Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tra ma ei saa sellistest idikatest aru, kes ei suuda omavahel kokku leppida, mis lane nad lähevad. Just oli üks mäng kus neli matsi tahtis bot lanel olla ja mina üritasin siis mingi 5-6 minutit üksinda top ja mid lane kontrolli all hoida. Tulemuseks oli see, et enemyd said rahulikult farmida ja earlygame oli p*rses..

 

Vihkan selliseid jobukaid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et sellest tohib siin rääkida. Ma ei saa LoLi mõttest praegu aru. Videosid vaadates(gameplay) tundub põnev. Tõmbasin ka endale, aga suht raske alguses, pead enemysi killima. Ma veel isegi ei taju hästi, mis avatariga mingi asi kokku sobib. Kui ma saaksin mängu mõttest aru, siis võib olla hakkaks mängima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et sellest tohib siin rääkida. Ma ei saa LoLi mõttest praegu aru. Videosid vaadates(gameplay) tundub põnev. Tõmbasin ka endale, aga suht raske alguses, pead enemysi killima. Ma veel isegi ei taju hästi, mis avatariga mingi asi kokku sobib. Kui ma saaksin mängu mõttest aru, siis võib olla hakkaks mängima.

 

Mõte ongi ennast arendada, uusi champe osta, mänge võita ja saada heaks mängijaks. Kui saad lvl 30, siis saad ranked ka teha, mis on huvitavam kui tavalised.

 

Ise tegin ka uue acci westi ja esimesed mängud on küll jubedad, keegi midagi teha ei oska ja kaotused tulevad. Selliseid troll vendi on ka palju, kes teevad uusi acce lihtsalt trollimiseks.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et sellest tohib siin rääkida. Ma ei saa LoLi mõttest praegu aru. Videosid vaadates(gameplay) tundub põnev. Tõmbasin ka endale, aga suht raske alguses, pead enemysi killima. Ma veel isegi ei taju hästi, mis avatariga mingi asi kokku sobib. Kui ma saaksin mängu mõttest aru, siis võib olla hakkaks mängima.

 

Tapa neid väikseid elukaid(minione), aga tapa neid niimoodi, et sa lööd/tulistad viimase hiti, siis sa saad nende pealt raha. Shopist osta esialgu recomended itemeid ja küsi teistelt nõu. Ära lenda kohe vastastele sisse, sa pead seda mõistlikult tegema. Pead vaikselt ja kaugel oma ability'eid kasutama(ehk siis q, w, e ja r). Esialgu soovitan sul ainult farmida, ehk siis minione tappa ja, kui näed et vastane on väga low, aga sul elusi üle kolmandiku alles, siis lenda peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan, et sellest tohib siin rääkida. Ma ei saa LoLi mõttest praegu aru. Videosid vaadates(gameplay) tundub põnev. Tõmbasin ka endale, aga suht raske alguses, pead enemysi killima. Ma veel isegi ei taju hästi, mis avatariga mingi asi kokku sobib. Kui ma saaksin mängu mõttest aru, siis võib olla hakkaks mängima.

 

Mängu põhimõte on hävitada vastaste nexus, selle hävitamiseks pead hävitama ühes lanes kõik turretid ja inhibitorid. Peaksid proovima võimalikult vähe surra, kuna iga surmaga saab vaenlane kulda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fuck noo ei ole kuhugi ronida enam rankedis, jälle 9 defeat streak. Ei vea mul üldse teamidega, täielik bad luck brain olen. :D Rankediga on see, et 40% mängudest oled sa automaatselt kaotanud tänu teamile, 40% oled võitnud ja 20% kus sinu skill loeb. Minul on nii, et 70% instant kaotus, 20% kus automaatne win ja 10% kus mu skill loeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol selline mäng oli, mäng kestis 1h win mäng oli ja siis meie malzaharil tuli hea idee, et läheb solo pushima sai 5 korda surma ja throwis meie jaoks mängu, siis vingus miks ostan nasusele 2 damage item ja 3 tank item, vahet pole nagu et ma carrysin ta higist perset mööda mappi ja oli 10-4 skoor ja Q farm 670.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tee see oma skill % suuremaks, mul on kh enamus mänge nii et pean yksi carryma, vta mid kha ja roami :3

 

That's not the case boy. Kui asi jõuab late game, siis mingist roamimisest kasu ei ole. Ma ei hala, et ma ei võida, ma lihtsalt räägin, et mul ei joppa üldse. Ma kaotan väga suure protsendi mängudest just tänu late game teami throwile, kus ikka ja jälle on kombeks soloda või 3 vs 5 minna. Nii tüüpiline ja nii valus kaotada. Team score võib olla 50 - 20 ka, aga kui 3 vs 5 saavad maha ja siis veel viimane üritab seal pentat teha ning mina jään 1 v 5, siis ei ole mu skoorist ega oskusest väga tolku. Tulevad ja pushivad selle 40 sekundiga nexuse maha ja vsjo. Just oli selline mäng. Olime 21 - 11, team sai surma, ma jäin üksi deffima, divesid mu nagu nalja ja mäng läbi oligi, mis siis et me olime üli retsilt ees, peaagu stompisime. See on lihtsalt unluck ja mul iga kolmas mäng selline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.