Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
lasen varsti quitti ka. Nii üle viskab kuradi east lihtsalt. LET US BOT PREMADE WE WIN GG. kogil 30 minutiga 38 farm. täiesti vittus

 

silver 3 24 punkti varsti sivler V ja gg. Ma isegi ei viitsi enam pingutada.....

 

diana mid, kes sai just gold V ja ta ütles, et tal on pohhui, kui me kaotame, niiet jahm, selliste vendadega ma koos mängima peangi.

 

Alati ei võidagi, sest leidub neid, kes ei suuda ja ei taha võita. Soloq teed, siis sa mängid ikkagi enda arendamiseks. Kui divisionis üles ei saa, siis su oskused ongi seda divisioni väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati ei võidagi, sest leidub neid, kes ei suuda ja ei taha võita. Soloq teed, siis sa mängid ikkagi enda arendamiseks. Kui divisionis üles ei saa, siis su oskused ongi seda divisioni väärt.

ma olen seda juttu liiga palju kuulnud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh, ping oli terve mängu vältel 800, sest arvatavasti esinesid probleemid Elionis, sest premade teami liikmetel oli kolmel kutil sama teenusepakkuja ja laggisid nagu segased (k.a ka mina).

 

Isver, mu farm on kõigest lvl 24 kohta 16k, kuid kui vaadata ühte lvl 25 , siis tal 31k. Palju õnne, ma ei oska farmida.

 

EDIT: Tundub, et see laggi probleem on enamustel, sest sain sõbra käest teada, et tema tiimilgi ning vaenlastel oli selline kamm.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil mingit kasutajat pole, et lihtsalt proovida? Pole kunagi LoLi mänginud aga mõtlesin, et prooviks :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline lagg oli viimane mäng, et ei taha rääkidagi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma olen seda juttu liiga palju kuulnud.

 

Liiga palju kuulnud, aga uskuda ikka ei taha? Tahad öelda siis tõesti, et need kes on gold/plant või challenger on sinna luckinud? Palun ära närva, kurat miks te raiskate selliste vendade peale oma närvirakke? Õppige sealt mängust midagi ja ALATI on midagi õppida, ragemise kõrvalt seda ei jõua.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liiga palju kuulnud, aga uskuda ikka ei taha? Tahad öelda siis tõesti, et need kes on gold/plant või challenger on sinna luckinud? Palun ära närva, kurat miks te raiskate selliste vendade peale oma närvirakke? Õppige sealt mängust midagi ja ALATI on midagi õppida, ragemise kõrvalt seda ei jõua.

 

ega 4vs5 või troll games ei viitsi/ei taha midagi õppida...kui on norm tiim, on ka minu mäng hea..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega 4vs5 või troll games ei viitsi/ei taha midagi õppida...kui on norm tiim, on ka minu mäng hea..

 

Miks ei võiks olla 4vs5 või troll mängus sinu mäng hea? Äkki koatab hoopis sinu team lootuse, kuna sina mängid halvemini?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ei võiks olla 4vs5 või troll mängus sinu mäng hea? Äkki koatab hoopis sinu team lootuse, kuna sina mängid halvemini?

 

Vahepeal on lihtsalt raske carryda meeskonda, kes on just ära feedinud enemy ning sina pead olema n.n hiromant või "päästerõngas", kes peab 3n1 olukorda minema näiteks, kui samal ajal tiim teeb midagi muud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahepeal on lihtsalt raske carryda meeskonda,

 

Kes ütles, et sa pead carryma? Lihtsalt mängi, naudi ja ürita õppida. Kui tiimis on sellised, kes ragevad ole avatud talle ignore peale panema:)

kes peab 3n1 olukorda minema näiteks

 

Miks sa lähed 3 vs 1 olukorda üldse?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes ütles, et sa pead carryma? Lihtsalt mängi, naudi ja ürita õppida. Kui tiimis on sellised, kes ragevad ole avatud talle ignore peale panema:)

 

 

Miks sa lähed 3 vs 1 olukorda üldse?

 

Ma tegelt proovisin seda öelda, et 3 enemyt on fed up juba ja sina oled ainuke enda tiimist, kellel on juba korralik build ja damage, kes suudaks nagu seista nende vastu.

 

Üldiselt ma olen rahulik mängus, kuid see ajab küll veits tigedaks kui ei võeta vastavalt laneile champi ja siis hiljem märgatakse, et kuidagi sitasti läheb. 2 adc-d botis on ka lollus. Sellest olukorrast nüüd küll andke andeks õppida ei anna.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tegelt proovisin seda öelda, et 3 enemyt on fed up juba ja sina oled ainuke enda tiimist, kellel on juba korralik build ja damage, kes suudaks nagu seista nende vastu.

 

Üldiselt ma olen rahulik mängus, kuid see ajab küll veits tigedaks, kui ei võeta vastavalt laneile champi ja siis hiljem märgatakse, et kuidagi sitasti läheb. 2 adc-d botis on ka lollus.

 

Alati saab nad ka 1v1 olukorras alistada, aga tuleb leida õige hetk. :P

 

Selle line asjaga on juba erinev teema. Minu jaoks on sellele kaks võimalust reageerida :

 

1. Ära mine mängu quiti, pole mõtet aega raisata.

