Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net Publik Server

Soovitatud postitused

Tervist

olen siis uus omanik ,vanas serveris nimega vahvel.net paradiis server

Server on taas aktiivne ja ootab , palju mängijaid

Serveri host : gamehost.ee

Serveri IP : 188.92.161.37:27010

Slot : 21

Omanik : Kl0x

Foorum : stf-team-forumkz.net (varsti tulekul oma domeen)

Lisa küsimuste tekkimisel lisage msni : turbosipelgas999@hotmail.com

Aktiivsemad saavad free admineid ja vipe


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Debiilne värk, leidke inimene keda asi huvitab ja mitte AINULT paariks nädalaks, ma olen kindel selles, et ka see on järjekordne läbikukkumine.

 

+ Miks sa vanad adminnid ära võtsid? Koodereid käib sees nagu ma ei tea misasju.

 

Nüüd see server täpselt nagu blu ja kratz -i ajal - TÜHI!


counter-strike-_cs_-wallpaper-19.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Servu nimi on hea Vahve.net:D

 

Untitled.png


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma jään omanikuks ma arvan pikka aega , sest on kogemusi mitme sordiliste serverittega , on olnud mittu jaili ja mittu pubi , surf olnud , ja kõigiga olen hakkama saanud

 

Sorry, kuid vana oled? Selles lühikeses tekstis on ~15 kirjaviga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
ma jään omanikuks ma arvan pikka aega , sest on kogemusi mitme sordiliste serverittega , on olnud mittu jaili ja mittu pubi , surf olnud , ja kõigiga olen hakkama saanud

 

Mulle hakkab ka vaikselt tunduma, et tuleks Vahvel.Net Public serveri nime kasutamisõigus üldse ära keelata ja see projekt lõpetada kui kogu aeg toimuvad mingid omanikuvahetused ja server alla käib. Hoidku jumal selle eest, et mingisugune klanni serveriks see muutub, siis on kohe kriips peal, and I mean it. Rebisin selle loa välja sellise projektiga tegeleda ja kahju vaadata, mis toimub. Parem oleks, et asi jääb püsima ja on korralik, või ma võtan midagi ette...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga see server on väga hea tean väga ammu Kl0xi ja tean et see server saab väga kuulsaks. Selles serveris on väga hea tabavus. Väga hea uus Admin-team. A keegi teist ytles et selles serveris on palju cheatereid no ma ytlen teile et see probleem on väga väike ja me kiiresti seda lahendame. Et käige meie serveris ja mängige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh jummal,selline jama küll peale ei lähe.

Kas tõesti ei sa olla üks omanik ja palun võtke need jubedad mapid ära,KEEGI EI TULE NENDEGA SISSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEE.

See server on juba p*rse keeratud ja ma ei mõsita ,kuidas saab sellel olla koguaeg uus omanik?

Kas tegemist on VAHVEL.NET serveriga või midagi suvalise serveriga?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oh jummal,selline jama küll peale ei lähe.

Kas tõesti ei sa olla üks omanik ja palun võtke need jubedad mapid ära,KEEGI EI TULE NENDEGA SISSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEEEE.

See server on juba p*rse keeratud ja ma ei mõsita ,kuidas saab sellel olla koguaeg uus omanik?

Kas tegemist on VAHVEL.NET serveriga või midagi suvalise serveriga?

 

Minul on ka tunne, et midagi on ikka väga valesti. Lihtsalt kogu see VIP ja ADMIN värk, ja kõik muu serveriga kaasnev.

Aktiivsemad saavad admin ja vip, no praktiliselt siis võib iga kooder ja laps nonner adminniks saada.

Mingi kord võiks ikka majas olla, loodan, et sa oled selline peaadmin, kes suudab seda kõike kontrollida.

Edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kl0x soovitan sul võta abilisi kes hoiaks korda serveris , kutsuks inimesi , aitaks serveriga jms.

Seniks edu!


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

UUS OMANIK?

Miks willy ei tegele?

 

Masendav.. Willy sai rahva sisse ja annab serveri ära, lahe kutt ausalt.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dvj ,kõik steamerid küsige adminiks Kl0x käest........

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi admin on ilge taun seal!

 

3tüüpi wh´d, ütlen talle, et tra BAN, ta passib, nad ei ole kooderid, neil on steam.

Tra mingi 2aastane sai adminiks vist.

 

Mu see siin: http://steamidconverter.com/STEAM_0:0:115737 , pole vist rohkem vaja, tahan ka adminiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.