Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

singed taric j4.

 

taricust kahju, j4 oli tõesti liiga tugev, sigedist ärme räägi. Oli aja küsimus, millal singediga midagi tehakse:D

 

Nüüd ma alles hakkan taipama kui hea Katarina olla võib. :D

 

Kogun 6300IP ja siis arvatavasti lähen Draveni peale välja kah. Tundub päris hea olevat vaadates gameplaysi sellest.

 

Draven hea adc aga vajab palju harjutamist ning sa võid end ära tappa, kui hakkad kirveid püüdma:D Algajale adcle soovitaksin isiklikult Cait(hea range)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
taricust kahju, j4 oli tõesti liiga tugev, sigedist ärme räägi. Oli aja küsimus, millal singediga midagi tehakse:D

 

 

 

Draven hea adc aga vajab palju harjutamist ning sa võid end ära tappa, kui hakkad kirveid püüdma:D Algajale adcle soovitaksin isiklikult Cait(hea range)

 

Ütlen ausalt, et olen algusest peale adc-d mänginud. :D Alustades Ashega, lõpetades siis Caitlyniga. Kas kirves võib mind ennast ära tappa? :O


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul Westis tavaliselt ping 50-70, nüüd 400-500. Eastis 40-60, kuid hetkest seisu ei tea.

 

Blitz on ikka totally mindfucker küll. Seisan rahulikult turreti taga, et seda defida. Tuleb Blitz ja grabbib mind lihtsalt läbi turreti 3n1 olukorda. See pole lihtsalt loogiline. Okei, ma saan aru, et ta tõmbab läbi jungle ja seinte, kuid läbi turreti on küll lollus juba.

 

Ühe mängu sain kotti tänu sellele, et Blitz sai tänu minule fed up. Proovi siis olla minionide taga kui ta isegi sealt leiab vahe üles, kust tõmmata. Vahel ajab see Nautilus ka kopsu üle maksa. Grabberid on kõik jubedad.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul Westis tavaliselt ping 50-70, nüüd 400-500. Eastis 40-60, kuid hetkest seisu ei tea.

 

Blitz on ikka totally mindfucker küll. Seisan rahulikult turreti taga, et seda defida. Tuleb Blitz ja grabbib mind lihtsalt läbi turreti 3n1 olukorda. See pole lihtsalt loogiline. Okei, ma saan aru, et ta tõmbab läbi jungle ja seinte, kuid läbi turreti on küll lollus juba.

 

Ühe mängu sain kotti tänu sellele, et Blitz sai tänu minule fed up. Proovi siis olla minionide taga kui ta isegi sealt leiab vahe üles, kust tõmmata. Vahel ajab see Nautilus ka kopsu üle maksa. Grabberid on kõik jubedad.

 

Sama siin, ping 700-400 tavaliselt 40-20

 

E// Endal ka elion.

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi tõmmake elioni kõned peale ja kirjutage ka siia, et mis kamm on:)

 

Ise alaealine ei saa midagi teha, muidu helistaks küll.

 

E// Ise ei hakka mänge veel tegema, kuna pärast tõmmatakse report kaela, et unskilled player (Lags, eelmine mäng sain 3 surma tänu laggile Phanteon : 12:3

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetasin just botidega mängu skoor 7/1/5, päris kehv minu kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.