Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
2zfsf14.png

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel mõtlen qutimise peale, master yi on nii p*tsis kui broken.. See nerf oli pigem kui kuradi buff. Mida ma teen mängus kus on masteril yi'l 25+ killi ja ta sai ühes mängus 3 pentat, sest see uus tark Q passive vms iganes tal on et iga hit võtab 1sec maha on omadega nii perses, et anna alla.. 2 phantom dancerit ja statiks shiv 0 sec cooldown.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängi rankedit ja banni ära ta siis...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lahkud siis sealt, kus ei bannita, 5minti pole nii pikk aeg mida oodata ei jõua :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2zfsf14.png

 

OMFG, that build :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
peaks ka sejuani skini sebima, varsti 1350 RP ka

 

Kole skin.

 

 

Ma ei saa aru miks inimesed mängivad rankedeid, kui nad ilmselgelt võita ei taha....

Olime killidega võrdsed, aga olime tugevamad. Xin engages ühe korra 4 v 5, kui ma spammisin back pingi ja ütlesin et ma olen top. Spammisin nii retsilt backi, kui sain ja siis kutt lendas ikka sisse. Kõik vastased olid üli low, pmst nii et kui oleks mina seal olnud, oleksin saanud penta, kõigile üks basic attack ja minu team oli surnud. Xin ütles sellepeale, sorri ei näinud, et sind pole. Nii järgmine engage... jooksen elu eest dragoni poole, aga poolel maal otsustas meie super Xin jälle 4 vs 5 engageda. Täpselt sama lugu, kõigile üks basic ja teamfight oleks võidetud. Then I lost my shit and went rage mode. :D

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kole skin.

 

 

Ma ei saa aru miks inimesed mängivad rankedeid, kui nad ilmselgelt võita ei taha....

Normalis on ilmselgelt hullem mängida, seal kas afkid või liiga noobid, see ei arenda, rankedis mängid saad enam-vähem normaalsed vastased ja oma tiimi. See vähemalt viib kuhugi mitte passid seal normalis ja omad noobe


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai väike pelu tehtud Vaynega :)

 

pelu.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Normalis on ilmselgelt hullem mängida, seal kas afkid või liiga noobid, see ei arenda, rankedis mängid saad enam-vähem normaalsed vastased ja oma tiimi. See vähemalt viib kuhugi mitte passid seal normalis ja omad noobe

 

Haha, rankedis just kõige hullemad noobid ongi, eriti low elos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

smurf?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Good bye league, dota here i come ! Seda sitta on liiga kaua saadud talutud ja ajurakke raisatud selle p*tsis mängu peale, ma lihtsalt v*ttu ei viitsi enam nii sitast mängu mängida. Kust sa peaksid saama edasi kui iga teine mäng on selline ? ärge tulge ültse mulle sittuma et ei sul endal oli ka pask farm, see on puhas s*tt mida räägitakse sa ei carry elusees sellist tiimi ära kes nahhuj flamivad ja esimestel minutitel kui first blood saadakse karjuvad juba GG, perse see lol.

 

Nimeta.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata... 40% mängudest oled sa automaatselt kaotanud tänu halvale teamile, 40% automaatselt võitnud tänu heale teamile ja 20% mängudest loeb sinu enda skill. Mida paremaks skill läheb, seda suurem % võita sul on ja lõpuks välja saada. Absoluutselt kõik arvavasid alguses seda, et ei saa edasi ja et elohell blabla bla, aga lõppude lõpuks saavad siiski kõik edasi, pead üle elama need troll teamid. Sa ei kujuta ette ka mis inimesi ma olen kohanud, jube lihtsalt, aga mis teha, uus mäng, parem sooritus ja läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen viimased nädalat dotat mänginud, seal ei ole nii et kui mid laseb 0-15 feedi siis on instat lost sest keegi ei saa vastu, seal on kõik balanced ja saad igaleühele vastu kas sul on teamworki või ei, ega lolis sa võid ka fed vana ära tappa aga ilma tiimita sa ei tee sittagi ta vastu ja kui tiimis no nii idioodid, et lähevad afki kui kaotuse tunne tuleb või siis kui midagi õpetavat ütled neile siis lastakse stfu faget ja mute.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen viimased nädalat dotat mänginud, seal ei ole nii et kui mid laseb 0-15 feedi siis on instat lost sest keegi ei saa vastu, seal on kõik balanced ja saad igaleühele vastu kas sul on teamworki või ei, ega lolis sa võid ka fed vana ära tappa aga ilma tiimita sa ei tee sittagi ta vastu ja kui tiimis no nii idioodid, et lähevad afki kui kaotuse tunne tuleb või siis kui midagi õpetavat ütled neile siis lastakse stfu faget ja mute.

 

nobody-cares-quote-text-favim-com-522381.jpg

 

 

Keegi kullas EUW duot viitsib? ign: No Russian

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen viimased nädalat dotat mänginud, seal ei ole nii et kui mid laseb 0-15 feedi siis on instat lost sest keegi ei saa vastu, seal on kõik balanced ja saad igaleühele vastu kas sul on teamworki või ei, ega lolis sa võid ka fed vana ära tappa aga ilma tiimita sa ei tee sittagi ta vastu ja kui tiimis no nii idioodid, et lähevad afki kui kaotuse tunne tuleb või siis kui midagi õpetavat ütled neile siis lastakse stfu faget ja mute.

 

aga dav mine dotasse, mis siin enam nutta. Keegi sind igatsema nkn ei jää.

 

ja btw, üldse*


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.