Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Not sure if Jax is OP or enemy team was full of noobs :D

 

LoL9.png

 

Ilmselgelt on vastastiim noob, se pole saavutus, kui sa carryd lvl 20 vastu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Damn, ajasin MMR-i nii perse endal.. Enne tiksus mingi 25lp jne per game, nüüd olin nädal afk ja kaotasin 5 mängu umbes järjest.. 13-14LP per game ja kui kaotan -23 :( peab mingi 4-5 mängu järjest võitma nüüd ...

 

Caitlyn quadra rankedis.. hakkab minema vaikselt.

Muudetud liikme r0bert'i poolt

KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel küsiks, siis kellegi käest Silver V - Silver I DuOt, läheb üpriski hästi ja olen stabiilsele maale saanud, et päevas tuleb win/lost mänguda 10-20 punkti juurde ( päevas kuni 6 mängu) Hetkel 58+ ja sooviks kellegagi promosse jõuda. Ka olen MMR'i saanud postitiivseks, et iga võit on kuni 20+ pointi ja mitte 10-11 enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas kellegil on probleeme olnud mängu crashimisega kui loading screeni lähed? Läksin aram mängu, loading screen pidi ette tulema, pilt läks mustaks ja mäng crashis, alt menüü ribast riot clienti peale vajutada siis olen ma client'i ikka sisse logitud ning saan friends listist nt. suhelda inimestega jne. Mäng läbi sai proovisin korra 1v1 bot vastu ning crashis uuesti, proovisin ka oma mängu parandada selle "fix" nupuga, aga ei aitanud kuidagi. Ideid?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

umm, sellist asja pole aga mul crashib siis kui ma näiteks kirjutan midagi(fbs jne), siis tuleb see väike LoLi aken ette ning crashib. Seda juhtub mul tihti.

 

silver 1 72 points, atm 4 win streak või 5

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ka lõpuks level 30 ja ostsin supporti ja ad ruunid ka ära.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle väääägapika aja, kus kaotusi on historys vähem, kui võite

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris mõttetud ei ole, saad veits aimu ja kui vähegi tajud ,siis mõtled ka kaasa, kuidas counterib jne.

Need vennad kes googeldavad ja siis chatti kirjutavad, et pick see champ, kindel counter ja win- need vennad on liiga naljakad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ainus miks ma seda kasutan on vist, et vaadata vastase champi AA ranget, vahel loen ka mõned kommentaarid aga otseselt ei picki champi, keda ma ei oska. Pigem see kes on counter aga ma oskan teda paremini.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris mõttetud ei ole, saad veits aimu ja kui vähegi tajud ,siis mõtled ka kaasa, kuidas counterib jne.

Need vennad kes googeldavad ja siis chatti kirjutavad, et pick see champ, kindel counter ja win- need vennad on liiga naljakad

 

Ega ma tavaliselt counterpicki ei võta. Võtan selle champi, mis ikkagist meeldib.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.