Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Õpetus: Täna teenisin 1 250 EUR. Lihtne moodus 3k EUR kuus.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Enamus õpetusi kuida teenida raha on siin üsna kahtlased nii et otsustasin jagada väikest äri mida vahest teen.

 

Siin on pilt:

33p3sep.png

 

Põhimõtteliselt ma teen seda sama asja USA klientide jaoks juba pikemat aega aga otsustasin proovida ka Eestis.

 

Ma pikalt ei hakka kirjutama, teen pigem siukse üleüldise asja. Kui tekib küsimusi siis võin detailsemalt seletada.

 

Samm 1: Leia firma kelle kohta on sitta kirjutatud kuskil saidil. ( see kõige pikim samm . Usas võtab see mul 2 min aega aga Eestis see raskeim osa)

 

Samm 2: Otsi selle firma või firma omaniku nime Googlis. Kui sealt tuleb paska nende kohta siis sebi nende tel nr.

 

Samm 3: Kontakteeru nendega ja ütle , et sa saaksid neid aidata ja sellest lahti saada. Ehk siis saad teha nii , et kui inimesed otsivad Googlis nende firma nime, siis seda lehte kus negatiivselt nende kohta räägitakse enam ei oleks esi lehel.

 

Samm 3: Võta 50% ettemaksu

 

Samm 4: Nüüd pead hakkama tegema SEO saitidele mis tulevad kui otsid firma nime. Sedasi tehes , sa tood üles poole igasuguseid saite ja see negatiivne kaob ära kuskile teisele või kolmandale lehele.

 

 

See on siis see tuum.

 

USA's pakkuda on seda kergem ja kiirem aga selleks vajalik palgata telemarketing jne jne.

 

Eestis seda lihtne pakkuda kui leiad firma kellele seda pakkuda.

 

Mõnikord kui näed , et see pask mis firma kohta on teenitud ja on scammerid tegelt, siis muidugi ära aita neid. Aga kui see mingi jura , siis muidugi aita.

 

 

Küsimusi siis küsi julgelt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus, et kust ma alustan nende saitide otsimist, kelle kohta sitta kirjutatud on? Teiseks, kui palju ma selle töö eest küsima peaksin, et firma oleks huvitatud sellest? Kolmandaks, kas emaili teel on lootust ka asja ajada firmaga? Ja lõpuks lihtsalt endahuvi pärast küsimus, et palju teeninud juba oled sellega? :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Küsimus, et kust ma alustan nende saitide otsimist, kelle kohta sitta kirjutatud on? Teiseks, kui palju ma selle töö eest küsima peaksin, et firma oleks huvitatud sellest? Kolmandaks, kas emaili teel on lootust ka asja ajada firmaga? Ja lõpuks lihtsalt endahuvi pärast küsimus, et palju teeninud juba oled sellega? :)

 

See ongi Eestis raskeim osa. Usa firmasid leiab minutiga , sest on olemas saidid mis on spets selle jaoks et paska kirjutada firmade kohta.

 

Eestis hoia silmad lahti ja otsi delfist, äripäevast, reporteris, hinnavaatlusest jne.

 

Põhimõtteliselt igasugused foorumi postitused mis räägivad crappi firmade kohta on sobivad sest nad tavaliselt google.ee esi lehel kui otsid firmat.

 

Eestis on 3 firmat kellele olen teinud miskit sellist viimase pooleteist kuu sees.

 

Usas kuskil 4-6 klienti kuus.

 

Emaili teel on lootust. Aga parem oleks kui võtaksid ikka telefoni ja helistaksid. Pane endal tekst valmis mida rääkima hakkad. Eestis lihtsam closeda sest saad kui vajalik kokku saada kellegiga neist.

 

Ning @ Unetu: Ultral õigus See oli Eesti firma kellel tegin seda. Usas nad maksaks mulle moneybookersi krediitkaardile, paypalile, tsekkiga v usa kaardile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas asi on legaalne või mitte?

 

Kuna kui firma arvelt sulle kantakse raha siis kas mitte maksuametiga ei teki firmal probleeme?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sa oled lihtsalt teenuse pakkuja :) Näiteks kui oleksid FIE , siis oleks kõik korras. Aga samas kui teete seda miks mitte teha firmana kui asi juba toidab.

 

Kas asi on legaalne või mitte?

 

Kuna kui firma arvelt sulle kantakse raha siis kas mitte maksuametiga ei teki firmal probleeme?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peaks nata uurima seda, muidu tundub asjalik idee. Oskad umbes öelda suur see lootus on? Et leiab mingi sellise firma Eestis?

Ja summad, mida oleks mõtekas algul küsida? Ja vanus? 16 liiga noor, peaks olema täisealine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see "SEO saitidele" on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa ka sellest neljandast punktist aru.. Ehk seletaksid pikemalt ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea kas ma olen loll v mis mul viga on aga mulle tundub, et see esimene pilt on juba fake.

Teiseks ei ole meil selle õpetusega mitte kottigi teha. Miks? Sest mida on meil firmadele ette näidata, et nad meid selliseks tööks usaldaksid? Mitte ükski jobu ei anna meile 1000€+ ettemaksu ainult meie jutu põhjal neile, waste of time.

Temal vb tõesti läheb asjaga hästi, sest ng. tal jutt ütleb, siis tal on usas kõvasti selliseid tehtud töid mida on hea siin firmadele ette näidata.

