Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vaja siis uut telefoni.

Võiksite siit listist soovitada, milline parim. :) Võite soovitada ka midagi muud, aga hind võiks sinna 100-150 kanti jääda.

 

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/s5660-galaxy-gio

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/huawei/sonic-u8650

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/s5360-s5363-galaxy-y

 

 

Ise arvasin, et võtan Galaxy Gio.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Galaxy Y ei soobita, ekraan on kehvapoolne. Huawei kohta ei oska öelda, kuid Galaxy Gio on korralik, endal on just see ja täitsa rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal huawei.Olen täitsa rahul selle raha eest on seda telefoni küll.Olen kasutanud 3 kuud ja kordagi pole kokku jooksnud ja aku ka super.Mina soovitaks seda,mina ostin selle telefoni sellepärast et nsm proovida huvipärast pold ennem sellest firmast kuulnudki.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Galaxy Y ei soobita, ekraan on kehvapoolne. Huawei kohta ei oska öelda, kuid Galaxy Gio on korralik, endal on just see ja täitsa rahul.

 

KAHTLEN, GIO ON SEE PASA VÕITU, klassivennal on, sellise külmaga võtab aku giol kohe tyhjaks 30min külma käes ja 30%akut gone. Ringvaates isegi juhtus seda. Y just hea, võimsam, väiksem, rootiga kerge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
KAHTLEN, GIO ON SEE PASA VÕITU, klassivennal on, sellise külmaga võtab aku giol kohe tyhjaks 30min külma käes ja 30%akut gone. Ringvaates isegi juhtus seda. Y just hea, võimsam, väiksem, rootiga kerge.

Get your facts straight. Y on jah ikka väga kehva ekraaniga ja koledam, muidu umbes sama kiire. Gio on juba midagi korralikumat, räägin seda kogemusest, vennal see:

Ekraan on päris okei, värvid võiksid küll erksamad olla.

Aku on Y omast tsipa suurem.

Jah, Y prose on natuke suurema takt sagedusega, samas peaks Gio ikkagi võimsam olema. RAMi mõlemal natuke vähe.

 

 

Sulle ka veel üks soovitus, jälle kogemuse põhjal, endal see telfa.

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p690

Tsipa kiirem Giost ja Yst

Ekraanil on värvid erksamad Giost ja Yst

Kiirem Giost ja Yst

RAMi ikka palju rohkem Giost ja Yst

Suurem aku Giost ja Yst

nii et jah, kaalu seda varianti ka ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sulle ka veel üks soovitus, jälle kogemuse põhjal, endal see telfa.

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p690

Tsipa kiirem Giost ja Yst

Ekraanil on värvid erksamad Giost ja Yst

Kiirem Giost ja Yst

RAMi ikka palju rohkem Giost ja Yst

Suurem aku Giost ja Yst

nii et jah, kaalu seda varianti ka ;)

 

See LG välimus mulle kohe üldse ei meeldi.

 

Y just hea, võimsam, väiksem, rootiga kerge.

Minu puhul just see miinuseks, et Y on väike. :) Aga jällegi välimus hea tavaline.

 

Võiksite öelda mida Huawei'st arvate. Endale meeldib see, et suurem, kui teised.

 

 

 

// Hetkel valin siiski Gio ja LG vahel. :D

Muudetud liikme Keith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huawei Cräpp, näinud seda. Kole ka ja mark kasutada sellise nimega toodet.

 

// Mis sul viga on et kohe tembeldama siin ? Y väga hea telefon. Gio suht crap. Mõtle akule. Külmaga see telefon K.O. 2h oled külmas siis aku tühi 100%st. Y kukkus mul maha mitte paskagi ei juhtunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

soovitan huaweid. endal u8800 ja peale seda soovitan panna marketist mingi battery saveri peale kuna huawei akud ei ole just parimad :D soovitan ka romi ära vahetada kuna need kippuvad laggiseks :D

 

väikset overclocki selle "setcpu" programmiga ja saad 2x kiirema :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gio paksem kui Y, Y kergem plus ilusam. Rohkem kiirem. Muidu klassivennal Gio, kipub laggima internetis ja mängudel. Oleme võistlusi teinud. Beatin ta ära, internet kiirem ja mängudel väiksem lag.

 

Gio on tõesti 'tsipa' suurem, kui kiirus peab neil mõlemal sama olema, sest mõlemal on 800mhz protsessor, ju siis su sõbral on igast sitta täis tõmmatud. Galaxy Y'l on kehvem pildikvaliteet (üldine), nagu mina ütlen 'piksel' graafika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul 832 muidu, loe täpsemalt.

 

tõmpa marketist setcpu prgram ja pane maxi ja saad peaaegu 1000 :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Siis peab olema rootitud...

Igastahes, arvad, et CPU sagedus määrabki kõik? Vot ei määra.

Pealegi, ega renderdamine ongi Y-l palju kergem, sellisele väiksele resole pole midagi renderdada ka.

Nii, kui tahad midagi, mille ekraanilt sa tõesti loed midagi välja ja mis ei ole minecrafti graafikas, siis Y on valikutest väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal on Galaxy Y, algul võib väike tunduda, aga tegelikult on väga hea telo, nagu siin ennegi öeldud.

Huawei laggab.. sõbral on.

Aga Gio on kah päris korralik.

 

Siin on ta huawei perse keerand.Minu käes kolm kuud ja kordagi pole altvedanud.Hoian olusti kottisees ekraanil pole 1 kriimu.

 

Ja kui tahad korralikku abi siis võta gsmarena.com lahti.Siit sa ei saa yhtegi korralikku soovitust


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik telefonid seal masendavalt halvad. 199€ eest saad HTC Wildfire S, mis oli Digi top 1 ja suht Desire S võrreldav, kui arvestada suurust.

 

Kui sa tahad nendest kolmest ühe valida, siis Gio on ainus valik nende seast.

 

Samsung S5360/S5363 Galaxy Y on Gingerbread ja 2 MP kaameraga - eelmine sajand.

 

Huawei SONIC U8650 - vaata üldandmeid, tühi. Selle telefoniga ei tule praktiliselt mitte ühtegi rakendust kaasa ja on loodud vaid helistamiseks. Liiga palju raha küsitud sellise praagi eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Osta jah wildfire s, muidugi:

Maksad 50 euri rohkem kui gio või net ja saad aeglasema, küll natuke parema kaameraga telefoni.

 

Nii et jää ikka Gio ja Neti juurde, mine proovi ise, kumb rohkem meeldib jne. Vaata kiirelt kontaktid näiteks lahti tulevad, vaata kuidas brauser funkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.