Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kõige ohtlikum rajoon Eestis?

Soovitatud postitused

Külaline blu
kuulsin et nõmmel ka mingid uued jõugud tekkinud :D ja mingi pedo ajab 12a lapsi seal taga :D

 

mm, Nõmme on küll rahulik, ei oska öelda...

Kopli piirkond ja Lasnamägi/Õismägi on üpris kõledad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tallinn,kuna õhtul võib seal alati kuskil peksa saada :D

Kindlasti kohtades ,kus on venelaste ülekaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või nii see on, aga eesti rahvas on üldiselt väga rahulikult.

Enamjaolt on need kurjategijad venelased, statistika järgi.

 

Ohtilikud piirkonnad on need, kus on palju venelasi kokku kogunenud, näiteks nagu Tallinn ja Ida-Eesti linnad, eriti Ida-Virumaa.

Näita palun mulle seda statistikat.

 

Elan Jõhvis, pole viimase aasta jooksul midagi erilist kuulnud. Enamus härjad asuvad minu silmis Tallinnas ja Tartus. Minu arvates kus on kõige rohkem ööklubisi, seal ka kõige rohkem mässajaid. Alkohol teeb oma asja ära.

Muudetud liikme Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tartus Hiinalinn ja mõisavahes on ka suht kahtlane vahepeal olnud just kui minna sealt suurest teest üle :D Endalgi sael olnud jamasi 2 korda ja venelastega, mis tekkisid sellest, et me seal olime :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või nii see on, aga eesti rahvas on üldiselt väga rahulikult.

Enamjaolt on need kurjategijad venelased, statistika järgi.

 

Off-topic:

 

Ega jah, kuid eestlased nüüd väga puhtad ka pole:D eestlased ikkagi maailma professionaalsemad juveelivargad:D

 

On-Topic:

 

Kopli,Valga,Narva ja ofc Tallinna baltijaam kus ühele vennale süstlaga tagumikku joosti:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Baltijaam joodikute kari ainult :D koplis võid küll nuga saada.

 

ja lasnamäel nsm peksa..:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rakveres saab ka ikka pea igareede keegi luuki vist, on isegi peale lennatud et käisin käed taskus aga muidu väga midagi pole.

Üldiselt kohalikele polegi need "võõraste" jaoks kohad ohtlikud.

Muidu mandimüümisega vist mingi katuseteema kahm, muud ei tea, kohalik päris pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on ka see täis vale, et venelased just on peamised. On vägagi palju normaalseid venelasi. Aga üks kant on Tapa samuti, nimi juba selline. Narkareid ja värke, kui ise võll pole siis saad süstla perse või lõuga küll õhtuti.

 

Võibolla liialdan üle aga olen näind tõmblemas küll, ja noh, sõpradelt kuuleb khm siukest teksti.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Liikusin täna 20.00-21.00 üksinda Kohtla-Järve tänavatel... Ei olnud just kõige turvalisem tunne, kuna liikumas nägin 0 eestikeelt kõnelevat isikut ja kogunema hakkasid ka dressides kiilakate russide kambad.

Eriti jube oli see kui kuskil kortermajade vahel käis kisamine ja mingi russ sõimas väga valjult venekeeles mingit naist kes nuttis täiega ja kukkus nuttes veel porilompi pikali, tundusid mõlemad narkomaanid näost aga naisest hakkas kahju ikkagi, tundus selline armas naine näost kuid tõesti oli ta ära tõmmanud ennast... nägu kortsus jne.

Ütleme nii, et järve osad rajoonid ei tundu väga turvalised :D ja olgem ausad, terve see linn õhtapoole on suhteliselt ohtlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Liikusin täna 20.00-21.00 üksinda Kohtla-Järve tänavatel... Ei olnud just kõige turvalisem tunne, kuna liikumas nägin 0 eestikeelt kõnelevat isikut ja kogunema hakkasid ka dressides kiilakate russide kambad.

Eriti jube oli see kui kuskil kortermajade vahel käis kisamine ja mingi russ sõimas väga valjult venekeeles mingit naist kes nuttis täiega ja kukkus nuttes veel porilompi pikali, tundusid mõlemad narkomaanid näost aga naisest hakkas kahju ikkagi, tundus selline armas naine näost kuid tõesti oli ta ära tõmmanud ennast... nägu kortsus jne.

Ütleme nii, et järve osad rajoonid ei tundu väga turvalised :D ja olgem ausad, terve see linn õhtapoole on suhteliselt ohtlik.

 

Lennanud live ja küsinud morda hotžež? Kerge lahendus vms...:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jaah :D Se ei ole nii lihtne olles võõras inimene võõras linnas ja kui vana on korralik skin :D... Eriti kui minu venekeel piirdub lihtsamate fraasidega ja paari ropu fraasiga nagu NT: "Sasii huj mjortovo grusina pljjat" ja "Balshoi valasatnaja subamõi pistaa"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Öösel liigun rahulikult lasnas ja koplis ringi, kuna oskan vene keelt ka ;D.. suht karm võib olla klubides, või Tallinna vanalinnas öösel, kõige rohkem reedel, sest kõik joovad ennast putsi ja lähvad lammima vanalinna tänavatele :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.