Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kui tahad level 10 17win/19L endal pole hetkel huvi :D saada pm kui tahad:d


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui tahad level 10 17win/19L endal pole hetkel huvi :D saada pm kui tahad:d

 

Võiks jagada küll, mul 1 kasutaja järel veel eastis aga westis ple :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SK võitis :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
That's a wonderful story, please tell me more.

 

Ma räägin sentimentaalsusest ehk tundeväärtusest. Mind ei huvita, palju keegi nädalas, kuus või aastas teenib. Kui kutt ütleb, et arendas kasutajat poolteist aastat ja sai nüüd kõik championid lahti, siis see on hea saavutus ja väärt foorumi postitust. Kui aga pooled championid on RP eest ostetud, siis tundub see rohkem nagu showoff olevat ning tundeväärtus puudub. I'm not so impressive.

 

Tahad sarnast näidet? Võtame näiteks emadepäeva kaardi. Kui ostad poest, on see kaart suht tähtsusetu. Kui teed ise, siis jääb see su emale kindlasti meelde.

 

ühesõnaga RP eest champide ostmine illegaalne?


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No sorry tõesti, et kohe esimesel päeval kui lol kasutaja tegin kõiki champe rp eest ei ostnud...

Lihtsalt omal hea tunne kui champid olemas.... see kui teistel probleem kuidas Champid saadud see nende probleem.. jah saan aru, et kõigil pol võimalusi Rp eest osta champe kuna taskutraha väike või palk nadi.. kuid siiski.. ei lea pointi miks tekitada nii suur draama selleüle, et 1 mõttetu silver league player sai omal kõik champid kätte..

 

kui ei sobi see siis võimalus ignoreerida postitust olemas vast..

 

Eestis peaks veel sõnavabadus kehtima..

 

Minul endal igatahes enesetunne sel hetkel oli hea kui trundle ära ostsin viimase champina.. Pärast pela tehes tundus meeldiv champ ka veel ...

nii, et fck it.. alati leidub inimesi kes kadedad selleüle.. eks ma pean elama süütundega..


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.lolking.net/summoner/euw/43052732#history - ükskõik kuidas pelad ikka team s*tub kõik ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti uskumatu, mängin midi, Lux vs Annie, olen suht võiduhoos, tuleb botist support Nidalee, ma level 10, Annie sama ning panen kogu nuke Anniele.. Ta jääb mingi 100 eluga ja meie Nidalee läheb jookseb talle põhimõtteliselt baasini järgi, ta on 5 levelit väiksem, mida ta loodab.. Sai koheselt surma.. Aah, kui vihale ma lähen. Annie tõmbas talle ühe q'ga kõik elud.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil on aimu kuna zed rp sale tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fck ma ei pannud tähele :D

 

Praegult oddone streamis sai üks vend midis karthusega 201 cs 15 min, dafuq :D

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.