Kolmandaks, miks peaks keegi tegema sellise teema kui tal on omal nii kindel ja korralik sissetulek olemas ja äri läheb hästi? Piirad sellega ainult enda sissetulekut. Mis eesmärgil see tehtud on? Me mõlemad teame, et see ei ole siin puhtast sinu lahkusest. Kas asi siis ei lähegi nii lilleliselt ng. paistab ja sa loodad saada siinsetelt foorumlastelt abi mustatud firmade leidmisel?

Igaljuhul on see asi siin konks konksu otsas niiet ärge väga lootusi äratage, minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma ei tea kas ma olen loll v mis mul viga on aga mulle tundub, et see esimene pilt on juba fake.

Teiseks ei ole meil selle õpetusega mitte kottigi teha. Miks? Sest mida on meil firmadele ette näidata, et nad meid selliseks tööks usaldaksid? Mitte ükski jobu ei anna meile 1000€+ ettemaksu ainult meie jutu põhjal neile, waste of time.

Temal vb tõesti läheb asjaga hästi, sest ng. tal jutt ütleb, siis tal on usas kõvasti selliseid tehtud töid mida on hea siin firmadele ette näidata.

Kolmandaks, miks peaks keegi tegema sellise teema kui tal on omal nii kindel ja korralik sissetulek olemas ja äri läheb hästi? Piirad sellega ainult enda sissetulekut. Mis eesmärgil see tehtud on? Me mõlemad teame, et see ei ole siin puhtast sinu lahkusest. Kas asi siis ei lähegi nii lilleliselt ng. paistab ja sa loodad saada siinsetelt foorumlastelt abi mustatud firmade leidmisel?

Igaljuhul on see asi siin konks konksu otsas niiet ärge väga lootusi äratage, minu arvamus.

 

 

1. Esimene pilt on võetud swedbangast ja iskilik ja muu selline info kustutatud :)

2. Sa ei pea midagi ette näitama. Kui sa oskad müüa ja seletad , et kas teie tahaksite , et ma jagaksin kõigiga et vajasite profesionaalset abi et negatiivsetest komentaaridest lahti saada. Ühesõnaga, et sa ei avalda oma kliente ja isegi nemad peavad allkirjastama NDA ( Non Disclosure Agreement) mis eeldab seda , et nemad ja sina jääte anonüümseks.

3. Ma ei keskendu väga eesti turule. Ning isegi kui keskendusks siis see 1 või kaks inimest kes seda teeksid , ei suudaks kuidagi mind piirata.

 

Ja kahjuks mõlemad ei tea seda. See on puhtalt siin sellest , et see on üsna uus äri meetod, nii et kellel kõrvad see kuulgu ja kes näevad võimalust need kasutavad seda ära . Ma ei taha kellegiga teami teha. Ma ei taha kellegilt mingit abi ega midagi muud.

 

 

Loomulikult kui mingi 13 aastane helistab firmadele, kokutab, ei oska müüa ja tal polegi mingisugust profesionaalsust, siis ta kaugele ei jõua.

 

Aga siin on ka täiskasvanuid äri inimesi , kes oskavad seda infot siin ära kasutada ja ekstra teenida.

 

Hea näide kus seda kasutatud on on wazzup, proovi otsida googlest wazzup scam ja esimesed 5 lehte kindlasti on see sama bs.

 

 

Jah see täitsa võimalik. Aga samas kui firma ise on suht affiliate mudelil põhinev siis see juhtub paratamatult. Kuna enamus inimesi tulevad nende saidile , sest keegi teine jagab nende linki (lootes vastu saada mingeid punkte ).

 

Ja mis paratamatult juhtub sel juhul on , et inimesed ehitavad lehti ja üritavad neid tõsta esilehtedele ning loodavad sedasi inimesi enda lingi kaudu saada.

 

Suht raske oli seda sõnadesse panna aga loodan et saad aru :P

 

Ei saa ka sellest neljandast punktist aru.. Ehk seletaksid pikemalt ?

 

ytleme kui otsid firma nime Googlis "firma ABC" . Esimene tulemus oleks nende enda sait tihti. Ütleme nr 2 kuni 5 on mingid lambi saidid mida näitab . (neutraalsed)

 

Ja nr 6 tulemus oleks negatiivne. Kui sa tahad nr 6 negatiivsed esi lehelt ära saada siis sa pead tõstma üles nr7,nr8,nr9,nr10,nr11 tulemust.

 

Kui sa neid tõstad yles, siis nr 6 (negatiivne tulemus) vajub allapoole selle protsessi käigus.

 

Makses sense?

Muudetud liikme Norbe'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See neljas punkt muudab asja imelikuks. Muu loogiline. Need "teised" saidid vajavad siis ju ümbertegemist et nende lehed tuleks ettepoole googles, backlinke jne sadat asja veel ehk siis sa jätad hetkel kõige mahukama asja välja. Küsimusi on palju palju aga ei viitsi kirjutada.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See neljas punkt muudab asja imelikuks. Muu loogiline. Need "teised" saidid vajavad siis ju ümbertegemist et nende lehed tuleks ettepoole googles, backlinke jne ehk siis sa jätad hetkel kõige mahukama asja välja.

 

Ümbertegemist (On page SEO) ei ole vajalik eriti. Aitaks see aga kuna sa seda teha ei saa , siis peab piisama ainult backlinkidest.

 

Kuna eriti palju inimesi ei optimizeeri oma saite mingi lambi firma nime "keywordidega" siis see tähendab seda et SEO poolest sul ei ole vaja palju pingutada, sest sellele keywordile konkurents puudub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.