Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kellelgi veel selline asi vahest on, et oskad ühte champi teistest kõvasti paremini ja tead, et sa oled sellega hea, pea igas mängus tuleb mäng hästi välja ja tunned ennast hästi. Järgmine päev lähed league, teed paar mängu, võtad selle hea championi ja siis lihtsalt võtetakse sind igast august ja pmst oled tiimile koormaks. On kellelgi nii olnud?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellelgi veel selline asi vahest on, et oskad ühte champi teistest kõvasti paremini ja tead, et sa oled sellega hea, pea igas mängus tuleb mäng hästi välja ja tunned ennast hästi. Järgmine päev lähed league, teed paar mängu, võtad selle hea championi ja siis lihtsalt võtetakse sind igast august ja pmst oled tiimile koormaks. On kellelgi nii olnud?

 

On küll, aga on halbu päevi ja on häid päevi :)

Mul hetkel 4 mängu losing streak oma lemmik champiga, no nii kusine seis ja siis need flamerid aitavad eriti palju kaasa veel, lihtsalt suruvad depre ära ja peale seda nagu eriti ei huvitagi mängu edasine kulg ja ei taha tähelepanu enam pöörata mängus tähtsatele asjadele, peaasi, et kiirelt läbi saaks.

 

Aga noh seda ei juhtu koguaeg õnneks :D

Ära põe, kõigil on kindlasti seda juhtunud aegajalt.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle meeldib just lategame champidega pelada. Näiteks Vayne, temaga ma lihtsalt farmin ja poken kuni level 6 siis, kui vähegi mõistlik support on ja earlis kille ära ei anna siis lategame win ( oleneb ka teamist ). Praegu smurfiga lvl 14, main oli silver 4 aga andsin selle ära kui quited olin. Loodan, et olen kellegile abiks, erti algajatele. See vastus oli mõeldud pigem Gabrieli küsimusele. Lihtsalt lategame champidega on palju kergem ise team ära carrida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab kaua jõulu legacy skinnid müügis on? Silent night sona jne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw, täna oli mu teamis vist kõige taunim jungler ever. Tüüp ei saanud blue buffilt piisavalt xp :D :D :D, ning blame + dc kohe. Skinnid on kuni 31 dets vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, täna oli mu teamis vist kõige taunim jungler ever. Tüüp ei saanud blue buffilt piisavalt xp :D :D :D, ning blame + dc kohe. Skinnid on kuni 31 dets vist.

 

nahka te siis leechite xp'd. just olin nunuga jungle kui katarina seisis lihtsalt ja autoattackis kuni buff suri ja sai half xp.. tra kui kettasse ajab tegelt


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nahka te siis leechite xp'd. just olin nunuga jungle kui katarina seisis lihtsalt ja autoattackis kuni buff suri ja sai half xp.. tra kui kettasse ajab tegelt

 

Kõige haigem on, et mina ei teinud midagi (ta oli hecarim, ma gp) lasin ainult 1 lasu ja sellegi alguses... pole minu viga kui smiteb..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu kuskil lehe peal oli oled sa lvl 14, mis sa arvad tõesti, et neid kotib see kas jungler saab xp v6i mitte?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nagu kuskil lehe peal oli oled sa lvl 14, mis sa arvad tõesti, et neid kotib see kas jungler saab xp v6i mitte?

 

75% kellega ma mänginud olen on siiski smurfid (silver - gold, isegi 1 plat V), kuna palju võite oma leveli tasemel...

 

Lol.. 33/14/13 riven defeat mid, mäng oli 3v5 (dc mõlemad) :D

 

