Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BeastHost - MC serverite rent

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ilma modideta vb veab välja. Ei usu, et sedagi.

 

1GB võib ka üle 75 mängija vedada, kõik sõltub stardireast mis server saab. Alati on võimalik teha minecraft ümber nii, et ta võtab räigelt CPUd ja vähe RAMi. Niiet loll jutt suhu tagasi.

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1GB võib ka üle 75 mängija vedada, kõik sõltub stardireast mis server saab. Alati on võimalik teha minecraft ümber nii, et ta võtab räigelt CPUd ja vähe RAMi. Niiet loll jutt suhu tagasi.

 

Kas sa oled siis Minecrafti ümber teinud, et sa vastasid talle, et 15-30 mängijat võtab ilma lagita?


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas sa oled siis Minecrafti ümber teinud, et sa vastasid talle, et 15-30 mängijat võtab ilma lagita?

 

Vastavalt BeastHosti masina settingutele veab meil 15-30 mängijat, sõltuvalt pluginatest välja lebolt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jriseth, äkki saaksid oma Panga andmed PMi saata ? Saadaksin raha ära.

 

Accepti kutse steamis, räägime seal :P


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1GB võib ka üle 75 mängija vedada, kõik sõltub stardireast mis server saab. Alati on võimalik teha minecraft ümber nii, et ta võtab räigelt CPUd ja vähe RAMi. Niiet loll jutt suhu tagasi.

 

Koomik oled ? Mapi teed ka väiksemaks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1gb ramiga ei vea sa eluilmas 75 mängijat välja.. 12-15 mängijat veab ehk normaalselt siis hakkab laggima.. kui mingid pasad pluginid veel siis üle 10 ei vea kindlalt..

Ja ära hakka siin mingit lolli ila ajama oma mc muutmisega etc, mul omad kogemused mc serveri hostimisega olemas


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
;2084901']1gb ramiga ei vea sa eluilmas 75 mängijat välja.. 12-15 mängijat veab ehk normaalselt siis hakkab laggima.. kui mingid pasad pluginid veel siis üle 10 ei vea kindlalt..

Ja ära hakka siin mingit lolli ila ajama oma mc muutmisega etc, mul omad kogemused mc serveri hostimisega olemas

 

Mis kuradi lollist ibast sa mulle siin räägid, poja? Kui sa ei tea ikka midagi MCst, siis ära tule siia targutama. Olen MC serveritega tegelenud '09 aastast ning arvatavasti tean siiski rohkem, mida ja kuidas on vaja teha, et vanilla server jooksutaks perfektselt 1GB ramiga 75 inimest. Kui kellegil peaks veel olema midagi öelda seoses sellega, et 1GB ei jooksuta 75 inimest ära siis saatke see mulle PMi, palun mitte teemat reostada!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Andrus, sa teed endal avalikult margi täis nende inimeste ees, kes natuke jagavad Minecrafti hostimisest. Ma ei tea, palju Kuningriigi serveril RAM-i on, aga see lagab juba 20 mängijaga nii hullusti, et mängida ei kannata.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Andrus, sa teed endal avalikult margi täis nende inimeste ees, kes natuke jagavad Minecrafti hostimisest. Ma ei tea, palju Kuningriigi serveril RAM-i on, aga see lagab juba 20 mängijaga nii hullusti, et mängida ei kannata.

 

Nagu ma eespool mainisin, 75 mängijat veaks vanilla serveriga, kus enamus koormusest läheb CPU peale. Me ei räägi siin hetkel sellest, et selline asi oleks ka peal BeastHosti masinatel. Seega stop the fucking spam, ay?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi lollist ibast sa mulle siin räägid, poja? Kui sa ei tea ikka midagi MCst, siis ära tule siia targutama. Olen MC serveritega tegelenud '09 aastast ning arvatavasti tean siiski rohkem, mida ja kuidas on vaja teha, et vanilla server jooksutaks perfektselt 1GB ramiga 75 inimest. Kui kellegil peaks veel olema midagi öelda seoses sellega, et 1GB ei jooksuta 75 inimest ära siis saatke see mulle PMi, palun mitte teemat reostada!

 

Sina ju ei tea mc-st midagi mulle tundub :D olen kah alpha ajast juba serverit hostinud ja on ka paar tuttavat hv foorumist kes on pikalt mc hostimisega tegelenud ja räägivad nad sama juttu mida mina et yle 20 playeri sa nolagg ei vea mitte kuidagi 1gb rami peal.. Ei soovita küll talt sealt rentida saate omale suure tõenäosusega laggiva serveri.. pm tee mis tahad ja aja sinna nii palju servereid kui tahad aga krt sellise debiilse jutu võiksid küll ära unustada mida sa siin ajad xD

 

Ja foorumi mõistet sa pole kah selgeks saanud.. Foorum on arutlemiseks ja kui sa teed siia teema siis on loogiline ka et sa saad negatiivset kriitikat ja kui sa seda taluda ei suuda siis "why the hell you made this topic?"

Muudetud liikme Twize[k]'i poolt

76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
;2085117']Sina ju ei tea mc-st midagi mulle tundub :D olen kah alpha ajast juba serverit hostinud ja on ka paar tuttavat hv foorumist kes on pikalt mc hostimisega tegelenud ja räägivad nad sama juttu mida mina et yle 20 playeri sa nolagg ei vea mitte kuidagi 1gb rami peal.. Ei soovita küll talt sealt rentida saate omale suure tõenäosusega laggiva serveri.. pm tee mis tahad ja aja sinna nii palju servereid kui tahad aga krt sellise debiilse jutu võiksid küll ära unustada mida sa siin ajad xD

 

Ja foorumi mõistet sa pole kah selgeks saanud.. Foorum on arutlemiseks ja kui sa teed siia teema siis on loogiline ka et sa saad negatiivset kriitikat ja kui sa seda taluda ei suuda siis "why the hell you made this topic?"

 

Why the hell I made this topic? To fucking rent servers, ay?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hostija meelitab ostma ullikesi, kes ise midagi ei tea. Arvavad, et 12 eur eest kuus saavad 75 slotti. Kui siis taipavad, et üle 10 mängija hakkab vaikselt laggama, pettuvad hostis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Hostija meelitab ostma ullikesi, kes ise midagi ei tea. Arvavad, et 12 eur eest kuus saavad 75 slotti. Kui siis taipavad, et üle 10 mängija hakkab vaikselt laggama, pettuvad hostis.

 

Ma pole kordagi öelnud, et BeastHosti masinatel veaks 1GBga 75 mängijat välja, ma ütlesin, et selline asi on võimalik lihtsalt.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tuletan klientidele meelde, et kui Teil on hetkel serveri IP 178.33.226.176 siis homme muutub see!

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oleme edukalt kolinud üle uuele ja võimsamale masinale!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

----

Muudetud liikme Täielik.Idioot'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nädala lõpus peaks valmima täiesti uus koduleht. Hetkel veel vabu servereid jagub, tellige endale mänguserveri soodsalt kuni võimalust on! PS! Kasutame kvaliteetseid SSD kettaid MC serverite jaoks ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

et siis ei valminud see uus kodukas? :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.