Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pidev postituste kustutamine.

Soovitatud postitused

Suutsin hakkata jagama oma teadmisi Ajakirjanduses alafoorumis teemas Kony 2012.

Olen antud teemal kindlasti rohkem haritud kui 95%+ siin foorumis olijatest.

 

Kirjutasin antud teemasse korra, kustutati ära.

Kirjutasin uuesti antud teemasse, kustutati ära.

Nüüd kirjutasin uuesti, tõenäoliselt kustutakse jälle ära.

 

Kõik mu postitused[garanteeritult vähemalt pooled neist] olid igasuguste foorumireeglite piires ning ma arvan, et see, et ma informeerin inimesi selles, et tegelikult see asi pole nii päikesepaisteline kui tundub, on positiivne asi.

 

Kas foorumi moded/adminid on Invisible Childreni liikmed, siis oleks aru saadav, aga mis kasu on teil sellest, et kustutate reeglite piires olevaid postitusi? Aegajalt ei mõista siinseid inimesi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, see Kony asi on idiootsus ja kõik peaksid saama facebookis naerda kui inimesed seda jagavad. Alla 30% rahast jõuab kohale ja nad maksavad endale mõnusalt palka. Rääkimata, et filmis on asjad eri konfliktidest ja 2003 aastast on kogu teema.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt antakse ka hoiatus koos kustutamisega, mul on kahju kui mõni moderaator ei ole uurinud asju mida nad toetavad. Ja selline käitumine on halb kuna meil on ikkagi sõnavabadus, tavaliselt. Seda muidugi uskudes, et sinu postitused ei olnud halvustavad.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina kustutasin, ma ei viitsinud sind warnida.

 

Sa kirjutasid samat asja teiste sõnadega 3 korda, aitab ühest korrast küll.

 

Olen antud teemal kindlasti rohkem haritud kui 95%+ siin foorumis olijatest.

 

No palun näita siis seda välja. Sinu postitus on selline:

oh my god man. päriselt te pidite selle teema siia ka tegema? t**a see ajab nii närvi lihtsalt, kui debiilsed inimesed on.

 

Tundub et sa oled põhikooli haridusega.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega tundub, et see pole ainult minuga. Vaadake siis seda. Jätan ta anonüümseks enda soovil.

 

Samuti

Mina kustutasin, ma ei viitsinud sind warnida.

 

Sa kirjutasid samat asja teiste sõnadega 3 korda, aitab ühest korrast küll.

 

Kui ma 3 korda kirjutasin, siis miks sa ühtegi sinna ei suutnud jätta? Tajur2012.

proofpic1.png

proofpic1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega tundub, et see pole ainult minuga. Vaadake siis seda. Jätan ta anonüümseks enda soovil.

 

Samuti

 

 

Kui ma 3 korda kirjutasin, siis miks sa ühtegi sinna ei suutnud jätta? Tajur2012.

proofpic1.png

 

Palun väga, su esimene post on siin mis ma alles jätsin:

http://www.vahvel.net/showthread.php?144470-Kony-2012&p=2070602&viewfull=1#post2070602

 

See keda sa anonüümseks jätta üritad, ma tean teda. Mina polnud sellesse asja seotud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
meil on ikkagi sõnavabadus

 

not sure if high again or not


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
not sure if high again or not

See post oli elie tehtud, think about it.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See post oli elie tehtud, think about it.

 

why do I even bother myself? simple as


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.