Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kui promotioni jõuad ongi see pask, et sinuga kokku jõuavad losestreakiga mängijad ja sellepärast kaotadki. Endal samamoodi mitmeid kordi olen promos pähe saanud :(


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL! Top lane Lissandra sai ganki ja suri, vastased said fb. Ütles, et kui veel surma saab siis läheb afk. Sai uuesti ganki ja suri, kõik teised laned võitsid ilusti ja vend läks botlane feedima meelega. Ütles ma noob jungler ei oska gankida, et ma täiesti useless. Minu skooriks oli tol hetkel 4/0/7, temal 0/7. Ma olin kõige parem mängija teamis(mitte ego, aga nii oli), saime nende über fed trynda maha, ütlesin, et lähme baron "NO, PUSHING MORE IMPORTANT". Mind ei kuulatud ka, et 5 vs 4 ei pushi mitte sittagi ära, mõistlikum oleks baron. Olime überfed tryndast ja troll Lissandrast, siiski 10 killi ees, aga saime pähe kuna mind ei kuulatud. :D Sellistel mängudel ma ikka ja jälle mõtlen, et kui see on plat/gold, siis ma peaksin challanger olema. :D

 

Ma pakun inimestele võimalust võita, aga nad lihtsalt ei kuula mind, olgugi et ma ei ole neil mitte midagi valesti käskinud teha. Ei taheta lihtsalt mitte kuidagi võita. Aga ma ei saa viriseda, mulle meeldib selliseid trollgame rohkem kaotada kui pingelisi mänge, sest ma tean et mu tiimi kaaslased ei ole võitu väärt ja mina carryin end edasi mõni teine mäng. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa liiga tõsiselt seda mängu ei võta? Postitad peale igat jumala mängu siia teemasse, kes miskit jälle halvasti tegi - calm ur tits

 

Esiteks, ma postitan siia teemasse võrdlemisi vähe ja teiseks kes sina selline oled, et midagi sellist mulle ütlema tulla? Postitan mida tahan ja millal tahan, ma olen vana rahu ise, sulle jääb miskit ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingid debiilid jälle loli tekkinud . Vlad ostis suport itemeid ja null ap-d allguses feedis midi ning jungleri yi ära. Epic noobid on normali tulnud kuigi vennad on ise level 30-nd .Tuleb vist kooliajaks lol maha lasta.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3 mängu teinud, kõik võitnud, esimene mäng sain 17 lp ja 2 järgmist 6, väga normaalne :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks, ma postitan siia teemasse võrdlemisi vähe ja teiseks kes sina selline oled, et midagi sellist mulle ütlema tulla? Postitan mida tahan ja millal tahan, ma olen vana rahu ise, sulle jääb miskit ette.

 

Kuule rahune maha, keegi ei taha bronze analüütikat kuulata, pointless. Sa oled väga pro mängija, me oleme sellest juba ammu aru saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on tõesti jarvan nii hea?

Jarvan suht op ja veeega easy ka, escape üle seinade jne. Võid samas Vi, Heca või Nautiluse ka osta, epic gankid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

What the fuck. :D Kõik virisevad siin teemas, et halvad teamid on ja analüüsivad mänge, aga just minuga hakatakse sellepärast mölisema, mis siis et ma seda võrdlemisi harva teen. Küsiks nendelt inimestelt, et mille jaoks see üldine teema siis üldse on? Kui teid ei huvita, siis ärge tehke välja.

 

Jarvaniga see nädal 11 - 3, üks parimaid junglereid aga tihti banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.