Syndraga 14/8/8 lose - cs 350 game 40 min... oma lane win... selline tunne, et mängin oma tiimikaaslastest 10x paremini ja nad feedivad ära. Yasuo 1/19 GG.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See, et sa ainult enda liini peal istud ei võida mängu. Kui oled oma lane juba domineerinud, siis mine aita teisi liine näiteks mine ganki midi või toppi või mida iganes. Kuna mina olen alati support olnud, siis ma callin paljusid asju mängus. Öelge oma tiimile, et meil on vaja turreteid ja dragoneid, ostke ise ka warde, mitte ärge laske ainult supportil wardida ning ma ei mõtle neid 60 sekundiliseid vaid 3 minutiliseid. Mulle endale meeldib ka ainult soloda lanel, isegi ADCga ma farmin nii kaua, kuni ma saan endale itemid kätte, mis tähedab, et ma lihtsalt üksi pushin terve mäng, aga ma tean, millal see tuleb ära lõpetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See, et sa ainult enda liini peal istud ei võida mängu. Kui oled oma lane juba domineerinud, siis mine aita teisi liine näiteks mine ganki midi või toppi või mida iganes. Kuna mina olen alati support olnud, siis ma callin paljusid asju mängus. Öelge oma tiimile, et meil on vaja turreteid ja dragoneid, ostke ise ka warde, mitte ärge laske ainult supportil wardida ning ma ei mõtle neid 60 sekundiliseid vaid 3 minutiliseid. Mulle endale meeldib ka ainult soloda lanel, isegi ADCga ma farmin nii kaua, kuni ma saan endale itemid kätte, mis tähedab, et ma lihtsalt üksi pushin terve mäng, aga ma tean, millal see tuleb ära lõpetada.

 

Teengi seda, aga siiski kuna team on ajuhälvega siis ei ole minul midagi teha isegi kui fed. Btw ei saa aru inimestest kes ütlevad, et west on parem kui east. Olen mänginud mõlemas, ning pean tunnistama, et eastis on poole normaalsemad teammated kui westis. Pole veel sellist hälvikut eastis kohanud kes tõmbab dc kuna talt "stealiti" üks minion. Või kui enemy teeb first blood siis kohe GG, im afk. Kunagi tegin mängu Vaynega 36 killi - defeat. Põhjus- support 2/20+ midagi. Selliseid retarde on raske carryda, just sayin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teengi seda, aga siiski kuna team on ajuhälvega siis ei ole minul midagi teha isegi kui fed. Btw ei saa aru inimestest kes ütlevad, et west on parem kui east. Olen mänginud mõlemas, ning pean tunnistama, et eastis on poole normaalsemad teammated kui westis. Pole veel sellist hälvikut eastis kohanud kes tõmbab dc kuna talt "stealiti" üks minion. Või kui enemy teeb first blood siis kohe GG, im afk. Kunagi tegin mängu Vaynega 36 killi - defeat. Põhjus- support 2/20+ midagi. Selliseid retarde on raske carryda, just sayin.

 

Serverite teemal peab nõustuma :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teengi seda, aga siiski kuna team on ajuhälvega siis ei ole minul midagi teha isegi kui fed. Btw ei saa aru inimestest kes ütlevad, et west on parem kui east. Olen mänginud mõlemas, ning pean tunnistama, et eastis on poole normaalsemad teammated kui westis. Pole veel sellist hälvikut eastis kohanud kes tõmbab dc kuna talt "stealiti" üks minion. Või kui enemy teeb first blood siis kohe GG, im afk. Kunagi tegin mängu Vaynega 36 killi - defeat. Põhjus- support 2/20+ midagi. Selliseid retarde on raske carryda, just sayin.

 

pls 2ra r22gi enam, raske bullshit tuleb siit.. :(


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teengi seda, aga siiski kuna team on ajuhälvega siis ei ole minul midagi teha isegi kui fed. Btw ei saa aru inimestest kes ütlevad, et west on parem kui east. Olen mänginud mõlemas, ning pean tunnistama, et eastis on poole normaalsemad teammated kui westis. Pole veel sellist hälvikut eastis kohanud kes tõmbab dc kuna talt "stealiti" üks minion. Või kui enemy teeb first blood siis kohe GG, im afk. Kunagi tegin mängu Vaynega 36 killi - defeat. Põhjus- support 2/20+ midagi. Selliseid retarde on raske carryda, just sayin.

Yeah, serverite teema küll õige. Mängin eastis ja westis mõlemas ja retarde on samapalju mõlemas. Pole vahet märganud. Westis lihtsalt suuremate egodega tüübid.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.