Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

162w 153 l Nii, et ei oska öelda tavaliselt võit 10 rohkem kui kaotusi kuid oleneb kuidas läheb see +10 väga varieeruv kohati kaotan mingi 4-5 mängu järjest siis jälle langeb see vahe siis võidan 4-5 mängu ja vahe jälle tagasi...


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
162w 153 l Nii, et ei oska öelda tavaliselt võit 10 rohkem kui kaotusi kuid oleneb kuidas läheb see +10 väga varieeruv kohati kaotan mingi 4-5 mängu järjest siis jälle langeb see vahe siis võidan 4-5 mängu ja vahe jälle tagasi...

 

 

Kelle Win/Loss'idest sa räägid?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis toimub..

 

Eile õhtul eelviimane mäng cho jungle kes võttis anult esimese blue ja tuli top koos minuga ning oli seal mängu lõpuni..

 

täna hommikul esimene mäng Gangplang jungle kes võttis esimese blue ja red ning tuli bot ja jäi sinna..

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MadMouse. anna mu kasutaja tagasi. Oli ju kokkulepe, et sa EI vaheta passi

 

Silver 1 olemas, nüüd vaja ainult kulla poole sõuda, kui just ei lange :D

gratz:)

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, miks mitte? Et saaksid kasutaja ära võtta, kui ta on level 30 teinud?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, miks mitte? Et saaksid kasutaja ära võtta, kui ta on level 30 teinud?

 

eih lol vahetpole enam

 

tegime just attachmendiga pela, x2 win:P

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To Artur:

Mis valemiga sa bronze oled, kui sul 9 võitu rohkem kui kaotusi? Võrdsed Win/Loss peaks juba Silver IV olema. 10 plussis III/II.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To Artur:

Mis valemiga sa bronze oled, kui sul 9 võitu rohkem kui kaotusi? Võrdsed Win/Loss peaks juba Silver IV olema. 10 plussis III/II.

 

Mul aind 30 wini rohkem kui lossi ja olen plat II, W/L ratio võib väga erinev olla kuna seal oleneb ka kus sa enne seda uut süsteemi paiknesid ja mis su mmr on jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2lur7

 

suht uncarriable. Xin tappis terve tiimi mingi 3 korda ära, millegagi ta hakkama ei saanud. Muidu oli tiim ok, lihtsalt algul said kille ja siis olid suht greedyd:( vastased spiltpushisid ka terve aja ning low levelis neile selgeks ikka ei tee et tuleb pushida mitte neid tapma minna...

 

//attachment, ei viitsi vaidlema hakata, sinu pärast me kaotasime. Kui midagi on siis saada PM.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2lur7

 

suht uncarriable. Xin tappis terve tiimi mingi 3 korda ära, millegagi ta hakkama ei saanud. Muidu oli tiim ok, lihtsalt algul said kille ja siis olid suht greedyd:( vastased spiltpushisid ka terve aja ning low levelis neile selgeks ikka ei tee et tuleb pushida mitte neid tapma minna...

 

//attachment, ei viitsi vaidlema hakata, sinu pärast me kaotasime. Kui midagi on siis saada PM.

 

See oli tingitud sinu vingumisest. Hakkasid egotsema seal, et saad solo bot kah paremini hakkama, kui minuga olles. Põikpäine oled, häbi.

 

Nagu üks kutt peale mängu ütles: "Kui team kaotab mängu, siis on tingitud see sellest, et sinul jäi midagi tegemata". Alusta kritiseerimist endast. :)

 

Ma lihtsalt pidin selle ütlema. Nüüd kõik öeldud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli tingitud sinu vingumisest. Hakkasid egotsema seal, et saad solo bot kah paremini hakkama, kui minuga olles. Põikpäine oled, häbi.

 

Nagu üks kutt peale mängu ütles: "Kui team kaotab mängu, siis on tingitud see sellest, et sinul jäi midagi tegemata". Alusta kritiseerimist endast. :)

 

Ma lihtsalt pidin selle ütlema. Nüüd kõik öeldud.

loe, ma ei hakka sinuga siin vaidlema. mis mul tegemata jäi?minu poolt oli see väga hea mäng, sain 2x triple, mõne doubli aga jah 4vs5 ära ei võida nii kergelt. Andsid kohe algul 2 killi gp'le, õnneks sain ennem first bloodi kätte...sellegi poolest. Sina rikkusid nii minu kui ka 3 teise mängja mängu ära Punkt Kui midagi tahad saada PM.

ning jah, ma saan solo botis paremini hakkama, kui keegi minu last hittimist ära ei riku või neid lihtsalt endale võtab.

 

/eelnevad 2 mängu mis me tegeime sai ta ka mõnusalt carried. lulz


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sitt cc sest xin nussis algul ikka mingi 30-50 creepi ikka suht ära. aga lol...

 

tegin veel ühe:

 

2lvvP

 

Egoist, muud mul öelda pole. ;) Sinu postitustestki loeb välja, et seda sa just oled. See ei muuda sind lahedamaks, kui saad kuu ajase mängija carried. Who cares. Fuck it, I'm out.

 

sa oled ikka 3+ kuud mänginud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.