2. Mõned niiöelda ÕIGEST Metast väljas olevad asjad toimivad, on olnud rankedis 2 adc bot, kuid tugevale poke-le edukalt line-s hakkama saanud, sona supporid vastu sobib hästi nt. Sama kehtib ka teiste line-de vastu, kui kasutatakse midagi uut, siis ei oska vastased selle millegagi vastata.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liiga palju kuulnud, aga uskuda ikka ei taha? Tahad öelda siis tõesti, et need kes on gold/plant või challenger on sinna luckinud? Palun ära närva, kurat miks te raiskate selliste vendade peale oma närvirakke? Õppige sealt mängust midagi ja ALATI on midagi õppida, ragemise kõrvalt seda ei jõua.

true story, vahest sõpradega skypes pela teen siis on väga lõbus kui nad ragema hakkavad ning mölisema igaühega.. seems weird a little bit, aga jah


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes ütles, et sa pead carryma? Lihtsalt mängi, naudi ja ürita õppida. Kui tiimis on sellised, kes ragevad ole avatud talle ignore peale panema:)

 

 

seda ma teen aga mingil hetkel tahan ma teada, mida need tondid räägivad, sest nemad nussivad ka teiste mängu ära...usu mind, kui mul on norm tuju siis olen mina viimane, oma tiimis, kes rage ma hakkab. Ma üritan, tiimi koos hoida, meeleolu üleval, jagan käsklusi jne. aga nemad ei kuula siis on raske midagi korda saada. Niiet jahm, tuleb midagi tõhusamat välja mõelda. Närvi ajab ka see, et kui sul on halb mäng siis nagu alati, low elo sellid, targad nagu nad on, gg report feeder jne, kuigi, ma ei sure ju teadlikult. Nendel vendadel puudub täielik arusaam mängust. Ma arvan, et küsida neilt, mis on LCS või kes on Phreak, siis ainus vastus mis sa saad on kurwa või report noob feeder gg vms.

 

anyways jah, eks ma üritan pead püsti hoida:D

 

true story, vahest sõpradega skypes pela teen siis on väga lõbus kui nad ragema hakkavad ning mölisema igaühega.. seems weird a little bit, aga jah

 

normalites on chill:D

 

Alati saab nad ka 1v1 olukorras alistada, aga tuleb leida õige hetk. :P

 

Selle line asjaga on juba erinev teema. Minu jaoks on sellele kaks võimalust reageerida :

 

1. Ära mine mängu quiti, pole mõtet aega raisata.

2. Mõned niiöelda ÕIGEST Metast väljas olevad asjad toimivad, on olnud rankedis 2 adc bot, kuid tugevale poke-le edukalt line-s hakkama saanud, sona supporid vastu sobib hästi nt. Sama kehtib ka teiste line-de vastu, kui kasutatakse midagi uut, siis ei oska vastased selle millegagi vastata.

 

out-of-meta kohapealt sõimatakse sul nägu täis ja oled kohe permabanned:)

 

kuigi j4/xin bot on tugev.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda ma teen aga mingil hetkel tahan ma teada, mida need tondid räägivad, sest nemad nussivad ka teiste mängu ära...usu mind, kui mul on norm tuju siis olen mina viimane, oma tiimis, kes rage ma hakkab. Ma üritan, tiimi koos hoida, meeleolu üleval, jagan käsklusi jne. aga nemad ei kuula siis on raske midagi korda saada. Niiet jahm, tuleb midagi tõhusamat välja mõelda. Närvi ajab ka see, et kui sul on halb mäng siis nagu alati, low elo sellid, targad nagu nad on, gg report feeder jne, kuigi, ma ei sure ju teadlikult. Nendel vendadel puudub täielik arusaam mängust. Ma arvan, et küsida neilt, mis on LCS või kes on Phreak, siis ainus vastus mis sa saad on kurwa või report noob feeder gg vms.

 

anyways jah, eks ma üritan pead püsti hoida:D

 

 

 

normalites on chill:D

 

Olen isegi proovinud tiimi õigele rajale juhatada, aga nendel kohe "sa ei oska mängida, noob, unistalli".

 

Üks hetk oli nii, et mängus oli Xerath, kellega me algul tülitsesime, mina hakkasin ütlema alguses, et farmi rohkem midis, aga siis leppisime mingil moel ära, võttis kokku ja carrys mängu ära.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
low elo sellid, targad nagu nad on, gg report feeder jne, kuigi, ma ei sure ju teadlikult. Ma arvan, et küsida neilt, mis on LCS või kes on Phreak?

anyways jah, eks ma üritan pead püsti hoida:D

 

Need "Low elo sellid" on arvatavasti sama elo umbes, nagu sina. Kui sa just mingi bronze v duot ei tee. Kas tõesti teadmine mis on LCS või kes on Phreak annab sulle mängus teadmisi juurde? Iseõppides on alati kogemused suuremad :unsure:


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need "Low elo sellid" on arvatavasti sama elo umbes, nagu sina. Kui sa just mingi bronze v duot ei tee. Kas tõesti teadmine mis on LCS või kes on Phreak annab sulle mängus teadmisi juurde? Iseõppides on alati kogemused suuremad :unsure:

 

oled sa selles ikka kindel?

 

ma teen üldjuhul solo que, aga mõned teevad bronze vennaga duot siis ajab kettasse jep. Isegi kui vastas tiimis on, sest minu arusaamist mööda, tulevad ka sinu tiimi lowimad tüübid. Ja vaadates streame, võistlusi õpid sa ka ikka väga palju...vähemalt mina olen õppinud ning õpin ilmselt ka edaspidi

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.