Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Norm, tegin ARAMI sivir 10/0/29, ei surnud üksiki kord, carrysin start itemitega ära :D W00t, teine pela otsa 0 surma! Ashe 14/0/27 :D

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

One for All gamemode päris põnev tglt. Täna 5 mängu teinud ja kaotusevalu pole tunda saanud.

Zyra(mina) vs Renekton oli suhteliselt üllatav võit kuna me saime suht tihti peksa neilt, kuid suutsime siiski pärast Ace ära teha.

Shen(mina) vs Nidalee oli lihtsalt ult/teleport ja taunt ja kill :)

Panth(mina) vs Ziggs sai rohkem ühte kindlat venda(Joz the King) koguaeg tapetud, ja teised kes tema tapmisel ette jäid.

Rengar(mina) vs Nidalee oli küll võit kuid mina seda välja ei teeninud, kohe alguses mul tuli dc ja mängu sain siis kui teised olid lvl 7-9 aga tiim carrys ära.

Annie(mina) vs Ziggs oli ka lebo win.

 

Ziggsid tavaliselt huiavad ise üksteist läbi, lastes oma tiimi vendi vastaste poole :)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Doublelift mainis, et rekkles pidi olema crap, eks näis mis saab :P

 

See tüüp on suht taun ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
One for All gamemode päris põnev tglt. Täna 5 mängu teinud ja kaotusevalu pole tunda saanud.

Zyra(mina) vs Renekton oli suhteliselt üllatav võit kuna me saime suht tihti peksa neilt, kuid suutsime siiski pärast Ace ära teha.

Shen(mina) vs Nidalee oli lihtsalt ult/teleport ja taunt ja kill :)

Panth(mina) vs Ziggs sai rohkem ühte kindlat venda(Joz the King) koguaeg tapetud, ja teised kes tema tapmisel ette jäid.

Rengar(mina) vs Nidalee oli küll võit kuid mina seda välja ei teeninud, kohe alguses mul tuli dc ja mängu sain siis kui teised olid lvl 7-9 aga tiim carrys ära.

Annie(mina) vs Ziggs oli ka lebo win.

 

Ziggsid tavaliselt huiavad ise üksteist läbi, lastes oma tiimi vendi vastaste poole :)

 

Tegin Nidalee vs Nidalee

 

Suht kellad. Kui ikka näed, et 3 oda lendab sinu poole, siis ei aita pmst miski :D Ja nendest trappidest ka aru ei saanud, kas on oma tiimi või vastaste omad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://gyazo.com/3ce3bf097343e1f1593cb960189e53be

polnud ammu LS pelanud, tundub, et asi käpas veel.

suht kesine mäng oli, farmisin earlys üldjuhul, topis istusin 3 korda, countergankisin. Esimest korda baasi läksin ostsin bf kohe ja kille kukkus.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tegelt see kraaklemine ei mõjuta minu individuaal skilli, aga no ega see lane võitmine seal sage nähtus ei ole. Ma võin ju ise hea olla, aga kui enemy liiga tugev on, siis ei tee midagi. V.a kui throwitakse vms.

Teamcompi kohaselt ei valita kah neid picke üldse.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EUW Unavailable

PVP.net shutdown täpselt võidumängu keskel :D

 

 

 

Summoners,

 

 

We will be performing a maintenance on 26/11 at 04:00 AM, where we will need to bring the EUW Platform offline.

 

 

Following up on the incident of the 18th of November, we will be swapping one of EUW's Platform databases for new hardware, which will allow us to address some remaining concerns.

 

 

We will be disabling Ranked Queues at 02:30 AM for this purpose, so that all Ranked Games can finish before we start.

 

 

We're sorry for any inconveniences this may cause.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise lvl 26 vastas lane lvl 29 gg


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.