näkku mulle?

 

Vaata: Wtf is "ss", kuhu punktid jäävad. Smailid ka nagu eriti toredad ei ole, võiks nende ettegi tühiku panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tech,on,lihtsalt super moderaator, ,aga õigekiri on,kohutav..:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
N2pster, Uf0, blu, Loom, Tech, Cmxz1 kiidan.

CeuZ^ ei tunne õigekirja, laitus. (Muidu norm vana). :D

 

Ise kirjutad paremini? Vaevalt küll.

 

 

// Kõik moderaatorid on asjalikud, aga minu lemmikud on ikka Loom, Tech, blu (spioon) ja Cmxz1 :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puberteedihoog tuli peale? Selle jaoks oma teema:

http://vahvel.net/showthread.php?146713-%D5PETUS-Kuidas-rahustada-n%E4rve

:smile:

 

Keegi pole sul närvi läinudki.

 

Kaitsete teda sellepärast, et ta on moderaator. Tavakasutajate peale kukutakse küll kohe tänitama, et miks sa kirjutada ei oska jne.

 

Ma ei viitsi isegi vaidlema hakata, ammugi on teada, kes peale jääb.

 

// Ja kui midagi ütlema tulla, kriitikat kellegi kohta, siis on kohe puberteedihoog v?

Muudetud liikme Pants'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi pole sul närvi läinudki.

 

Kaitsete teda sellepärast, et ta on moderaator. Tavakasutajate peale kukutakse küll kohe tänitama, et miks sa kirjutada ei oska jne.

 

Ma ei viitsi isegi vaidlema hakata, ammugi on teada, kes peale jääb.

 

// Ja kui midagi ütlema tulla, kriitikat kellegi kohta, siis on kohe puberteedihoog v?

 

Mitu purki lõvikonservi ära sõid hommikul?:RpS_mellow:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@ iCode, mis CeuZ'i õigekirjal viga on ?

Sa ei tunnegi teda, ise liitusid alles 2 kuud tagasi...

 

CeuZ ja Blu on kõige normaalsemad moderaatorid moderaatoritest ja administraatoridest on Amichie ainuke.

 

@ Jason, lõvi naljad on moest läinud juba aastast 2011.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ceuzil on lihtsalt see viga, et ta ei loe oma postitusi enne postitamist korralikult läbi. Kiiresti kirjutades tekivadki vead, kirjavahemärgid on ju õiges kohas, lihtsalt ta miskipärast jätab tühiku enne koma. Kiidaksin eelkõige neid, kes on jäänud modereerimisega silma. Nendeks on siis Tech, Cmxz1, Ceuz, uf0 lisaks ka Chill ja blu, kes viimasel ajal ei ole silma jäänud. Otseselt kellegi kohta kaebust ei esita, aga osad väga vanad teemad võiks ikka lukku panna, et keegi neid oma postcounti suurendamiseks üles ei tooks. Topeltteemad võiks ka lukku panna (ju?).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma lihtsalt ütlen ja sa kargad tuimalt näkku mulle?

 

Vaata: Wtf is "ss", kuhu punktid jäävad. Smailid ka nagu eriti toredad ei ole, võiks nende ettegi tühiku panna.

 

Ei pannud punkte, kohutav. Kas lause jäi sulle tõesti arusaamatuks ja sa ei saanud aru mis "ss" tähendab?

 

Keegi pole sul närvi läinudki.

 

Kaitsete teda sellepärast, et ta on moderaator. Tavakasutajate peale kukutakse küll kohe tänitama, et miks sa kirjutada ei oska jne.

 

Ma ei viitsi isegi vaidlema hakata, ammugi on teada, kes peale jääb.

 

// Ja kui midagi ütlema tulla, kriitikat kellegi kohta, siis on kohe puberteedihoog v?

 

Keegi ei kaitse mind. LIhtsalt on raske aru saada, milleks on vaja iga koma või punkti pärast vaja viriseda?

See ei ole mingi emakeele eksam, kus on tulnud tühik ja veel mingi väike mõttetu viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei pannud punkte, kohutav. Kas lause jäi sulle tõesti arusaamatuks ja sa ei saanud aru mis "ss" tähendab?

 

 

 

Keegi ei kaitse mind. LIhtsalt on raske aru saada, milleks on vaja iga koma või punkti pärast vaja viriseda?

See ei ole mingi emakeele eksam, kus on tulnud tühik ja veel mingi väike mõttetu viga.

Mina kaitsen sind. :love:

Anyway, lõpetage see teema ära nüüd, muidu warnid saabuvad.

Laitke mind palun!:$


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei pannud punkte, kohutav. Kas lause jäi sulle tõesti arusaamatuks ja sa ei saanud aru mis "ss" tähendab?

 

 

 

Keegi ei kaitse mind. LIhtsalt on raske aru saada, milleks on vaja iga koma või punkti pärast vaja viriseda?

See ei ole mingi emakeele eksam, kus on tulnud tühik ja veel mingi väike mõttetu viga.

 

Kõik, teema on läbi. Loodame, et saame edaspidi ikka paremini läbi. :D Sa ise mode, oleks ju viisakam nii kirjutada.:thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ceuz, pole kasutajas olnud umbes 2 nädalat. Tulin tagasi ning märkasin, et sain hoiatuse, ohooo. Sain hoiatuse trolli eest ma mõtlesin, et okei. Läksin oma postitusi vaatama ning ma pole mitte midagi "TROLLI" teinud. Minu viimane postitus oli 11 Juuni, kuid Ceuz lisas hoiatuse 14 juuni mitte millegi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks võinud enne minu käest küsida, kui tuled kohe siia kirjutama?

http://vahvel.net/showthread.php?89106-Mul-on-suurem-kui-sul&p=1919848#post1919848

ja postitus oli tehtud:30th June 2011 22:42

 

Ennem uuri korralikult, kui tuled kedagi laitma.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see on troll v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On jh, hoia oma lapsikud naljad endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läbi aegade on mulle modedest kõige rohkem meeldinud N2pster ja Insaner.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.