Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

kumba osta?Kas videokaart või ps3?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

tahaks teada kumba on mõttekam osta kas ps3 või vidokaarti:

vidokaarti kohta võiks öelda,milline on kõige parem

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/vid ... i/5008595/

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/vid ... i/9437302/

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/vid ... /10469696/

 

või siis ps3?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

videokaart pigem ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Videokaart oleks parem valik.

Soovitaksin AMD Radeon hd 6850 kaarti. Sutsu kallim on ainult aga testides on kõvasti üle GF 550Ti-st. Ostsin endale ka 6850, sain DIRT 3 mängu koodi pealekauba, tähendab karbis oli sees juba.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Videokaart oleks parem valik.

Soovitaksin AMD Radeon hd 6850 kaarti. Sutsu kallim on ainult aga testides on kõvasti üle GF 550Ti-st. Ostsin endale ka 6850, sain DIRT 3 mängu koodi pealekauba, tähendab karbis oli sees juba.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511

 

Lol sutsu lüpsta said. sama hinnaga oleks saanud Gigabyte HD 6850 mis on märksa rohkem kellatud ja annab veelgi. http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/GIGA-BYTE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6850-256B-GV-R685OC-1GD-GIGA-BYTE-99803


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

valik jääbki sii videokaarti peale vist

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne kui Video ära ostad, tasuks enda confi ka veidi uurida, kui ostad endale high-end kaardi ära ja prose on miski DC E5200 siis pole ju asjal mõtet, samuti toiteplokk tuleks üle vaadata jt komponendid. Alatihti ostetakse killer videosid või prosesid, omades mingit mõttetut komponenti, mis võtab jõudlust maha. Siinkohal võin kohe tuua ka näite, nimelt koolis osteti eelarvest jubedad loomad, i5, (oli siis väga hinnas, pmst kui välja tuli) ja jäeti int. videoga. Tule taevas appi!, kuna koolis on vahepeal vaja teha nii videotöötlust kui ka muid programme nt AutoCAD, Photoshop, Solid Edge jt, siis nende keskkonnas on naeruväärne olla, oleks ju võinud mingi kasvõi low-end videokaardi sisse osta, palju suurema jõudluse oleks saanud.

 

Ise soovitan osta PS3! või kui on tõesti preagu kena configa kompuuter, siis videokaart. PS3=bluray, mis juba vist preagu on üsna odavaks muutunud.

 

Vabandan kui teemat rüüstasin, lihtsalt üritan niiöelda mõttetut ostu vältida, samas eks igaüks teab mida ta teeb.

HD6850 saab panna HD6870 biosi ja kelladel tööle muidu, mõningate mööndustega aga toimib. Kui GPU peale valik jääb siis soovitan osta vähekasutatud videokaart mõnest arvutitehnika foorumist.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ma ei teagi veel tglt kumba osta,kuna ps3 on suht head mängud ,mida näiteks arvutil pole(gran turismo 5,god of war,skate jne)

pean mõtlema läbi kumba on mõttekam osta:D,kui saan kätte siis teen pildi jms:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ei usu et tahaks eriti ps4 osta,kuna see oleks liiga kallis ja see ei tule veel niipea välja.

Eks ma mõtlen ja vaatan mida ostan.Võite veel rohkem infot anda mida on mõtteks osta.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

EXER:xbox on mõttetu,olen mänginud ja ültse ei istunud :/

dd1x: kui osta hd 6850,siis peab osta kindlasti toiteplokki ka ja pärast pidin veel midagi juurde ostma.

Ps3 suurim miinus on see,et nende mängud on kuradi kallid:/,aga ma pole veel kindel kumba osta.

Ps3 on vaja head tv ,et mängida.Eriti mingi kuupiguga küll mängida ei saa:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga kui plaanid videokaarti osta, siis võid ju meile senise confi lükata - saab aimu kas on mõtet üldse killer videot osta või mitte.

Kuvari suhtes - telekat oleks niikuinii tarvis pikemas perspektiivis, see fiiling mis killer kaardi, 3D ja suure pildiga mängimisel saad on palju parem kui PS3.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aga kui plaanid videokaarti osta, siis võid ju meile senise confi lükata - saab aimu kas on mõtet üldse killer videot osta või mitte.

Kuvari suhtes - telekat oleks niikuinii tarvis pikemas perspektiivis, see fiiling mis killer kaardi, 3D ja suure pildiga mängimisel saad on palju parem kui PS3.

 

arvuti on selline:https://pood.elion.ee/productInfo/25/lauaarvuti-hp-g5239sc/XH798EA%23UUW


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul arvutil vaja prose ja videokaart vaja juurde osta ja need kokku mingi 150-200€, kui häid mänge tahad mängida.

Osta siis ps3 juba, konsoolil nii mõnna mängida nagunii, istud kuskil teki all, ei pea selg küürus arvutis istuma, saad mitmekesi mängida vabalt ühe konsooli taga jne.

Arvuti las olla sul netimasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See arvuti on nagu kiviajast juu, ei taha eriti solvata aga see on t6esti nii. Videokaart ei t66taks sellise prosega kuna sa ei saa k6rget reso panna kui arvuti ei suuda seda m2ngida ja PS 3 m2ngud on nii kuradi kallid , et 1 m2ng umbes 50 - 70 EUR ja kuus 1 m2ng miinimum nii , et see ei tasu kuidagi moodi 2ra parem osta juba uus korralik arvuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See arvuti on nagu kiviajast juu, ei taha eriti solvata aga see on t6esti nii. Videokaart ei t66taks sellise prosega kuna sa ei saa k6rget reso panna kui arvuti ei suuda seda m2ngida ja PS 3 m2ngud on nii kuradi kallid , et 1 m2ng umbes 50 - 70 EUR ja kuus 1 m2ng miinimum nii , et see ei tasu kuidagi moodi 2ra parem osta juba uus korralik arvuti.

sa tõesti arvad ,et ma hakkan sul poest mäng ostma w?Ma saaks juba 70euri eest omale 3 ps3 mängu.Ja pole nii palju raha,et osta omale uut ja korraliku arvutid.Plaanis on nats veel koguda ja osta siis mõned asjad juurde(mälu,toiteplokk,uus protsessor ja graafika kaart)Ma usun,siis juba oleks hea arvuti käes


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.