Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõige ohtlikum rajoon Eestis?

Soovitatud postitused

VIP

Paide ikka suht hull koht, paide hävitaja Jason kõnnib linna peal ringi, siis terve linn tühi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Osad Eesti väikelinnad ning külad on isegi ohtlikumad kui näiteks mõned Tallinna ohtlikud rajoonid. Suvel sai üpris palju Pärnu kandis ringi sõidetud ning peab tõdema, et Pärnus tekkis isegi rohkem ohtlikke olukordi kui mul siin Tallinnas siiamaani on tekkinud. Pärnu pidavat peksupealinn kah olema. :P Igatahes, külade agressiivsuse põhjus peitub vast eelkõige selles "omas seltskonnas", kui ikka keegi võõras sinna lällama läheb, siis on need konfliktid kerged tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanalinn öösel, osa Koplist.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kehtna, void iga nurga peal nuga saada.

LOL @ Kehtna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgem ausad, mõni mees võib kõikjal peksa saada. Statistikaameti väitel on siiski kõige ohtlikum linn Narva, aga üldselt on vägivallakuritegusid kõige rohkem Ida-Virumaal, siis tuleb Tallinn koos Harjumaaga.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii, et Alevites/Külades jms võite väga kergelt saada tappa, see on väga tavaline. Piisab vaid sellest, et oled võõras.

 

Enda kogemuste järgi ütleks, et Kilingi-Nõmme maffioosid on päris gängsterid ja kõvad vennad(Omast arust?).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ida-Virumaa öelda on küll debiilsus, Peipsiäärsel alal küll midagi viga pole.

Tallinn, Lasnamäe.

 

 

Nalja teed :D ? Kauksi ja Kuru on normaalsed kohad... Alajõe kant (Katase, uusküla) pole nii tore koht, kuid jah... 10 aastat tagasi oli asi kõvasti karmim, tänapäeval on tõesti asi leebem... 15 aastat tagasi, kui alajõel veel baar oli siis oli perses. Käisid igasugused vinged maffiossid kohal ja umbes 15 aastat tagasi koksati mul sõbra isa koos oma vennaga maha ( mees kes tõi mulle mu elu esimese jalgratta )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Gekomees
Kõik kohad, kus valdav suhtluskeel on vene keel.. Nii see kahjuks lihtsalt on. Kambamentaliteet neil lihtsalt nii suur.

No üldiselt siis Ida-Virumaa, Tallinn, Tartu, Sindi ja Valga.

Elva ka viimasle ajal imelikuks kohaks muutnud...

JA siis mingi Adavere või Adavete vms pidi ka suht maakate pärusmaa olema. Mäletan uudiseid selle koha kohta, kus peksti ikka kaigaste ja värkidega. Umbes 20 inimest oli korraga autodega platsi lennanud..

 

Kust otsast Elva ohtlik on?

 

Clawer, elasin ise Jõgeval 9 aastat, see hiljutine juhtum on ainuke, midagi kriminaalset seal ei toimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan et äkki lasnamäe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tartu - Annelinn, eriti seal sügavamal.

Koguneb 20 matsi kokku kuhugi ja hakkavad kõigilt suitsu nuruma, kui suitsu pole, siis suur võimalus tappa saada.

Mina olen ka seda meelt, et väikesed kohad kus sa ei ole mingi kohalik, vot need on ka ohtlikud kohad tihti.

Mõned dressides, nokats peas, kett kaelas, jooksu potaste ja tihti maikadega maakad ei saa aru no mäs kuradi mõttes sa viibid tema põlla pääl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan et äkki lasnamäe.

 

Miks peavad kõik lasnamäge kõige ohtlikumaks?

 

Tõsi seal toimub küll rohkelt actionit, kuid kõige ohtlikum ta kohe kindalt pole.....

 

Kopli liinid, kuskil taga maleva juures äkki?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõhvi äkki, sest viimati kui ma seal käisin, siis mingi 30 minuti kõnnakul ma suutsin näha kolme kaklust... Üks mis toimus (vist) selveri ees. Ja ma ei ütle seda ainult sellepärast, et seal kakeldi vaid ka ühtlasi selle mentaliteedi pärast. Turvamees, kes selveris oli ei teinud midagi, inimesed passisid pealt, samalajal kui mingid 18-25 aastased jorsid üksteist iga võimaliku esemega tagusid... 15 minutit hiljem tuli ment, ajas need laiali, ment läks ära, käisin poes, tulin välja ja juba uus kaklus lahti

 

 

 

Aga tegelikult saaks välja võtta selle "Kõige ohtlikuma rajooni Eestis" statistikaga ju. Kui keegi viitsib otsida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks peavad kõik lasnamäge kõige ohtlikumaks?

 

Tõsi seal toimub küll rohkelt actionit, kuid kõige ohtlikum ta kohe kindalt pole.....

 

Kopli liinid, kuskil taga maleva juures äkki?

+1 , lasnamäel toimub actionit küll, aga seal nüüd väga hull ka see asi pole . Kopli liinide alla öösel vast ei läheks ? : ) .

Mind ennast on hipodroomi juures öösel taga aetud ;D . Neid oli umbes 5-6 ja rahvuselt vene :) .

Kõndisin umbes poole 3'e aeg mäki poole. 200-300m enne mäkki nägin, et mingid vennad tagusid lampi liiklusmärki. Meie vahe oli umbes 70-80m . Vennad nägid mind ,hakkasid kohe minu poole jooksma ja karjusid igasuguseid asju :D , ühel vennal oli veel mingi torbik käes.

Aga no sain liduma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulujutud käivad, et Muuga põllud. Paljud seal ära väänatud.

 

Jep, alles täna keerati kellegi päev per**e, sest 200 seent läks.. If you know what i mean :(


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türisalu pank.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käbiküla :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.